II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kukinek
8. říj 2009

a zkoušela jsi třeba stimulovat ty bradavky?a nebo až budeš mít fakt po termínu, tak pak ten nápoj na vyvolání, jak psala i tynka, s tím ricinovým olejem

nika
autor
8. říj 2009

ta stimulace bradavek pomohla kamarádce.

endie moje švagrová i sestřenice i kamarádka měly vyvolaný porod a obě rychlý, adocela v poho.

ten nápoj je zajímavý co.

nika
autor
8. říj 2009

stejně endie, já mí takovou péči, tak asi zešílím, to není na mou povahu.

kukinek
8. říj 2009

Já bych to taky nedala 😅 Mám strašně ráda dny, kdy je manžel pryč - jakože s mírou,že, ne když odjede na týden. Ale když je třeba den v týdnu na noc pryč, tak jsem ráda, jsem an to zvyklá. A kdy\ž si představím, že by se o mě starali naši, asi by mě piclo 🙄Mě stačí, když volá mmaka a ptá se, jak se cítím. Jak se asi tak můžu cítit?Ale ona se ptá už asi od 10tt 😀
Nám právě říkala PA v kurzu, že to pomáhá celkem hodně, tak kdo ví

nika
autor
8. říj 2009

kuki 🙂 já už jsem i dneska osprškovaná napapaná, což se teď potím - malé mne kope do plného žaludku ach jo, ale přežiju to.

každou chvíli čekám manžu, tak snad brzo prijede, ale kdo ví, zítra předává projekt tak nevěřím tomu že přijede brzo.

nika
autor
8. říj 2009

kuki jako ten nápoj? že pomáhá, to říkala PA tak to se docela divím.

berryl
8. říj 2009

kuki na žádném balónu neskakej to se pak dělají miminkum otoky na hlavě a navíc se jim to prý nelíbí. Jinak já kojim jako blázen, bolí to strasne moc, ale musím to vydržet. Holky moc na Vás myslím. Jinak sestricky tady v Porube fakt super si nemůžu stěžovat.

nika
autor
8. říj 2009

berryl paráda, uvidíš bolet to přestane. jsem ráda že jsou sestřičky superní, toje potřeba.

nika
autor
8. říj 2009

kamarádka proskákala na balonu v porodnici celou první dobu porodní, malá měla sice trochu červenou hlavu ale pomáhalo ji to.

kukinek
8. říj 2009

nik...jojo, říkala, prý to není žádný výmysl,ale vymyslela ho taky nějaká PA. Říkala, že je to dobré, protože když se vyprázdní střeva, tak miminko klesne níže a může se to rozjet. Ale prý se má fakt pít až po termínu, ne dříve.

berr..fakt?to je mazec, pak aby se v tom čert vyznal 😒 A je blbé, že to bolí, ale zase super, že máš mlíko a jde to,to se určitě utřepe. A radí teda i s kojením,jo?

endie
8. říj 2009

berryl tak to máš fajn, natrefila jsi na dobrou směnu

endie
8. říj 2009

já už taky vykoupaná ale mám furt nějaké tvrdé břicho

nika
autor
8. říj 2009

tak to já mám místo břícha kamení už pár večeru 🙂

kukinek
8. říj 2009

já teďka četla, že je to předzvěst porodu, že do 14 dní příjde 😀 což je pozitivní pro mě, méně pro vás 😝

nika
autor
8. říj 2009

co myslíš to tvdrnutí bříška?

kukinek
8. říj 2009

jo. já jsem se na to ptala mudry a ona říkala, že už jsou to kontrakce, takové maličké a že s to bude zvětšovat. Prý už se proti tomu nic nedá dělat a je dobře, že to tak je. Protože jsem byla nervozni, že mi břicho tvrdne tak často..a tedka jsem to četla i tady na diskusi.

berryl
8. říj 2009

no už se tu vystřídalo pár sestřiček, kdyz mi něco říká,tak ji řeknu at tam zůstane a zkusím to at vím,že to dělám dobře ta vedle mě jim to odkyve a do hodiny se jich ptá jak to bylo. Tak to je pak těžko. Jo jsou v pohodě. Jo a chutná mi tady jídlo a dávají nám úplně všechno žádná kojenecka strava jako že vhodná kvůli kojení,jime vše 🙂 jeste jsem nebyla na velké to bude něco,další porod

kukinek
8. říj 2009

to je super, jsem se chtěla zeptat, jestli tam máš dost jídla, z toho mám trochu strach, jsem jak kyselina 😅
No je to o tom,jak jsi psala, líná huba...

nika
autor
8. říj 2009

berryl nech si donést jogurtové nápoje, pomáhá to.

nika
autor
8. říj 2009

kuki tak mi tvrdne břicho sem tam od 25tt tak uvidíme.

kukinek
8. říj 2009

nik...no mě taky tvrdlo sem tam, ale teďka to mám více, více křeče v podbřišku a i to tvrdnutí je delší

nika
autor
8. říj 2009

přesně ptát se, pořád dokola, nechat si ukázat a zkontrolovat, ne jen odkývat.

kukinek
8. říj 2009

holky nevíte, jak rychle se může jakoby porod rozjet?když jsem byla na poradně, tak čípek mám pořád stejný a jsem zavřená. Myslíte, že se to třeba může změnit i do dne?Nebo se čípek zkracuje postupně, třeba po dnech? Vůbec nevím a nikdy jsem nad tím nepřemýšlela...

nika
autor
8. říj 2009

kuki jak u koho 🙂 těžko říci, znám hodně kamarádek co šly z kontroly - že nic nebude a do dne dvou porodily.
asi jak u koho, někdo může chodit na 3 cm i měsíc a nic a u někoho to jde rychle.

nika
autor
8. říj 2009

kuki a ty máš času dost neboj.
chvíli si tu s námi budeš ještě psát.

kukinek
8. říj 2009

Budu, já vím a jsem ráda, páč mi konečně někdo odpoví na dotazy 🙂
Mě to jenom zajímalo, právě že se tady psalo,že někdo je už otevřený, tak jsem nevěděla, díky niko🙂

nika
autor
8. říj 2009

není zač. hele loučím se jdu zalehnout k telce pa

kukinek
8. říj 2009

No nic, jdu koukat na telku.
Tak zase zítra a kdyby to na někoho přišlo, tak aťo jde rychle 😵 A dejte info!
Dobrou

endie
8. říj 2009

dobrou

berryl
8. říj 2009

já byla otevřená na 1cm a otevřela jsem se během hodiny