II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
29. zář 2009

Peťul to je super, že máš tu doktorku vyřízenou!!!
tak pak pisni

přidala jsem fotky :o) jsem jako koule 😀

endie
29. zář 2009

ahojík sluníčka

já toho mého dr. zabiju a bude klid ten zmetek mě nechce vypsat papíry do porodyk prý je ještě brzo 🙄 hlavně že příští týden mám termín, tak jsem se vymlouvala že mám blbý dojezd ted a ten idiot mi řekne at teda nechodím do poradny a až to příjde tak jedu do nemocncie 😠 a opět zas bez ultrazvuku a monitoru 😒 jako vzdávám to sním

berryl
29. zář 2009

endie to už není možné,kde sídlí půjdu mu dat do držky!

nika
autor
29. zář 2009

endie to je b.... a co zkusit zavolat na gyn. ambulanci na Fifky, že máš takový a takový problém jestli tě nevezmou i tak, bez lejster.
já se mám objednat až na příští týden ale utz mi dělal a kontroloval, takže jsem v pohodě. a taky jsem dle utz co cosi méně než dle MS tak ten týden neřeším.

nika
autor
29. zář 2009

☹ ☹ tak můj chlap zase zítra ráno frčí pryč, měl až ve čtvrtek ael musí zítra, teď je v práci a chystá materiál a auta, ach jo. a přijde kdo ví kdy. ☹ 😒

berryl
29. zář 2009

holky co to je za papíry do nemocnice? Já je asi nepotřebuji kdyz budu pořád chodit ke svému mudr že?niki takže zase sama?tak bychom se mohly sejít co?

nika
autor
29. zář 2009

já nedostala papíry žádné jen tel. že se mám objednat ale až po pondělku a v po jdu zase do poradny tak uvidím.

no mohly. jen jevím kdy se dostanu do ovy, zítra určo ne, ve čtvretek a pátek něco mám, pak je víkend to nevím, asi později, ale abychom to stihly co.

berryl
29. zář 2009

tak se domluvíme o víkendu a ten další týden by to šlo, já se teda jeste rodit nechystám :o)

adellaide03
29. zář 2009

Endie to je fakt hnus ten Tvůj mudr.

endie
29. zář 2009

tak a je to jisté manža u porodu nebude ☹ budu to muset zvládnout sama zvládají to jiné taky to zvládnu, prostě kdybych nebyla vdaná tak jsem na tom úplně stejně, uvidíme jak to bude dál ale manža nějak strácí zájem a zase mu hrabe

nika
autor
29. zář 2009

endie fuj pryč takové myšlenky, třeba se jen blokuje protože ho to mrzí a neumí to jinak. chlapi jsou někdy divní a reagují pro nás hodně divně a nepřiměřeně.
můj kdo ví jestli bude, jestli to stihne, uvidíš zvládneš to, fkat nemáš nikoho kdo by šel s tebou krom kamarádky co odjíždí?
jeslti budeš rodit na těch fifkách tak ta naše porodní asistentka co nás má v kurzu tam dělá, a jestli ji dostaneš tak ti zaručuji porod jak pohádku je skvělá, opravdu.

nika
autor
29. zář 2009

holky já mám dneska nějaký splín a nedostatek energie, šíleně, chodím jak mátoha, to neznám, a chce se mi strašně spát. asi tím počasím. budu se muset něják zvetit 😉

nika
autor
29. zář 2009

a jakto že je to jisté?

berryl
29. zář 2009

holky tady je nějaká špatná nálada,hlavu vzhůru!

nika
autor
29. zář 2009

a hlavně tu nikdo není 🙂

dandulka1
29. zář 2009

Já už tu jsem. Klukovi jsem dávala prášek, bolí ho hlava, v krku, takže asi zítra šupajdíme k doktorce. Taky se mi chce spát tak doufám že nedostane horečky a nebudu v noci lítat kolem něj ☹

berryl - ty že jsi koule???? Co mám říkat já s 15 kilama. Náhodou ti to moc sluší.
Papíry do porodky mám - vypisuje se tam informace o matce o otci a jak se bude dítě jmenovat, nic víc.
Nevím jak je u vás, ale posílám vám velký vítr a začínající déšť 😒

nika
autor
29. zář 2009

dan tyto asi endie nemyslela, ty ti sice ponovu dává gyndař ale nemusí být, spíše jde o zpránu k odeslání do gyn. ordinace dané porodnice - na monitory a kontroly u nich.

ty jo chudák kluk. hele jak je tak často nemocný nezkoušeli jsem nějaké třeba homeopatika nebo léky na podporu imunity, alespoň třeba bylinky?
já teda na bylinky nedám dopustit - i díky práci - kde jsem bala na uřadě denně v kontaktu se stovkami lidí, hlavně echinaceové kapky, jako prevence i jako podpora když na člověka něco leze. vynikající. sice jsou hnusné chuťově ale vyzkoušela jsem i citrogrep a ty jsou hnusnější.

nika
autor
29. zář 2009

počasí, vítr byl odpoledne, jinak jsou mraky sem tam červánky. a klid. ono to k nám dorazí zítra.
chtěla jsem zítra na prohlídku porodnice ve Frýdku - Místku ael něják chytám lenoru, a taky ještě něco mám jiného. tak se na to vykašlu a budu doma gruntovat, to snad zvládnu a hlavně když mne to nebude bavit praštím sebou o gauč a budu gaučovat.

nika
autor
29. zář 2009

holky mi dneska sestřička musela přicvaknout do průkajdy další papír s řádky, už došly. Dr. mi ani nenapsal datum další kontroly, prý ať si příjdu v po nebo v ut jak mi to sedí více 🙂

dandulka1
29. zář 2009

Jo objednala jsem tu deku - béžovou s žirafou. Malá má hodně růžového oblečení tak abych to nepřehnala. Paní mi jí poslala dnes abych jí stihla vyprat.

nika
autor
29. zář 2009

super, mi dneska přišly ty overalky z aukce cos mi sem dávala odkaz, ty větší velikosti. jsou super, asi je ještě i sthnu nabalit švagrové - zrovna tu velikost nosí malej, tak uvidím, jeslti bude hodná.

nika
autor
29. zář 2009

jo musím vás pobavit, manža se dneska ptal ať mu ukážu kde má být v pokojíčku ten přebalovák. zatím je v garáži a budou se na něm dělat upravy - prý kdybych náhodou rodila dříve nebo v době jeho služebyk ať ho pak může nastěhovat. srandista. nene my si pěkně počkáme až se nám vrátíííí.

dandulka1
29. zář 2009

nika - jojo, bereme, máme sirup za 800,- litr, bere se to každý den, ale přes léto jsme dali pauzu. Díky tomu jsme odbourali foukátko na asthma a snížili léky na alergii, je to 100= výtažek z aloe, já to brala taky a díky tomu jsem asi otěhotněla, protože po klukovi mi řekli že jsme neplodná když jsme chtěli druhé s bývalým. Ale prý v švp onemocnělo asi 20 dětí, tak jsem to nechytla včas. Horší je že v těhu se to nesmí a většinou to vždycky od něj chytnu. Tak se bojím.

nika
autor
29. zář 2009

možná asi vím co.
to je naprd ty kolektivy dětí prostě po těch prázninách to tak někdy je.
uvidíš bude ok a ty nic nechytneš a vše bude ok, uvidíš.

berryl
29. zář 2009

já na bylinky taky nedám dopustit! Dan bobek malý. Snad mu bude brzo lépe a hlavně at to nechytnes Ty. Já jsem koupila taky deku,jak jsme byly s Petkou venku. Je z emitexu a je na ní žirafa a je žluto sedá.

nika
autor
29. zář 2009

berryl žirafa celá nebo jen hlava s krkem?

nika
autor
29. zář 2009

tak já mám taky deku, jednu světle krémovou čistou a jednu tmavě hnědou s kytičkami - obě z möbelixu. ta hnědá je velká asi ji rozpůlím, ale nechce se mi momentálně.

nika
autor
29. zář 2009

ty jo Dan stejně že si užíváš bříška už jen poslední dva týdny, to my kdo ví jak dlouho co.

nika
autor
29. zář 2009

včera jsem na kurzu řešily kdo se tam v po ukáže, neb je v so uplněk a kdo ví, z těch co jsem 36 a více se tam dostaví. 😀

dandulka1
29. zář 2009

no ani ne 2 týdny, nejpozději do příštího pátku, to je 10 dní, to zní lépe než 2 týdny 🙂