II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

verusinek
25. zář 2009

😵 Niky to je krásný 😵
Mě včera můj zaměstnavatel řekl, kdy že teda v tom lednu rodim 😅 , myslela jsem že si dělá srandu a ono ne 😅 ALe teda jako já osobně si přijdu jak kulička největší, ale je to krásný 😵 😵 zbožňuju naše společná rána a večery, když jdem s mužíčkem spát a on si povídá a hladí pupík a malej tam sebou mrská jak rybička na suchu 😵 😵 a pak mu lechtáme nožičku protože, on dělá takový šílený boule to je hrůza 😀 😅 😵 😵

verusinek
25. zář 2009

Kal jak píše Nika, já jsem strašně ráda, že jsem se s ní potkala i v téhle diskuzi 😵 😵 asi u nich nešel proud 14 dní před náma 😀 😀 😵

nika
autor
25. zář 2009

no já jak byla v so na světbě kolegyně tak mi holky z práce taky říkaly že mi posunuly termín porodu na leden 🙂

je tak to máš fajn, naše mimi když se táta přiblíží tam mám jistotu klidu a v pohodě usnu, protože přestane kopat, stydlivka, sem tam se povede, ale jinak se nepředvádí nikomu, jen mně a někdy tátovi, cizím nikoliv - czím myslm nedomácím.

nika
autor
25. zář 2009

veru hahaha, náhodou jsem slavila narozeniny a proud šel .-)

nika
autor
25. zář 2009

omluva za ty překlepy 🙂

verusinek
25. zář 2009

No maličkej kope jen do mě a do taťky do nikoho jinýho, to se jako taky nepředvádí jen tak někomu 😉 😀 ... minule mu R. něco vyprávěl a pak si položil ucho na břicho a on ho tak kopnul do té hlavy 😀 😀 😀

nika
autor
25. zář 2009

baby moje, vypínám komp, jde na mne únava tak se jdu okopat a chrupat, abych byla zítra fit.
veru papa krásné sníky a tobě kal taky a opatrujte se holky paček 😀

verusinek
25. zář 2009

Niky 😀 😀 my počali v pátek 13. 😀 😀 😀 😀
Jinak kdy teda rodíme v tom lednu ??? 😕 😀

kalerat
25. zář 2009

Taky jdu do hajan, tak pá a dobrou mamky a uživejte klídku 😉 hezký víkend

nika
autor
25. zář 2009

no nic holky papa a krásný víkend.

verusinek
25. zář 2009

Tak dobrou noc, já se jdu píchnout k mužíčkovi na gauč 😉 😵 a krásný víkend 😵 😵

berryl
26. zář 2009

já už snad nikdy nebudu krásně a dlouho spát :(

berryl
26. zář 2009

holky já chci spát a nejde mi to!

nika
autor
26. zář 2009

berryl kukám že jsi ponocovala a byla i ranní ptáče.
já jsem na vás přišla kuknout než vyrazím. venku je nádherně ale teda pěkná kosa, u nás jen 7 stupňů, krásný podzimní den.
tak se tu mějte, opatrujte se a zítra papa

dandulka1
26. zář 2009

Hezké ráno...
berryl - to máš pravdu, to nebudeš, ani krásně ani dlouho 😉
Já spala docela dobře. Zjistila jsem že musím střídat postele. Do 3 spím v ložnici na mě¨kké a od 3 v pokojíku na tvrdé.
Koukala jsem že jste řešili epidurál. Holky co s ním rodily se mnou v porodnici tak litovali, měli hroznou migrénu celý pobyt chodily s hadrem a lékama na hlavu. Ta jedna si dokonce přeležela křížový nerv jak to měla umrtvený a dlouho trvalo než jí přestali bolesti. On porod jako takový nebolí, to nastřihnutí je pár vteřin bolesti ale ty kontrakce ☹ zažila jsem je 6 hodin po 1 minutě. A na to epidurál nedávají né? Ten je až na samotný porod.

Já měla včera depku, dávala jsem Petrovi instrukce kdybych se neprobudila z narkozy. Aby si hned nenašel jinou, aby bojoval o kluka aby ho mohl vychovávat že bývalej ho zkazí......tak jsem dostala vynadáno.

nika - užij si to a bud opatrná.

berryl
26. zář 2009

ahoj holky, teda Dan to musel mít Petr radost!!! ale já jsem taky Rádovi říkala, že kdyby se něco stalo, tak kde co je a co má výřídit a tak, tak jen koulel očima.

Na svatbu nejde nechce se mi jsem unavená, nevyspaná a protivná.

adellaide03
26. zář 2009

Ahoj holky,
já se dnes taky nějak budila, ale vždycky jsem usnula.
Tak to jsem si myslela, že takové černé myšlenky, že kdyby se něco stalo mám jen já tak jsem ráda, že tomu tak není.
U nás se dnes nosí dřevo do sklepa na zimu tak je tu plno lidí. Docela mě mrzí, že ho letos nemůžu nosit vždycky mě to bavilo. Tak za rok.

petule83
26. zář 2009

Ahojte holky,Dandulko tak to je fajn,že víš kdy budeš mít malou u sebe 🙂 A neboj,ono to vše dobře dopadne 😉

Já jsem totálně mimo,včera večer jsem usla jako miminko a vzbudila jsem se ve dvě totálně vyspaná 🙄 Tak jsem se najedla,protože jsem měla hlad a seděla na posteli a čuměla do stěny.V pět ráno jsem konečně usla a v šest vstával tchán do práce a pustil si hodně nahlas radio,takže opět total vyspaná 😠 Jsem myslela,že ho uškrtím 🙄 Tak jsem ležela hoďku a pak jsem to vzdala a šla si udělat snídani a šla do obýváku na televizi.V osm vstal i Tomáš a jel do práce,tak jsem si šla lehnout a spala do 10.Tak aspoň něco 😖 Jsem úplně vyřízená,zajdem s Tomem na oběd,něco nakoupit a odpoledne půjdu spát.Ach jo,já jsem tak nasraná!!!!!! 🙄

Berryl tak jste nakonec na tu svatbu nešli? 🙂 Koukám,že jsi taky měla špatné spaní bobku ☹

Endie tak se hezky kurýruj a když tak jeď k doktorovi.

Nikuš ty si užij víkend 😉

blecha001
26. zář 2009

berryl: tak jsem zkoukla ty chůvičky a jsou podobné co mám půjčené od sestřenky... ale to je firma Sencor a jsou celkem na prd... nějak pískaly a pak jednou tam M. slyšel mimčo, tak letěl, že malá brečí a bylo to asi cizí mimčo. Tak je nepoužíváme. Jako u nás v bytě zatím to tak není potřeba.. ale kdybychom jednou potřebovali, tak bych asi investovala.. philips nebo tak něco.
no já epi měla a porod se mi teda nezastavil 🙂 nemůžu si na něj stěžovat, jsem ráda, že jsem ho měla, příště bych šla do něj asi zase... ale je fakt, že pokud už budete otevřené tak na 6-7cm tak už vám ho stejně nedají. Já ho měla vyvolávaný, tak jsem si to mohla zvolit. Ale je fakt, že sice jsem měla u porodu menší bolesti, za to mě bolely záda pak.. no všechno má své pro i proti, ale v tu danou chvíli u porodu mi to hodně pomohlo od bolesti zad.. měla jsem pak jen kontrakce do břicha a to byla pohoda.

dandul: no ty chůvičky nevypadají vůůůbec špatně... tak pak napiš jak jsi s něma spokojená 🙂

martinko: neboj to bude dobré 🙂 držím moooc palečky!!!

endi: to je fakt krááásná princezna 🙂

dneska jsem slavila holky 4hodinovým odpolendím spánkem... pěkně jsem si ten svátek užila 🙂
jinak přeji pěkný večer, jdem koupat a kojit 🙂 večer se sem ještě podívám.. doufááám 🙂

blecha001
26. zář 2009

dandul: no ty máš ale myšlenky ti povím 😒 na to nemůžeš vůbec myslet 😉
jinak epi se právě dává na ty kontrakce na samotný porod už to nemůžeš mít tak umrtvené, protože musíš cítit jak tlačíš ;) .. mě teda hlava nebolela, ale je fakt, že všude dávají ten epi jinak... tu v jedné porodnici ti to umrtví tak, že necítíš vůbec nohy, já to měla jen částečně, abych cítila kontrakce a mohla spolupracovat a hodně mi to pomohlo při bolestech zad.. mě částečně ty kontrakce šly do zad.. takže tak..

ale je fakt, že černé myšlenky jsem před porodem měla taky 😉 to je asi normální

jinak my už vykoupeno, nakojeno, ted tu malá před chvilou chrněla, tak jsem ji i nehtíky ostříhala.. uff.. holky, jsem se tak bála.. ale už to je za náma.. kdyby mě malá viděla, tak by měla strach taky 😀 😀 Ted má oči zas jak tenisáky, tak snad brzo usne 😀

blecha001
26. zář 2009

holky, vemte si určo do porodnice do sprchy žabky.. 😉

blecha001
26. zář 2009

a kde nikdo tu nikdo 😀
já mam poklizeno, jdu do sprchy a do hajan, než se ten náš ďáblík zase vzbudí... je nějaká nevyzpytatelná, ještě nemáme ten systém.. jsem zvědavá kdy se to tak může zajet 😀
pěkný zbytek večera.. jsem sei tu dnes pěkně vykecala 😀 😀 😀

berryl
27. zář 2009

dobré ráno, tak jsem se konečně vypsala. Jen ty živé sny jsou šílené! Dneska se mi zdálo,že malý má hlad a přistálo mi téct mléko,strasne jsem to obrecela. Blesko my teď máme jedny chuvicky půjčené at je vyzkoušíme a rozhodneme se. Holky já už se tak těším na úterý k mudr zase budu o něco chytřejši a uvidím malého 🙂

petule83
27. zář 2009

Hezké poledne 🙂 Dneska už jsem konečně pořádně vyspaná.A zjistila jsem,že se budím co 3 hoďky,že by kojení? 😀 Ale to je asi blbost.Včera jsme s Tomem postavili postýlku a dali do ní matračku,ať se to vyvětrá.Holky to je tak fajné,i když ještě není nazdobená a není tam to mimi,ale i tak je to takové krásné 😅

Týnko já se taky těším na úterý 🙂 A bylo by fajn,kdyby mi doktor řekl,že už jsem otevřená na 10 prstů a že vidí hlavičku a že už mi ho vytáhne a že si ho můžu odvést domů 😀 😀 😀

Bleško to neva že sis pokecala,však my si to přečtem a zareagujem později 😀 A už jsi zdravá?A Peťulka je šikovná a hezky pije mlíčko? 🙂 Teda dala jsi jí ale opravdu krásné jméno! 😀

berryl
27. zář 2009

peti Ty jsi číslo! Do 12.10 si Vojtiska nechcej v bříšku! Tak už taky máte postýlku? Super je to fajn pocit že. My jsme na chatě,je tady parádně sedím v kresilku a svítí na mě sluníčko :o) všichni kolem mě skacou takže krásný den. Musím si to jeste užít dokud to jde.

dandulka1
27. zář 2009

Ahoj holky, hezkou neděli.
Bleška - jsi šikula, malá se ti ustálí po šestinedělí. A jak často v noci vstáváš?

berryl - užij si to...já vařím, i na zítra abych měla volno. Jsem čím dál unavenější. Těším se až si půjdu lehnout.

Dneska v noci jsem vůbec nevěděla že mám břicho, normálně jsem měla pořád pocit lehnout si na něj. Ani tlak, ani bolest až jsem měla strach jestli malá žije. Ted mě táhne dolů, ale vezmu si zase pás, včera jsem ho měla celý den.

petul - já mám obě nazdobené ale mám to v igelitech a mám z toho taky radost.

Dneska jsem přibalila do porodky bavlněnou čepičku, úplně jsem na ní zapomněla, ta je důležitá. A musím si koupit nějakou mastičku na jizvy, at se mi to dobře hojí. Dostala jsem bílo-růžovou heboučkou rychlozavinovačku - pytel tak jsem dnes objednala tu deku béžovou s těma žirafama.

berryl - jak to mám udělat abych se s váma mohla pak spojit přes internet telefonem? Budu v nemocnici dlouho tak abych mohla číst i psát. Děkuju za radu.

Tady je taky krásně.Možná si lehnu venku na lehátko.

berryl
27. zář 2009

dan musela by sis zaplatit internet do mobilu, u O2 to stojí 150,- za měsíc! Někdy jsou akce 3m zdarma,nevím co máš myslím že t-mobile že? Zítra se podívám jestli nemají nejakou akci. My teď dorazili z chaty a už ležíme u tv,jsem vyřízena unavená. Doufám,že se mi bude dobře spát.

nika
autor
27. zář 2009

čaute vespolek, hlásím se z výletu. bylo to parádní a skvělé. opravdu, jsem sice unavená ale mám skvěle dobité baterky a jsem odpočatáááááá.
zvažovala jsem že zůstanu do zítra ale měla jsem něco domluvené po cestě dom. 🙂

blecha001
27. zář 2009

petule: že jo ? fakt pěkné jméno Peťko 🙂 tohle jméno vybral muž.. no já už jsem si zvykla 😀
jj už jsem zdravá 🙂 ale snažím se ještě odpočívat.. dneska malá po obědě nějak nechtěla zabrat a já byla tááák děsně utahaná, že jsem si nedokázala představit, že bych ještě přebalila a hodinu kojila.. tak jsem porušila své zásady a vzala ji do postele.. a chrupkaly jsme spolu tak 2hodky určo 🙂 manža už mě označuje za mědvěda, který prý taky všechno prospí 😀 😀 no a pak jsme šli na prochajdu, když bylo tak kráásně.. ale jsem dnes unavená jako myš, takže rychlá sprcha a šupky dupky do postele 🙂
jo a malá hezky pije mlíčko.. sice přes kloboučky, ale jsme spokojené obě 🙂 mě to tak připadá, že za těch 14dní i přibrala a roste a roste.. už to není takové mimi jako v porodnici 😅
jinak taky jsem se v noci tak budila... jsem si říkala, jestli se tak budu budit i pak.. jestli to je jako nácvik, ale malá spí krásně.. ve 23h jsem včera nakojila a vzbudila se až v 5h takže paráda 🙂

dandulka: po 6ti nedělí? Tak to by bylo fajn 🙂 už aby to bylo.. někdy si připadám jak na horské dráze 😅 ale v noci kojím krásně.. tak jednou max 2x za noc. Jj pás je dobrá věc, nosila jsem ho skoro celé těhu a ke konci těhu jsem taky nevěděla ani že mám v noci břicho, spalo se mi dobře 🙂 Jakou máš mastičku na jizvy?

holky, tak já valím do sprchy a do postele, pěkný večer

blecha001
28. zář 2009

no tak jsem malou včera vychválila... tak dnešní noc jsme vstávaly co 2hod a skoro hodinu jsem kojila.. tak ted jsem jak Gregor ☹