II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
14. kvě 2009

dan to je ten bazének co jsem myslela
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

dandulka1
15. kvě 2009

Hezké ráno, u nás zatažené a počítám že do hodiny deštivé.
berryl - jojo, akorádže tohle dítě už sedí samo. Ale malej ještě padal tak měl dokola válec z peřiny. Moc se mi to osvědčilo protože se hračky držely v bazénku 🙂 hodím do alba fotku kluka jestli najdu jak si v tom hrál.Jo a neděkuj pořád 🙂 mě to hrozně baví.... Pak ti seženu i ty balonky když budeš chtít, minule byly v aukci 150 kusů od 1,- kč.

dandulka1
15. kvě 2009

odklikla jsem v aukci kojící polštář, je to cena i s poštovným. U nás v lékárně mají jen malý a za 400 a tenhle je větší než já , prý se s ním ke konci těhu dobře spí a když se položí překřížený tak se do něj dá položit mimi. Slyšela jsem na něj chválu tak do toho jdu. http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3275425

berryl
15. kvě 2009

dobré ráno princezny
dan ten je krásný, víš co bych chtěla sehnat takové ty podložky na zem, puzzle je to barevné zkusím to najít a pošlu Ti to

berryl
15. kvě 2009

viděla si v albu tu zavinovačku co jsem objednala je úžasná :o)

dandulka1
15. kvě 2009

Je nádherná, už jsem na ní koukala v zeleném. Je to supr věc, ale kamarádka mi říkala že možná nějakou má tak k ní dnes jedu a uvidím. Vím které puzzle, ty pěnové asi vid? Jedu do poradny pak se ozvu. pa

berryl
15. kvě 2009

ok zatím papa

endie
15. kvě 2009

nazdar děvčata

endie
15. kvě 2009

holky kolik je třeba dupaček zatím mám jen jedny 56

berryl
15. kvě 2009

endie taky moc nevím, ale bylo mi řečeno, že než dupačky jsou lepší bodyčka lépe drží plenku a na to pak na nožičky polodupačky nebo tepláčky

holky kdy se začíná chodit na ty těhu kurzy ve kterém týdnu?

berryl
15. kvě 2009

já mám těch bodyček 30 různé velikosti

prý si prcek během dne často u grcne a pěkně to smrdí, takže převlíkáš a převlíkáš

salikova
15. kvě 2009

Dobre predpoledne vsem!Teda,vy v plnem proudu nakupujete!

berryl
15. kvě 2009

ahoj Sal 🙂

endie
15. kvě 2009

😲 30 ty prdo tak to mám ještě co dělat teda

jsem se divala na ty kurzy a ve vtkovicích dělají od 32tt

berryl
15. kvě 2009

aha tak to je ještě čas já myslela, tak od 25tt
mám jich hodně, na parádu až tak moc věcí potřebovat nebudeme stejně bude zima a prcek bude ve fusáku a po návštěvách až tak chodit nebudeme spíše jen k rodičům, takže kupuji věci hlavně na doma

petule83
15. kvě 2009

Ahoj holky,
kde chcete rodit?Ostravačky
Jo a slyšela jsem,že na ty kurzy se sice chodí až po 30tt ale můžete i dříve,pokud máte zájem. 🙂

berryl
15. kvě 2009

já v Porubě

petule83
15. kvě 2009

Já taky berryl,tak třeba budem rodit spolu 😀

berryl
15. kvě 2009

tak uvidíme, teď nedávno jsem to řešila s maminkama
hodně holek si chválí Vítkovice kvůli ochotným sestřičkám, ale je spousta maminek co nadává na doktory a jen kolem mě hodně maminek málem přišlo o miminko vinou lékaře
za to v Porubě už nejsou tak ochotné sestřičky, ale co se týče mudr nevím o negativech všichni si je chválí
takže volím Porubu

sue250
15. kvě 2009

caute baby chcem sa vas opytat neboli vas v podbrusku ako na MS? raz je to silnejsie a raz slabsie nekrvacam nespinim len sa bojim. uz som raz potratila.

berryl
15. kvě 2009

sue občas bolí

petule83
15. kvě 2009

sue ahoj,mě někdy bolí,ale né nějak moc.Říká se,že tě může bolet břicho v období,kdy bys měla normálně menstruaci.To mě mrzí,že už jsi potratila 😖 Jako v druhém trimestru?

sue250
15. kvě 2009

v 24tt dvojicky takze ten strach je ale vtedy bolesti neboli ziadne a vraj druhe tehotenstvo sa vsetko roztahuje

petule83
15. kvě 2009

to je hrůza sue ☹ Snad už to teď bude dobré,držím palečky! 🙂

mata1
15. kvě 2009

ahojky, taky jsem dnes měla docela bolesti v podbřišku, ale tak za 2 minuty to přešlo. Tak snad bude vše v pořádku. Také mám strach, ale snad se mimís ozve 🙂

mata1
15. kvě 2009

sue, taky budu držet palečky, určitě bude vše v pořádku 😵
Nevíte náhodou co na bolest hlavy? Už delší dobu mě trápí a fakt nevím co s tím 😉

dandulka1
15. kvě 2009

Ahoj holky....
sue - já dnes měla bolesti asi před hodinou tak sem si lehla a je to dobré. Mám často tlak jako kdyby mělo mímo vypadnout.
Byla jsem v poradně, testy vyšli špatně vlivem zákroku, to jsem věděla dopředu tak jedeme pro kontrolu na genetiku a 3D utz. Jedeme v úterý tak se snad dozvím co to bude.
Dneska jsem byla u kamarádky a dala mi vybrat oblečení co se mi líbí. Půjčila jsem si igelitku věcí na holku a igelitku na kluka a v úterý uvidíme. Na holku si půjčím vše a když to bude kluk tak jí vrátím jen růžové. Půjčila mi i mantinel do postýlky a vrátila mi rychlozavinovačku kterou jsem si koupila před 9 lety na kluka. Vůbec jsem netušila že jsem jí půjčovala.
endie - počítej aspoň 5 převlečení na den v jedné velikosti a propočítej si jak často budeš prát. Pokud obden tak 10 převlečení na 2 dny. Některý děti často ublinkávají a hrozně to smrdí když to nepřevlíkneš. Mají vodovou stolici takže často proteče plena. 🙂
Dejte si pod prostěradlo přebalovací papírovou podložku, je to nutné 🙂 🙂 🙂
Jinak body jsou hodně dobrý, drží plenu jak psala berryl.

dandulka1
15. kvě 2009

Můžeš paralen. Ten je dovolený v těhu na hlavu a na zuby.

dandulka1
15. kvě 2009

berryl poslala jsem ti všechny odkazy do ip ale nějak jsem si vymazala odeslanou poštu a nevím jestli ti to došlo.

berryl
15. kvě 2009

dan už se na to dívám, je to přesně to co jsem hledala :o)

dan takže v úterý budeš vědět co a jak a hlavně možná i co nosíš pod srdíčkem to je paráda, to já si ještě počkám 🙂