II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
5. říj 2009

ne to vůbec, cítím se dobře, já si myslím, že budu přenášet
jen mám ten výtok a pořád jako by ze mě něco teklo, nevím možná mi uniká moč, ale hlavně jsem opuchlá, tak ať mě raději mudr zkontroluje

kelly1983
5. říj 2009

to bude asi moč, mě se to teda občas stává taky, hlavně když mě malá do něj kopne...já si taky myslím, že budu přenášet. Kdy jdeš k dr?

berryl
5. říj 2009

no měla jsem jít ve středu, ale ráno jsem mu volala a mám přijít dneska na 13.30h raději ať se podívá a já budu v klidu

víš, mám bříško pořád hodně vysoko ani poslíčky moc nemám spíše křížové bolesti a to taky ne každý den, tak si myslím, že malý ještě ven nechce

to můj malý má nohy pod pravým prsem, nijak mi netlačí nekope, takže ta moč jde prostě sama, ale dost často 😕

kelly1983
5. říj 2009

aha tak to teda netuším proč, no uvidíš co ti řekne dr, budu na tebe myslet...já teda moc nepoznám kde má malá co, ty to poznáš? Já jen někdy poznám že je to hlavička, ale taky si nejsem jistá.

berryl
5. říj 2009

jo jo já jsem se ptala mudr a on mi ukazoval jak malý leží a i poznám nožičku :o) jelikož už nemá moc místa tak je na jednom
náš má dole hlavičku po levé straně od dola nahoru má páteř pod levým prsem prdelku a pak nožíčky a ty má pod pravým prsem zase do boku

kelly1983
5. říj 2009

aha tak to je super, to bych taky chtěla vědět, ale ten můj dr...no však jsem tu už o něm psala....a už chodíš do porodnice,ne?

kelly1983
5. říj 2009

ty jo já mám pomalu větší jak ty endie 😲

endie
5. říj 2009

ale nemáš to je optický klam 😀 mě to všechno vlezlo do stehen a boků do břicha minimálně

berryl
5. říj 2009

endie to je pupíček :o)

kelly chodím ke svému mudr má vše v ordinaci tak jsem ráda, že nemusím do porodnice tam do tebe leze pokaždé někdo jiný a ztvrdneš tam i 2-3h a já jsem přímo objednaná, tak jen příjdu a hned jdu

no musím jít zatím papa

kelly1983
5. říj 2009

endie no nevím nevím. a co ty máš nějaké pocity, že se blíží porod??

berryl tak to máš super, mě právě říkala kamarádka, že to je většinou na celej den v těch porodnicích, no to bude zase něco na mě 😀 😀

endie
5. říj 2009

papa a dej vědět kdyby něco

berryl
5. říj 2009

holky už jsem v tramvaji,ale po cestě mě chytly takové bolesti,že jsem myslela že se zhroutím na zem. Ty jo au au už at jsem radeji zpět doma

nika
autor
5. říj 2009

čaute ukecané baby, ty jo jedno dopoledne se zdržím a kdo vás ma dočítat.

petule83
5. říj 2009

Ahoj Kelly a ty už máš nějaké příznaky? 🙂

Týnko jé to musí být nepříjemné!Dávej na sebe pozor a dej pak vědět! 😉 Mě vždycky s výtokem odešla i nějaká voda,ale poslední týden je to nějaké jinačí,tak snad mi neodtéká plodovka.To by chtělo mít u sebe ten roztok na zjištění.

Nikuš ahoj,tak jsi dopadla?

nika
autor
5. říj 2009

petu ahojki, jak no stejně, nic se neděje 🙂 mám papír na objednání na monitor do porodky, a k Dr. musím jen v po pro výsledky stěrů na streptokoka, nebyly hotovy. jinak pohoda. prý v to pondělí příjdu, nemám mít strach, tak uvidíme,

petule83
5. říj 2009

Tak hlavně že je vše o.k. 😉 A tvůj doktor nemá monitor?Tys ještě nebyla na monitoru?

nika
autor
5. říj 2009

petul nemá, ale dělá mi pokaždé utz akontroluje placentu, průtoky a srdíčko takto. a jsem méně o 6 dní než dle toho jak to počítá tu. takže jsem vlastně dneska 37+6 o týden méně.

tak jsem objednána na monitor v pátek 🙂

kelly1983
5. říj 2009

Ahoj Peti právě že nemám a ty máš??

nika
autor
5. říj 2009

pet takže podle toho co mi napsal do papírů mám TP dle UTZ jako ty 20.10. dle MS 14.10 toho 17 jsem měla na utz 3D jak jsem byli.

petule83
5. říj 2009

Nikuš teď zrovna jsem ti chtěla napsat,že to jsi úplně stejně jako já 🙂 Já jsem taky dnes 37+6 🙂 TP podle MS mám 20.10. i podle toho utz ve 12.týdnu

Kelly no zatím je mi dobře,uvidíme 🙂

kelly1983
5. říj 2009

jj peti necháme se překvapit 🙂

berryl
5. říj 2009

tak jsem zpět
jsem otevřená a prý to už nebude dlouho trvat, každopádně prý přenášet nebudu a jak do mě strčil prst tak se malý začal vrtět a kopat 🙂
kdybych prý teď jela do porodnice, že mám kontrakce tak už by si mě tam nechali, jenže já je moc nemám spíše ty kříže 🙂
jinak mi pomalinku odtéká plodovka a právě proto že jsem pořád mokrá, tak to mám dole opuchlé, dostala jsem mastičku a výtok je ok

no samé dobré zprávy co 😲

nika
autor
5. říj 2009

ty jo berryl to jsou zprávy, tak to jsi jasná, budeš mít malého dříve než já, a petul. teda 🙂

berryl
5. říj 2009

no kdo ví!!! nikdy nevíš :o)

berryl
5. říj 2009

Peťul je taky otevřená 😲

nika
autor
5. říj 2009

to máš pravdu, nikdo neví, ale stejně kdo z nás to bude první, to jsem moooooc zvědavá.

rozhodla jsem se to lehátko koupit 🙂 manžovi se líbí.

nika
autor
5. říj 2009

já jsem sama zvědavá zrovna mi volal manžel že se nemám radovat, že doma dlouho nebude, jen zítra pak zase jede někam do háje, ☹ holky mne už to fakt nebaví. a to asi od pondělí rozjíždí nějaký projekt u Prahy,
tak začínám získávat pocit že u toho porodu asi fakt nebude.

kdo ví jak bude potom s námi doma, ach jo.

nika
autor
5. říj 2009

dneska mne jedině těší to že je zase kurz, dneska druhá část s tou PA z Fifejd, sice bude povídt o těch horších věcech - problémy atd, ael i tak se těším.spíše na holky, jestli ještě příjdou všechny.

nika
autor
5. říj 2009

to jsem i zvědavá jestli bude o víkendu doma, chci jet na jednu akci, a už nechci sama, přeci jen je to kousek dál 🙂 teda sama nebudu budu tu mít Bessinku - pesana, protože naši jednou k bráchovi a ona se zrovna hárá a brácha ma psa - ten by se asi zbláznil chudák.