II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
5. říj 2009

no nějaký Švub nebo tak se tem mudr jmenuje, no prý kokot na entou, neměl zájem pak si šel na oběd a ona to všem říkala, že malý bude veliký a že má jít císařem, holky ona je úplně drobounká a on to prostě neřešil a pak už bylo pozdě, málem vykrvácela skoro hodinu ji šil, ale to, že byla bez malého bylo pro ní nejhorší. On nedýchal atd, rychle ho odvezli ani ho neviděla, protože byla mimo a to není jediná kamarádka co měla špatnou zkušenost s tímto mudr, no, ale zase je tisíc co byly spokojené! Dokonce ji nechtěl vypsat sanitku aby ji po těch 3 dnech odvezli k ní, že ať jede domů a dojíždí tam za ním, ale ona si vyřvala, že tam chce ležet s ním. Manžel tam udělal vítr a byla nakonec s malým.

petule83
5. říj 2009

Kuki přesně tak,kdo ví jak dlouho by se to pak táhlo a stojí to prachy(i když o ty až tak nejde,to bysme zvládli,pro mimčo všechno)a taky ten pocit toho otce... ☹ Včera si z toho přítel dělal srandu,že vlastně možná bude strejda než táta a smál se jak to říkal,ale já vím,že ho to děsně trápí a bolelo by ho to a mě taky 😔

Týnko jéé tak kamarádka má taky Vojtíška? 🙂 Teda ale chápu,to tam fakt posrali,musela se cítit hrozně ☹

kukinek
5. říj 2009

Tak to je zase bod pro fifky 😉 A pak je i dobré, že tam tě prý nepustí domů, dokud neumíš kojit. A je tam prý něpříjmená primářka nebo někdo takový.. Kdežto v porubě ti pustí maximálně DVD o kojení a alou domů. No a o Vítkách fakt nevím ani ťuk.

berryl
5. říj 2009

na fifejdách jsou vždy 2 pokoje a mezi nima je sprcha a wc společné pro ty dva pokoje, což zase nadávala kamarádka, protože vedle na pokoji byli cigáni, tak měla špatný pocit, ale přežila to a byla spokojená se sestřičkama!!!

v porubě máš sprchu i wc pro jeden pokoj na pokoji, ale co ti to je platné, když místo abyste byly na pokoji po třech jste po pěti, protože to tam je pořád takhle přeplněné

petule83
5. říj 2009

Holky já myslím,že jakmile my začnem rodit,tak zrovna bude všude plno a dají nás někde do nějaké tělocvičny a porodíme všechny spolu 😀

berryl
5. říj 2009

ta primářka na fifejdách je fakt maso chce prostě ať maminka odejde s tím, že umí kojit nevím co je lepší jestli dvd a malý brečí a ty nevíš co dělat a sestra neochotná a nebo být o den déle v nemocnici a odejdeš jako profík a nakojíš klidně celou porodnici?

berryl
5. říj 2009

peťul ty jsi dneska nějaká vtipná 😎

kukinek
5. říj 2009

petule..to víš, že ho to určitě žere, jenom to třeba nedá znát. Protože asi ví, že to stejně neovlivní a když to na tebe příjde, tak se hodl malý narodí.
Já teďka o víkendu zrovna přemýšlela o tom,že manžel vůbec nedává najevo, že by se bál nebo něco, pořád říká, že se těší, ale ve slabé chvilce m iřekl, že má největší strach o mě a aby všechno v pořádku..prostě ti chlapi to nedají tak najevo,no

kukinek
5. říj 2009

ber..no já právě nevím, co je lepší 😀

berryl
5. říj 2009

tak jdu k mudr dneska přehodila jsem si to raději pro jistotu mám tam být na 13.30h

berryl
5. říj 2009

no asi tam primářka já chci kojit a když mi poradí budu ráda, já si zase nenechám srát na hlavu, takže se ozvu, ale jsou maminky co mlčí a vnitřně trpí

petule83
5. říj 2009

Týnko to asi ten prst 😀 Se mi asi něco přecvaklo jak mi v něm křuplo 😀

Kuki přesně tak.Chlapi jsou tvrďáci na povrch,ale uvnitř jsou všichni citlivky 🙂 Mě řekl přítel,že ale bude strašně brečet,až ze mě Vojtu vytáhnou a on ho uvidí 😀 Prý "ty určitě odpadneš a já budu sedět vedle tebe,držet ho v náruči a strašně brečet". 🙂

kukinek
5. říj 2009

petule..to je hezkééé 😵 😵 😵 to manžel nee,on je pořád "drsňák", ale já ho znám, beztak zamáčkne slzu 😉

berr..no jasně, dělala sjem si sradnu 🙂 Jsem slyšela, že ta baba prý rozkojí i chlapa, tak v nejhorším to vezme manža

endie
5. říj 2009

já co byla na fifkách tak ani jedna tmavá plet 😀 a na pokojích na šestinedělí taky ne ani na hekárně

petule83
5. říj 2009

Týnko super a dělá ti i ultrazvuky?Mě od té doby co mi dělá monitor,mi nedělá utz.Mě sestra objednala na zítřek a to tam je zas zástup 😖 A to jsem se chtěla mého doktora zeptat,jak "to tam" dole vypadá,jestli ještě týden vydržíme 😀

berryl
5. říj 2009

já si myslím, že ten můj 122kg chlap bude taky radostí plakat, bo i já budu plakat a tak budeme plakat všichni!!!

Peťul tak si pochroumej ještě nějaký a uvidíme co to s Tebou udělá, jdu hodit sprchu před tím mudr ať se nelekne :o)

berryl
5. říj 2009

tam přijdu a mudr,, maminko vy už rodíte vidím hlavičku,, a já na to ,, fakt,, tak mi ho vytáhněte 😀

kukinek
5. říj 2009

berr 😀 😀 😀 😀 😀

berryl
5. říj 2009

to by bylo super, pak bych sedla na tramvaj a dojela domů 🙂 🙂 🙂

kukinek
5. říj 2009

jasně, s malým pod bundou 😀

petule83
5. říj 2009

Jasně,budou brečet jako želvy ti naši tvrďáci 😀 Týnko jasně hoď sprchu,my dneska večer máme zase holení 🙂
Jééé a Eliška od Dandulky má dneska svátek! 😵 Týnko jestli budeš Dan psát,tak že Elišce přejeme vše nej k svátku a hlavně zdravíčko! 😲 😵

berryl
5. říj 2009

určitě jí napíšu mám to v upomínce :o)
no já bych se potřebovala oholit, ale jak to tam bolí tak ani náhodou 😲

kuki vidíš vezmu si větší kabelku pro jistotu 😀 😀 😀

juj ale mám ten průjdem snad se nepos. než tam dojedu, to je zase den 😝

petule83
5. říj 2009

Holky pijete ten maliník?Já nevím,jestli ho teda mám pít.On ale přece nevyvolává porod ne?On jenom ty porodní cesty připravuje,co? 😕 Dneska mi přišel ten Nobilis olejíček na masáž hráze a ještě olej na hojení hráze,tak jsem zvědavá.Ale mám ho na poště,jelikož jsem ještě spinkala 🙂

kukinek
5. říj 2009

berr..já myslím,že to doktor pochopí 😉 Já mám holitbu dneska a bude to mazec, už to předám do rukou odborníka, jelikož už se nijak nevytočím, abych se podívala, jak to tam vypadá..

Já maliník piju, piju ode dneška dva denně a olej na hráz mám, ale nebaví mě to, tak to jenom jednou za čas tak trochu pošudlám 😅

petule83
5. říj 2009

Týnko velkou kabelku.... 😀

Kuki no tu masáž ti má dělat tvůj miláček 🙂 Jinak to holení už jsem předala do rukou odborníka dávno,dolů si už dlouho nevidím 😀

kukinek
5. říj 2009

petule..já vím, on se do toho i hrne, ale mě to není moc příjemné...

Musím se odsud odlepit, jinak nic neudělám, fakt. Ale pak sem zase mrknu, mám asi 1000 otázek, tak se musím na všechno doptat.
A tobě ber ať to dobře dopadne 😉

berryl
5. říj 2009

tak já piju malíník po litrech a nic :o)

jinak já se pořád oholím sama 😀 masáž neděláme, není mi to příjemné tak jak píše kuki

kelly1983
5. říj 2009

Ahoj děvčata 🙂

berryl
5. říj 2009

ahoj kelly 😉

kelly1983
5. říj 2009

berryl máš nějaké příznaky že by jsi měla rodit třeba dřív?