• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
moje hodná mamka mi dneska dala dvoje bodynka pro mimouše, zelené a žluté, je zlatá, si myslím že to ani nevynosíme.
3. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandulka je šikovná,gratuluju k Elišce! :slight_smile: Jééé už ji bude mít u sebe a my budeme ještě ty naše bobky nosit v bříšku a funět :grinning:

Endie koho že si to myslíš,že tě ještě předběhne???Nejsem to já,že ne!!!!!!!!! :grinning:
3. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nažeknu já nemusím :grinning:
holky mě ten průjem odrovná, vždycky se začnu tešit že to jsou porodní bolesti a nakonec prd :grinning:
3. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie je tajemná, ve snažilkách označila mne že budu dříve :slight_smile:

tak holky dobrá zpráva, vrátil se manžel, pobral věci a zase jel, ael moudrým okem a sluchem pustil pračku a konstatoval že je to jen řemen, zítra ji rozebere a v po snad bude fungovat, hurááááá.

ael jsem zase sama, jel na sruby, volali kluci že se rozbil krb tak ho musí před zimou opravit, hold jinak to nejde.
3. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak radši neříkej :grinning: Já to mám taky tak a nemusím mít ani průjem a prostě se mi chce na velkou a to jsou bolesti jako blázen,jako porodní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Chudáky střeva jsou asi utlačovány Vojtou :grinning:
3. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikuš a Endie,já vás fakt holky obdivuju a hluboce smekám!!!!!Že to bez těch vašich chlapů vydržíte!Já se přiznám,že bych to nedala :pensive:
3. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul u mne je to už o zvyku, co nadělám, zvládla bys to, věř mi, já si to taky nedokázala představit, ale my jsem zvyklí od počátku, kdy jsme spolu chodili, měli jsem to k sobě 40 Km cca, ale viděli jem se každej víkend a i většinou v týdnu jedno odpoledne, i po letech společného bydlení je to sice jiné, ale musíme no.
3. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki tak to jo! Tak pak musíš popsat jak se tvářili. Já jsem si dala lehce vanu a teď se valim u tv. Petul já jsem taky lepenka, musím mit Radu pořád u sebe,ale je to o zvyku a zvykla bych si kdybych musela.
3. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určitě, já si taky nedokázala představit že jsem někde o víkendu každej jinde. cca 4 roky jsem nebyli víkend bez sebe, pak se to zlomilo, máme každej svoje, jednou za čas a vyhovuje nám to.

holky na vše si jde zvyknout, moji rodiče taky nebyli zvyklí a pak táta začal pracovat v zahraničí a býval i 4 měsíce v tahu v kuse, žádné mobily, net, jen pošta co šla třeba měsíc. tak to mám zafixované i já, jako dítě, na něco to bylo dobré na něco ne, táta samo chybě.
3. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jka jsem byla ve městě našla jsem super obchůdek, mám radost, už chvíli sháním oblečení na hory - našla jsem super pracovní oděvy kde maj skvělou nabídku multifunkčního prádla a sof sheel bund. je to super, šité ze skvělho materiálu a za 1/3 ceny jen proto že to nemá značku, nebo fajfku přes celé záda.

už se těším až nebud mít pupík a půjdu si tam koupit novou zimní bundičku a kalhoty na hory. nakoupím tam všechny vánoční dárky a bude.
3. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si to nedokázala představit ale je to tak a člověk stím nic neudělá

kamoška mi ted psala porodiila 29.9 chlapečka 3.65kg a 51cm :dizzy_face:
3. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo podzimní baby booom je tu :slight_smile: pěkný cvalda co.
holky já chci aby moje mimi bylo tak akorát. :slight_smile:

mi zase psala kamarádka maj termín až 14.11 ale má bohůžel silnou těhu cukrovku, píchá si inzulín tak budou rodit koncem října, chudák, jo čekaj holčičku :slight_smile: snad nebudou rodit dříve než jááááá.
3. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie, člověk to musí brát jak to je, a maxi z toho vyčerpat jen a jen to pozitivní a dobré a na to zlé zapomínat, vše je k něčemu v našem životě, a věřím že se to pak vrátí.

endie to už kamarádku skoro pouští dom co.
3. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tak další miminko, mi přijde, že teď každý rodí :slight_smile: teď volal Rádovi kamarád jestli už nerodime. No sranda. Jo niki tak mi pak musíš poradit kde ten obchod je zajdu to omrknout
3. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale taky si vytrpěla tot mi napsala
malý mě ale hodně potrhal vevnitř
nastřihnutá sem nebyla
ale stratila sem hodně krve
a musly mě po hodině neuspěného sití uspat
už sem to nedávala

dneska jí pustili domů
3. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl u nás v NJ. a právě proti pracovním oděvům v Ově tam maj skvělý výběr, já už sháním dlouho je mi líto dát za mikinu 3 litry když vím že ji tu stejnou ze stejného materiálu jen bez nášivky koupím za 1.000,- a funkčnost stejná.

já si už vybrala krásnou zimní, sice dělaj jen černou s oranžovým lemováním - což se mi líbí ael co.
jo a taky není problém tam koupit do XXXL takže fakt pohoda.
třeba s kalhotama na lyže mám v klasickém obchodě problémy s mou velkou prdelkou a boky, takže nekoupím jen tak tam v poho.
3. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie zvládla to, to je hlavní a brzo na vše zapomene, a bude mít jen a jen oči pro malinkého. je doma to už bude jen a jen lepší.
3. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý kozy má jak demyžony a mlíka že v porodce mohzla odstříkávat pro všechny :grinning:
3. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týnko jsme lepenky :grinning: No asi bych si fakt musela zvyknout :slight_smile: Vžďyť já si vlastně taky budu muset zvykat být sama,až se začne stavět a Tomáš bude pořád tam :confounded: No aspoň budu mít u sebe Vojtu :slight_smile: Týýýý jo,samá miminka :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo psla že to je nádherné že se nemusím bát
3. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já si zas ráda od Filipa odpočinu :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie to je dobře že má mlíčko, já chci taky demižony .-)
3. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sali, jsem taky pro mít svůj čas pro sebe :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul budeš ale on se ti večer vrátí, a budeš kolem něj skákat, toje jiné. ale taky záhul.

ono každej to má jinak, já musím říci že po letech co jsem spolu jsem ráda za každou společnou chvíli ale i za to že můžu být i sama, a dělat si co chci a vím že se navzájem neomezujeme a vyjdeme si vstříc.

ikdyž teď bych nejraději aby byl pořád doma.

hlavně když je pryč tak se mi zdaj sny šílené a ukecávám miminko že ještě ne, když je doma tak spím jak nemluvně.
3. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Endie teď ti nakukuju do alba a mám stejné povlečení jako ty,to žluté :grinning:
3. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikuš no asi tak :slight_smile: Já jsem to možná i tak myslela,teď když už jdeme do finále bych byla nejradši,kdyby byl pořád u mě :slight_smile: Nevím no,takový pocit prostě...
3. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul souhlasím, snad nám to vydrží i u toho porodu,
mám strach abych ho chudáka třeba nevyhodila že ho tam nechci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikuš to v sobě řeším často,že budu na něj zlá i když ve skutečnosti to nechci :frowning2: V těch bolestech nevíme ani jedna co budeme dělat,jak to budem snášet :confounded: Já už párkrát jak jsem měla poslíčky a Tomáš se mě zeptal co je,tak jsem s ním nemluvila a nebo mu řekla,ať mě nechá být.Pak mi to samozřejmě bylo líto :frowning2: Člověk fakt neví no :confounded: Snad to s náma zvládnou ti naši chlapi.Asi se mu velice omluvím už teď :grinning:
3. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bojím ta kámoška přibrala 20 kg a malej vážíl 3.65 a já přibrala 27kg malá bude mít 4kg ježiš kdo to bude rodit :astonished:
3. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek