• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
autor
tmavé vlásky má ríša asi po Berr, těším se až sem přibudou fotečky :slight_smile: a pak i další miminka.
7. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nic kočenky, přepadl mne trochu pocit co kdyby tak jdu uklit byt aby to tu když tak bylo uživatelné a ok. a taky dotřídit ten náš pokojíček, který furt není hotov.
7. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, tak to asi nějak kolem těch tří kil bude, to je fajn. I když zase na druhou stranu si říkám, že s váhou mimča člověk nic neudělá, nepřestanu kvůli tomu jíst :grinning:
epino používám, teda spíše zkouším, zatím jsem na 6cm a je to pěkně málo, včera mi i doktorka říkala,že je to fajn na mám trénovat,tak teďka začnu 2x denně a uvidíme.
Já piju teda ten maliník zatím 2x, ale to proto,že jak píšeš ty,vždycyk jsem an něj zapomněla :sweat_smile: A ještě si dělám lněné semínko...i když si občas říkám,jestli všechno to kolem není zybtečně moc, ale zase když by to mělo aspon trochu pomoct, tak proč ne,že :slight_smile:
a já fakt dodneška byla taky v pohodě a teďka se to nějak zlomilo..ptalal sjem mudry na ty křeč v podbřišku a ona,že to ej tedka už normální, že to jsou prostě malé kontrakce a s tím nic neuděláme, magnezkem to tlumit nebude, tak to musím vydržet-ale když si představím,že bych měla přenášet, tak by mě kleplo, já se chci trochu vyspat, aspon trochu :frowning2:
Koukala jsem k tobě do alba a máš moc hezké výtvory,fakt :dizzy_face:
7. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: niko, bereš mi myšlenky, já jdu an to samé, pořád to tam je jako po výbuchu :grinning:
Takže hurá do práce!
7. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuki musíme nic nezbyde. ale víš co ty malé kontrakce a bolesti před jsou dobré, dle naší PA z kurzu si alespoň tělo zvykne na bolest a pak to líp snáší.

je děkuji, trochu jsem si s tím vyhrála, nemohla jsem si nic vybrat a netu, nejsem anina modré ani na růžové, nevíme co čekáme a nechtěla jsem medvědy :slight_smile: takže máme mravenečky, hned jak jsem tu látku viděla bylo jasno.

zbytečné to asi není, jen by mne zajímalo jestli ti to pomůže to epino, opravdu.
já jsem lenivá i na masáž hráze, dle PA je to stejně různé, někdo nemasíruje a nástřich není potřeba někdo jo a stejně je. tak uvidíme.

jdu makat papa
7. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak s Týnkou jsem si psala večer a dneska ráno a moc jí blahopřeju! :slight_smile: Skoro jsem v noci nespala,pořád jsem nad tím přemýšlela,kdy bude mít Ríšu u sebe :slight_smile: Je strašně moc šikovná,zvládla to na jedničku a tak rychlý porod teda nemají ani druhorodičky :sweat_smile: Úplně jí závidím! :slight_smile:

Jinak já jsem byla včera na KO,tak moje dítě opět protestovalo,zase prvních 5 minut na monitoru špatné :unamused:Musela jsem si lehnout na záda a najednou mu srdíčko bilo krásně.Pak jsem tam ležela dalších 45 minut a to už bylo o.k.Mudr říkal,že to moje dítě si z nás dělá prdel :sweat_smile: Jinak čípek zachovalý a prý bych týden vydržet měla určitě,tak snad to zvládnem.Dal mi papír,ať si vyberu porodnici kde chci rodit a ať tam už začnu chodit na kontrolu.Což je sice hezké,ale já nevím do které... :sweat_smile: Dneska obvolám fakultku a vítkovice a rozhodnu se.Přinejhorším si hodím korunou :grinning: Holky já letím zase do postele,poslední dva dny mě hrozně bolí hlava,tak jsem jak praštěná pytlem,tak si jdu dát ještě šlofíka.Mrknu na vás odpoledne.papa zatím
7. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul ahojki, je to je dobře že KO dopadla dobře, vidíš malý zůstane kde má do příštího týdne :slight_smile: dobře to ví :slight_smile:
utíkej odpočívat, mne pobolívala hlava předevčírem a dneska taky trochu, ale rozháním to ukízením.
7. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem zde a zítra znovu na měření ale nic se neděje jeto jenom pro jistotu, akorát mě mrzí že ta sestřička se mi stratila a já ji nemohla dát ani bombošku :frowning2:
7. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..tak to je fajn,že jsi dopadla dobře :slight_smile: Já jdu dneska do těch Vítek, tak jsem zvědavá, snad se pak taky nějak rozhodnu,ale na monitor můžu chodit ke své mudře. Ono je to prý lepší, než čekat v nemocnic, tak nevím..

endie..tak to taky dobrá zpráva :slight_smile: a máš to daleko,kam chodíš?
7. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak hned jak jsem vstala a šla pouštět pc, jestli už je Ríšánek na světě a jeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak berryl jsi šikula jak jsi to krásně a rychle zmákla a Ríšánku, tobě jen to krásné do života, zdravíčko, štěstíčko a ať tě rodiče moc nezlobí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A já jdu na poštu, do krámu a pak se tu ukážu :slight_smile: pa
7. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
enie tak ji přibal do tašky k porodu a pak si ji najdeš, neboj pracovat tam bude i za dva dny nebo příští týden. jméno víš tak není problémek.

tak mne napadlo Berryl jestli potkáš na šestinedělí někde naši zuzi s dvojčaty tak ji pozdrav, máš velkou šanci ji potkat.
7. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Berr veliká gratulace K Ríšovi a ten porod krásný, závidím.
Já dnes byla v poradně monitor OK čípek minule 2cm dnes 1cm takže trošičku se něco děje, ale zatím OK tak jsem zvědavá.
7. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adel to je dobře, to říkám že já porodím z naší bandy jako poslední .-) nene nic takového.
7. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je napád hodím jí do tašky a pak jí to kdyžtak po někom pošlu.

já vám tak zavidím že budete mít ty tatínky u porodu, mě včera bylo řečeno že možná ani nedojede toho 12 -ctého :frowning2: víc jak měsíc nebyl doma :angry: to byl zas rozhovor´, se přiznám že už mu raději ani nevolám prtože se vždycky nervnu
7. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neblbněte já chci taky rodit :grinning: hele baby nechte nás s nik taky odrodit jo pěkně do fronty :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky neboj já myslím, že poslední nebudeš.
Endi no jo máš to ale trápení holka. A třeba nějakou kamarádku by si u porodu nechtěla?
7. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádky mám co by šly jenomže jedna 13-tého letí pryč, druhá kojí, budu tam mít mamku a u porodu samotného budu sama už jsem se stím smířila
7. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co člověku zbyde že? Moje mamka třeba říkala, že ona ani tehdy kdyby to šlo by u porodu taťku nechtěla
7. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adell některé kamarádky to taky říkaj, že jsou rády že tam nebyl a měly super porody, ani problémy nic, ale kdo ví.
endie já to taky nemám jistě jestli tam se mnou bude, kdo ví je to na osudu :slight_smile:

adel no uvidíme, jak to dopadne.
7. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie a nebo prostě zavoláš že je to tu a přijede ani nebudeš vědět jak.
7. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět, je tam nádherně teplíčko,sluníčko no prostě krása, tak odpoledne asi vytáhnu foťák a půjdu se kochat do parku podzimem :dizzy_face:
7. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tož to se těším na fotečky veru.
7. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky :slight_smile: copak máš v plánu ty dneska????
7. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru uklízím, žehlila jsem, vyprala v rukách pár věcí, a asi budu uklízet i odpoledne, samotné se mi nikam nechce. manžel se vráti až hodně večer z montáže, teď montují kousek odsud, no kousek cca 60 km tak jezdí na noc dom, vyspat se a najíst.

dneska jsem se rozhodla že zase přestěhujeme ložnici, měnili jsem to abych měla postýlku po pravé ruce ale nejde to tak, je tam blízsko okno a radiátor, takže musím ukecat manžu ať to večer přehodí.
7. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky, tak to já taky od rána peru a ještě než se někam vydám, tak musím uklidit "pokojíček" teda ten jeden pokoj který zatíám slouží jako sušárna, žehlírna a odložna blbostí, nějak se tam zase nakupili krabice a různý věci, tak ať to k něčemu vypadá, pak půjdu ven (taky jsem sama až tak do 23,00 :unamused:), no a pak musím žehlit, mám tam koš na žehlení + něco co uschne co jsem vyprala teďka......
A tak kam postýlku přestěhujete???? My budem mít postýlku vedle manžílka, prostě ji za každou cenu chtěl mít u sebe, tak uvidíme jak dlouho tam vydrží :grinning: :sweat_smile:
7. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bude jen na druhé straně postele, a vyměníme si zase po měsíci pozice v pelíšku. stejně nám to tak jak to máme nevyhovuje :slight_smile:

já prát nemůžu jen v rukou, když je ta pračka nemocná.

hm to nevím jak dlouho vám to vydrží ale když budeš třeba v noci vstávat 4x tak dle mého každej krok a pohyb navíc je zbytečný.

jdu si udělat typicky nezdravý obídek - smažák a hranolky, jejda já hřeším co.
7. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky no jo no to víš,nevymluvím mu to :grinning: , ale stejně si myslím, že to moc dlouho nevydrží.....
Mňam smažák jsem měla v sobotu u mamky, dneska mám rizoto , taky od maminky :grinning: :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru ještě že jsou ty maminky. co.

my ho měli mít včera ale manžel jak se vracel tak volal že musme ke známým na návštěvu - měl tam i nějaké pracovní vyřizování, tak jsem nic nedělala a jak jsem se večer vrátili už neměl chuť. tak bude dneska.

rizoto taky plánuji, zbylo mi tam kus pečeného kuřátka, tak asi zítra.
7. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky jo jo :dizzy_face:
Aaa zase houká pračka jdu to vyndat....
Niky tak dobrou chutť k obídku já si to půjdu taky ohřát :slight_smile:
Jinak jsem teda taky pěkně naštvaná, objednala jsem si před třemi týdny povlečení a ještě furt nepřišlo :angry: :angry: :angry:
7. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt ne, to s kulatým mantinelem z toho mamitati?

to jsou lupmi, tak pa veru neboj brzo píříjde a dobrou chuť.
7. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek