II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
15. kvě 2009

Hlavně aby výsledky byly dobrý. Ale jsem nedočkavá, doufám že se ukáže když už to musíme absolvovat. Máme to totiž 1,5 hodiny cesty a 2-3 hodiny se čeká v čekárně, hrůza. Ty se to dozvíš ve 20.týdnu, to se chodí na velký utz a ve21. prckovi kontrolují na kardiu srdíčko.
Dneska mě doktor překvapil výpočtem délky mimi. Na konci 4.měsíce je to prý 4x4=16cm , na konci 5.měsíce 5x5=25cm a pak to roste průběžně 5cm za měsíc.
A chválil mě za váhu 🙂 Prý jsem přibrala 2kg a to je vzorové, tak mu říkám že od začátku těhu už 5 a to se prý nepočítá, prý od 1.zapsané váhy v průkazce 🙂 🙂

berryl
15. kvě 2009

no tak vidíš, hubeňoure :o)
určitě bude vše v pořádku, musí za to čím sis musela projít to prostě v pořádku všechno bude a basta

no já jdu 3.6 na kontrolu a mám mít plný močový měchýř :o) aby prý šel prcek vidět a a bychom lépe zjistili co to je

dandulka1
15. kvě 2009

No tak to je ten velký utz, na ten pak jdeš ještě jednou později (snad v 7.měsíci). S plným moč.měchýřem nemám problém 🙂 celý den nepotřebuju a pak někam jedu a hledám kde se dá odskočit 🙂 Dneska mě manža fotil. Už mám pěkný buben 🙂 a je vyvalený jak mi vyrostli prsa, u kluka se ani nehli 🙂 Přišly mi vyhrané koj.podprsenky a jsou skvělý. Budu v nich v noci spát abych měla prsa zpevněný.

dandulka1
15. kvě 2009

Ta ohrádka je krásná, kolik stojí?

dandulka1
15. kvě 2009
salikova
15. kvě 2009

Ahoj,sue!Bolesti mivam taky,tak neboj,urcite je vse OK!berryl:Ja jdu taky 3.6. na velkej ultrazvuk!Uz se nemuzu dockat.Dneska sem si uvedomila,ze me skrti rifle,jukla sem do zrcadla a z meho speku se zacina klubat brisko!

endie
15. kvě 2009

dan kde chodíš na ty balíčky kompletu at hledám jak hledám ic takové ho tam nemůžu najít 😒

dandulka1
15. kvě 2009

V týdnu jsem vám poslala plno odkazů, berryl dokonce i vyhrála - 22 kusů za 66 kč. Když tu lovím tak vám vkládám odkazy ale nechci se vnucovat. Berryl vždy napíše do ip co schání a já se snažím 🙂 jen se jí zeptej jak nakupuje, mě to baví vybírat když utrácí někdo jiný. Musíš mi napsat co scháníš - body, dupky, bundy , jaké barvy přichází v úvahu a jaké velikosti. Kdyžtak piš taky přes ip a když něco najdu, pošlu ti odkazy.

dandulka1
15. kvě 2009

Hledám to na mimibazaru....

endie
15. kvě 2009

díky písnu 😀

berryl
15. kvě 2009

já jsem zaregistrovaná na aukru i na mimibazaru a nakupuji jako blázen jo a Dan mi vždycky něco najde tak mi hodně pomáhá

sal tak to máme stejně :o)

dan to co jsi vyhrála je super tu čepičku co tam je taky máme :o)

mata1
15. kvě 2009

dan, tak to jsi taková nákupčí - hledačka 😀

dandulka1
15. kvě 2009

Já miluju medvídky a žirafy 🙂 ten mantinel do postýlky je taky s medvídkama a zavinovačka taky 🙂
Budu mít asi na pc petlici, taky nakupuju a to jsem říkala dokud nebudu mít vše v pořádku tak že ne. Ale kupuju věcičky od 0-12 měsíců

dandulka1
15. kvě 2009

mata - to zní hezky 🙂 já u toho relaxuju. Den je dlouhý a když je ošklivo tak vždycky udělám kus práce a nakouknu. Ale jak je hezky tak jsem pořád na zahradě a maximálně si dočtu holky a napíšu, takže jestli bude horké léto, nekoupím nic 🙂 protože budu pořád venku.

berryl
15. kvě 2009

přesně jak píšeš dokud to není na celý den venku tak to u internetu rychleji utíká :o)

dandulka1
15. kvě 2009

berryl co ta ohrádka krásná, kolik stojí? Mám vyhlídlé v aukci ty dupačky jak máš ty - červené se psem a kostí. Jsou úžasný.

berryl
15. kvě 2009

jakou máš na mysli ohrádku jsem trochu mimo 😲

berryl
15. kvě 2009

ta moje čeština 😖

mata1
15. kvě 2009

dan, tak to jsme na tom stejně. Jsem taky radši venku. Občas mrknu na mimiaukci. 🙂 Ale zatím nic moc nekupuju. 26.5. jdu do poradny, tak se dozvím zda je vše v pořádku. Pak teprve začnu nakupovat. Snad nám mimčo i ukáže, co je 😉

dandulka1
15. kvě 2009

berry - no jak máš v albu. Říkám tomu ohrádka - to oranžový.

endie
15. kvě 2009

udělal jsem soupis co už mám doma,a poradíte mi co mi ještě chybí?

endie
15. kvě 2009

4x košilka 62
2x košilka 68
13x body 0-3 měsíce
6x body 3-6 měsíců
1x mikinks 62+10x overalek 0-3m
1x dupky 58
1x kraví komplet62
1x teplakovka 62
1x teplá bunda 62
kombineza, 68,62 a new born

berryl
15. kvě 2009

endie máš toho dost a hlavně máš ještě čas takže vše ještě dokoupíš,něco i dostaneš neboj ještě toho budeš mít hodně

endie
15. kvě 2009

máš pravdu jenomže já se bojím abych to všechno stihla do porodu 😅

dandulka1
15. kvě 2009

No 🙂 k tomu co máš ještě nějaké dupačky nebo tepláčky k těm body aspoň 6 kusů, ponožky aspoň troje, dávají se přes dupačky, drží to dupky aby si mimčo nevyvlíklo nožičku z nohavice a hlavně se neumí samo zahřát, bavlněné rukavičky, čepičku + teplé rukavičky a čepičku na to. To slabé se dává i doma když je v noci chladněji. K tý teplý bundě nějaké riflíky nebo kaťata, aspoň 3 mikiny nebo svetříky. Látkové pleny podle potřeby - stačí 10 kusů pokud doktor nezjistí vadu kyčlí. Používají se pod hlavičku do postýlky, do kočáru.

dandulka1
15. kvě 2009

berryl má pravdu, je čas a hlavně nevíš jak velké mimi se ti narodí, to se dozvíš až ke konci. Sousedka má výbavičku od 56 a přenáší a malá už má 4300g takže to neoblíkne.

berryl
15. kvě 2009

neboj je pravda, že se má nakupovat v II trimestru, to je maminka plná energie, pak už by měla být v klidu a nestresovat po nákupních centrech
navíc nevíš jak bude prcek veliký, takže buď poběžíš do obchodu dokoupit menší oblečky nebo naopak větší, těžko to člověk odhadne 😅

endie pořád cítíš ty pohyby já už chci taky 🙂

endie
15. kvě 2009

děkuji, píšu si 😀

endie
15. kvě 2009

tak 56 ještě nemám žádnou všechno mám od 58

berryl jo citím sem tam přes den když sednu ke kompu tak citím žduvhance ale včera večer jak jsem lehla tak nic