II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
3. říj 2009

petul myslím že každej správnej chlap to ví a vycítí že to tak je, ikdyž oni chudáci nejsou obdařeni těmi hormony jako my, škoda někdy.

nika
autor
3. říj 2009

endie to vůbec nemá spojitost. věř mi.
kamarádka nepřibrala ani deko a malý měl 4100 a 54 cm, takže klide, není to o tom.

petule83
3. říj 2009

no ty Endie! 😀 Sakra se rozčiluju u superstar 😠

endie
3. říj 2009

já se taky chtěla dívat ale ted se přes icq vybavuju s tou kamoškou

nika
autor
3. říj 2009

já to jen poslouchám, skoro jako telku počád, ale měla bych jít žehlit ale tak se mi nechce.

petule83
3. říj 2009

Já píšu s váma a u toho koukám na tv 🙂 Endie tak co jsi ještě od kámošky zjistila? 🙂

berryl
3. říj 2009

endie to není o váze,neboj kočko! Co rodiče na flore koupili něco? Petul proč se nervujes?

petule83
3. říj 2009

Týnko,kvůli blbosti,těhu hormony 😀 Protože ten kluk teď zpíval mého oblíbeného zpěváka a moc se mi to nelíbilo.A ty dvě kravky v porotě mi toho mého zpěváka úplně zhodily,že ho nemaj rády a že ten kluk to zazpíval líp,haha 😝

nika
autor
3. říj 2009

😀

salikova
3. říj 2009

endie, neboj! Adélka bude mít úplně normál váhu a ty pojedeš z porodky lehká jako pírko! Kámoška cely těhu strašně zadržovala vodu, přibrala 31kg(!) a z nemocnice odcházela s 2kg navíc oproti své původní váze - pak vtipkovala, že jí to všechno při porodu odteklo 😀

Když já mám pocit, že se tam Filip buď zhroutí anebo naopak tam bude dělat ostudu - on je takovej strašně zvídavej a i na ultrazvuku měl milion dotazů a prokládal to svyma vtipama (švagrové v porodnici, když měla ještě po porodu bříško řekl: Jé, ty budeš mít ještě jedno miminko! a u něho člověk nikdy neví, jestli to, co říká myslí vážně nebo ne)

berryl
3. říj 2009

petul ty jsi sládka,jen se nervuj ! 🙂 sal neboj on vtipkuje,ale kdyz půjde o Tebe a Vaše dítě bude se chovat jinak!

petule83
3. říj 2009

Sali neboj,já myslím že v porodnicích jsou zvyklí na všechny druhy tatínků 😀

salikova
3. říj 2009

No tak aspon se tam ty sestřičky(popř. doktoři) nebudou s náma nudit, že

salikova
3. říj 2009

Tak já se jdu na chvilku nějak protáhnout nebo mi asi upadnou záda a pak se sem ještě mrknu...

nika
autor
3. říj 2009

tak uvažuji kam se šla ta sal protáhnout, 🙂

holky pěkný večer jdu zkusit žehlit papa

salikova
3. říj 2009

Do pokoje na podložku - cviky na záda 😀 Ale nebavilo mě to a ani nepomohlo... dnes večer budu asi hóóódně trpět.

nika
autor
3. říj 2009

no u nás když řekně někdo že protáhnout tak většinou někam vyráží huntovat tělo na hory 🙂 tak mne to pobavilo.

tak ať přestanou bolet a vyspinkáš se do krásy a pohody.

blecha001
3. říj 2009

ahoj holky, jsem tu jen na skok...
už je mi líp, atb zabraly, teplota klesla...i prso už nemám fialové, ale jako bych tam měla bulku, tak nevím zda masírovat, či nemasírovat... každopádně před kojením musím nahřívat, po kojení odstříkávat, pak jsem to natírala tím olejíčkem od weledy a masírovala... no pomáhá to. Jen musím vydržet, není to nic příjemného, ale malá saje líp jak odsávačka, tak když pije, tak jsem štastná.
Nejhorší byl včerejšek.. byla hrozně spavá.. (asi těma antibiotikama si myslím) u prsa spala a když jsem ji položila do přenosného koše, tak brečela hlady.. tak jsem odstříkala.. a ona se pak uplně probrala a ja jakkdybych neměla mliko.. to byl řev a něco na moje nervy.. nevěděla jsem co dělat.. ale po dvou hodinách se mi to mlíko jakoby zázrakem spustilo a dneska už to bylo teda lepší.. uff.. jsem zvědavá na tuto noc. Ale i tak se v noci ještě potím a převlíkám noční košile.

jinak Tynko moc děkuji za přenos pozdravů a infa zpětně 🙂

salikova
3. říj 2009

Aha. No, to chodim taky.Ale my tomu říkáme, že dem na procházku (manža, jak slyší slovo procházka, tak si namaže sváču a veme trekovy boty - oni ti Pražáci nic nevydrží 😅 )

Neužehli se k smrti a měj hezkou dobrou noc!

blecha001
3. říj 2009

můžu dan už gratulovat holky?

salikova
3. říj 2009

blecha: můžeš! 😀 viz. berryl na stránce před touhle...

salikova
3. říj 2009

Aha, tak o víc stránek:

tak a je to tady Dan i Eliška jsou v pořádku. Malá má 2480gr a 48cm,takové malinké miminko. Všechny Vás holky pozdravuji!

berryl
3. říj 2009

blesko ty jo to bude mazec s malým,člověk neví co dělat mimi pláče má hlad, tak hlavně,že se Ti to rozběhlo! Pan tady jsou třeba paní které chodí domů, kdyz si je pozveš učí kojit atd. ale hlavně by ti poradily co s tou bulkou atd. Zkus si to zjistit.

blecha001
3. říj 2009

salikova: jéé tak děkujííí nějak nestíhám dočítat.. tak to je supééér 🙂 to je opravdu malinké miminko.. ta naše měla necelých 3,5kg.. to je oproti Eli macíček 😀
tak taky zdravím a jsem ráda, že jsou obě v pořádku 🙂

berryl: jako nějaké laktační poradkyně? A kam mám zavolat.. na nějakou tu laktační linku nebo kam? A ty paní se platí? No uvidíme.. každopádně ve čt mám ko u mého dr. v týdnu jak jsem byla tak dr. tam nebyl, musela jsem být u záskoku.. tak uvidím co mi řekne na kontrole. Ale já moc k dr. nechtěla.. nemyslela jsem si, že je to tak nutné, vyhecovala a vystrašila mě kamarádka.. tak jsem tam došla a dr. mi řekla, že je dobře že jsem přišla. Že to nevypadalo pěkně.. hlavně jsem měla ty horečky přes 39C a to jsem fakt nemohla fungovat ☹

blecha001
3. říj 2009

tak já valím do sprchy a rychle do hajan, než se malá zase vzbudí.
mějte se krásně a když to jen půjde, tak se připojím, papa a holky držte se!!!

berryl
3. říj 2009

blesko zkusím Ti to zítra zjistit a napisu Ti! Já se dívám jeste na tv. Dobrou noc

salikova
3. říj 2009

berryl, a na co se díváš?? Já sem zoufalá - tam nic není! A já bych se tak dívala na něco!!!!!!

berryl
3. říj 2009

no na super star,fakt tam nic jiného není,taky jsem nadávala a to máme upc a nic jsem si nevybrala

nika
autor
4. říj 2009

ahojki holky,

koukám že bleška řeší kojení, berrryl písni mi její email, zkusím ji nascenovat nějaké věci z příručky od laktační ligy.

nika
autor
4. říj 2009

jinak stránky laktační ligy:

http://www.kojeni.cz/