• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Niky děkuji já už jsem po o :grinning:
Jo jo přesně to, už jsem fakt naštvaná, paní psala, že něco nemá skladem, tak že hned jak jí to přijde od dodavatele cca do týdne, tak že to posílá, no a cca týden už je tři a už mne to štve....tak jsem ji ráno psala a uvídíme.... :unamused:
7. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete se asi divit, ale já už se tak strašně těším až si budu moct sama uklidit. A dneska jsem si konečně sama uvařila, sice jen špagety, ale je to bezva :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
adell no to ti věřím, to bych se taky těšíla.... :wink:
7. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda uklidí občas mamka, chlap dělá takové ty drobnosti, ale přece jen to není ono jak když si to člověk uklidí sám.
7. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adell to jo no, to máš pravdu, já jsem taky vždycky nervózní, když je manžílek akční a chce pomáhat :sweat_smile: přeci jen každá máme svůj systém :wink:
7. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adel to ti věřím, není nad to co si člověk udělá sám, že, systém je systém :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo holky je to tak. Teď navíc máme ve špajzu asi vosí hnízdo protože včera večer jsme zabili šest vos a dneska jak jsme přijeli z poradny se tam MArtin díval a další tři takže až všichni přijedou z práce tak se budou muset vyházet potraviny podívat se jestli to hnízdo tam je a hlavně kde a vystříkat to tam, než bude mimi na světě tak ať to je protože kousek od toho chci koupat a přebalovat mimi.
7. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adel to je nadělení, potvory jedny.
u nás by to byl průšvih, jsem alergik na včely, vosy přežívám lépe ale hodně bolestivě.
7. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak pro pobavení : včera jsem se ptala manži jak to tu zvládne vše dodělat - (pořád má času dost :slight_smile:) tak říká, sám nevím, fkat povzbuzení co.
7. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel tak to je teda veselý, tak ať se vám podaří hnízdo zlikvidovat....
Niky teda tak to je fakt potěšující :sweat_smile: , ale neboj, vždyť vše potřebné máš nachystané a zbytek můžete dodělat až budete mít prďolku doma :wink: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Niko to známe s přítelem je to to samý. Mamka má to samé, když ji píchne včela tak musí hned brát prášky, s vosou je to lepší. Letos té havěti je nějak moc. Podle toho se řká, že bude tuhá zima, ale tak snad to jsou jen pověry.
7. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo veru co bych čekala, jestli bude zítra krásně tak se do toho malování pustím sama, mám schůdky tak se enbudu natahovat a půjde to. a basta.
7. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky ale huš, vyprdni se na to.... ještě si něco uděláš..... hezky klídek a neboj ono to nějak dopadne :wink:
7. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je dneska hrozně holky, potím se jak dveře od chléva, a nějak divně mi je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale žádné bolesti :angry:
7. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie se nediv, dneska padl teplotní rekodr,
7. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuki: tak to je fajn, že je možnost si ji vyzkoušet a pak se rozhodnout.. zkusím se podívat zda to tu někdo takto nenabízí.

dan: máš krásnou holčičku.. a tynko děkuji za fotečku :slight_smile:
berryl: GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍ k Ríšovi.. jsi holka statečná :slight_smile:

tak já byla dnes u laktační poradkyně.. prsa mám v pořádku. Škoda, že neměla na mě tolik času.. nějak než jsme se vypravily, tak jsme přišly o půlhod později :unamused: a to už pak měla jiný program.. jsem se ji chtěla zeptat i na tu odsávačku a vzpoměla jsem si až ted :frowning2:
zítra jdu na gyndu na KO s prsama, tak jsem zvědavá. A měla bych si koupit nějakou pořádnou podprdu, tak budu investovat..

za chvilu zase koupání.. tak se pak večer jeste připojím.. nějak nestiham :unamused:
7. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bleško no snad bude vše v pořádku, odsávačku zkus diskuze taky, jestli holky neporadí přímo ve výbavě.
7. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak jsem dneska byla v těch Vítkovicíh a rozhodla jsem, že pojedeme tam, jsem nadšená,fakt. Pro mě se to s fifkama nedá srovnat, hlavně teda ty porodní sály, člověk se nemusí nikam přesouvat a je ot tam takové,no, útulné :sweat_smile: I kdžy pak mi to asi bude putna...Jo a PA říkala,že se sami děsí toho, až fakultka zavře, takže jsem zvědavá, prý to bude maso a děti, pokud se ěnco stane, tak budou letecky převážet do olmíku, brna a tak,jako fakt dobrá informace :confounded: Takže buď rodíme předtím nebo potom :grinning:

adel..vosí hnízdo ve špajzu?to jsou pěkné mrchy, že se nastěhujou přímo dovnitř, já myslela,že to bývá spíše ve střechách a tak, no zbavte se toho co nejdříve..

nika..mažel je to samé, on zase na všechno říká, že "se to může udělat kdykoliv", jako fakt vtipné :angry:

blecha..no dobré je,že jsou prsa v pořádku na to,že ses nezeptala na odsávačku se vykašli a mrkni na tu diskusi,jak psala nika, tam najdeš určo nějaké dobré rady
7. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám uplné podlamování v tříslech bolíto jak hrom :unamused:
7. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuki to je fajn, ikdyž když bude poruba zavřená bude nával všude.
kolegyně z práce rodila dvojčata a druhá holku ve vítkovicích, ta s jedním spokojená nebyl nával, s dvojčaty bohůžel chytli stop stav poruby a byl nářez ale i tak si to pochvalovaly.

pěkné jsou ty sály a hlanvě ty nové porodní lůžka - maj tam ty oranžové že.:slight_smile:

nebo vyčkat, ikdyž ty máš termínek až listopad, tak třeba bude po návalu.

ona jipka pro mim je ještě i na fifkách, jen malá, no hold musíem věřit že problém nebude.
jo a my máme postýlku v dětském, jsme drsní :sunglasses: Ale vidí mto tak, že tam bude do té doby, než se vrátíme z porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
J oa s manžou jsme chtěli nadstandard a nakonec asi půjdu na normální pokoj, protože nevím, co bych dělala s návštěvama, co jsou celý den, asi bych se zcvokla :rolling_eyes: A hlavně si říkám, že mi ta maminka,co tam se nou bude, aspoň v něčem poradí a nebudu kopyto :grinning:
autor
endie malá se tlačí dolů :slight_smile:

kuki já třeba o nadstandardu ani neuvažovala, snad chytnu dobrou spolubydlící :slight_smile: a pomůžeme si pohlídáme mimi když půjdeme do sprchy a tak.

kuki neboj on ji někdo přestěhuje :slight_smile: nebo třeba sama to zvládne, vlatní silou se přesune do ložnice :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie a co teplá sprcha nebo vana nepomáhá?
7. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci nadstandart při porodu a pak mi stačí klas. pokoj nechci být sama, chci si mít s kým povídat :grinning: doufám že nechytnu nějakou čůzu :sweat_smile:
7. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
en..to já mám taky, házela jsem do sebe espumisany, myslela jsem,že jsem nafouklá a mudra mi řekla, že to jsou kontrakce :grinning: Tak třeba se to rozjíždí :dizzy_face:
niki..jojo,lůžka jsou krásná a nová, dají se polohovat a jezdí nahoru a dolů, jak člověk chce :grinning: Manžel byl nadšený z obrázku, co tam videl, prý se na lehátko vlezem i dva, tak nevím, jeslti si myslí,že jdeme na kolotoče :rolling_eyes: :grinning: Jasně, já taky věřím, že to bude v poho,jenom mě to právě zajímalo, jak to psala týnka, že ti odvezou mimčo a tebe tam nehcají - tak PA říkala,že se snaží hned jak je to možné převézt i maminku, tak kdo ví. A ještě nás uklidňovala havířovem a frýdkem.
jo a normálně jsem tam měla nejmenší břicho a byla jsem nejdále :confused: Úplně jsem koukala, páč si připadám jako hroch :sweat_smile:
7. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zatím měla jenom studené sprchy,uvidím pak jak se pujdu sprchovat večer
7. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám stejně, taky pak asi nechchi být sama, jen je blbé,že návštěvy jsou jenom 15-17 hod a když si vezmu,kdo všechno se tam navalí, tak nebudeme mít s manžou ani chvilku soukromí, což mě štve :rolling_eyes:
7. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bylo super kdybyb to byly konrakce ale myslím si že to nic takového není asi se mi roztahuje pánev
7. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki..však jasně, ona se přece může přestěhovat kdykoliv,ne :grinning: :grinning: :grinning:

endie..když si dáš teplou vanu, tak se to rozjede, jestli už je to "ono" :grinning:
7. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nemluv až všichni dojdou tak bude porodnice plná :grinning: nene pěkně jenom rodina a nejbližší kamošky, zbytek až budeme doma
7. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek