II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
1. říj 2009

nevybrala jsem si žádnou

berryl
1. říj 2009

jsi mooooooc hodná, se Ti to vrátí na dětech !!!

nika
autor
1. říj 2009

no pohoda. takže si požádáš o čerpání dovolené tak aby ti to navazovala na ukončení výplaty ppm - to musí přesně, pokud budeš mít dovoleno takto čerpanou z roku 2009 alespoň do 26.3. vzniká ti nárok na dalších 25 dní z roku 2010. takže po ukončení PPM si požádáš, a bude mít výplatu i rodičák.

nika
autor
1. říj 2009

berr těch 27 dní ti někdo řekl nebo sis to sočítala sama?

nika
autor
1. říj 2009

tak to máš v poho, měla bys mít cca 18 dní z letoška a pak 25 nových, to je slušné ne. sice es to platí tuším jen v základu nikoli z odmněn protože tam se bere jiný průměr a ty v té době nemáš žádný přijem ale i tak se to hodí ne.
ty jo jsi na tom líp než já. 😀

berryl
1. říj 2009

ne mi teď přišlo vyúčtování z O2 za mobily a mám tam dovolená zůstatek 27 dní

berryl
1. říj 2009

tak to je super, každá korunka je super, strašně moc děkuji !!!

nika
autor
1. říj 2009

tak to máš ještě něco i z loňska ne? tak to nevím, jak to tam máte.

nika
autor
1. říj 2009

jen nesmíš zapomenout si to pohlídat aby to navazovala a pořádat o to, ale správná učetní by ti to měla pohlídat.

berryl
1. říj 2009

jo jo to já mám super účetní už jsem jí hlasila, že bych to chtěla proplatit tak snad to bude ok
jo jo to bude ještě z minulého roku na 100 pro

berryl
1. říj 2009

musím jít dělat oběd jinak umřu, dneska mám rybyčku zatím papa

nika
autor
1. říj 2009

tak to nevím co ti s tím udělaj, ale asi o ty dva dny z loňska příjdeš, tam je to něják jinak, ale nejsem učetní tak nevím, jak . to by ti měla tvá učetní říci.
no vidíš to je hlavní.

nika
autor
1. říj 2009

paček.

berryl
1. říj 2009

holky ještě mě napadlo je nějaké stahovačka na bříško po porodu?

berryl
1. říj 2009

jako nějaký pás nebo něco podobného?

nika
autor
1. říj 2009

holky si tu různě pochvalují stahovací kalhotky.

berryl
1. říj 2009

aha no v porodnici budu mít ty jednorázové a myslela jsem, že bych si něčím stáhla bříško víš

nika
autor
1. říj 2009

myslím že na to bude čas doma po příchodu ne v porodnici, já jedny mám a stejně je neunosíš celej den není to příjemné.

nika
autor
1. říj 2009

😀 tak já bud mít manžu asi od neděle doma, hurááááá, myslel že tak od konce dalšího týdne ale daří se dílo tak zkončí dříve, ťuk ťuk ať to nezakřiknu.

endie
1. říj 2009

to si děláte prdel že další bude rodit dřív jak já 🙂 cccccccccc se na to vyprdnu 😠
zuzi: budu na tebe myslet a držet palečky at to máš co nejdřív za sebou

endie
1. říj 2009

niki to se někdo má 😀

berryl
1. říj 2009

neboj taky se dočkáš!!!

nika
autor
1. říj 2009

endie ale klidně to může být jinak, znám to a vím, jak ☹

berryl
1. říj 2009

holky já mám takový blbý pocit, že až mi bude odtékat plodová voda(pokud teda bude), že to nepoznám 😲 jelikož teď mám pořád výtok, tak jsem stále mokrá 😖

nika
autor
1. říj 2009

berryl si myslím že to poznáš, v kurzu říkala že je toho většinou 2 deci a to je dost vody 🙂

berryl
1. říj 2009

to mi příjde logické:
odtok plodové vody poznáš tak, že si vezmeš vložku a lehneš si, nic nedělá, jen ležíš, po hodině mrkneš na vložku, zda je mokrá, vyměň vložku a další hodinu lež. Pokud bude znovu mokrá, je to voda, pokud budou vložky suché, je to únik moči. Může to být taky větší množství výtoku, to se mi ke konci taky stávalo

berryl
1. říj 2009

pěkně drahé ty vložky:

a nebo si můžeš koupit test na detekci úniku plodové vody. jmenuje se to Al-sense kit a je možné to objednat přes lékárnu. mě to před cca 1,5 rokem stálo kolem 400,- a jsou tam 3 testovací vložky. trpěla jsem mánií, že mi pomalu uniká plodová voda, nakonec mi jí píchali při porodu

berryl
1. říj 2009

z článku:
mne odtekla plodovka v noci a to jen trosku- udajne kdyz je mimi hlavou dolu a tudiz naleha na "vychod",tak je plodovky vzdycky malo, protoze odtece jen to, co je pod hlavickou. Naopak kdyz ma nekdo polohu KP, tak odtece vody mega, pokud praskne, to nam rikali na kursu.

no a já ho mám hlavou dolů celou dobu, tak to moc té plodovky nebude

nika
autor
1. říj 2009

koukám že to někde kopíruješ co 🙂

hele myslím že to poznáš a basta. Pa stejně říkala že se stane že příjde maminka a plodovka dávno pryč, oni nepoznaj kdy ale že odtekla. a jen upozorňovala že proč do těch dvou hodin do porodnice, hlavně protož když je mimi vysoko a prdne a je to proud aby pupečník nešel s ním a nebyl před hlavičkou tak ať je čas.

si myslím že to poznáme a basta a nebo budeš mít bolesi a voda prdne v pododnici , taky řešení ne.

berryl
1. říj 2009

no tak snad jo 😲 😲 😲 😖