• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
no já sem si říkal kde jsi :grinning:
20. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
endie to víš, včera jsem to nedala, ale závislost je.

co mi udělalo radost, hned ráno spíše vyčitky protože mi volala o půlnoci kamarádka že jiodtekla plodovka a je v porodnici, to mi pak co se mi nedovolala psala sms. ráno ji v půl šesté píšu, nic, a v 6.50 mi volal novopečený tatínek že jsou holky v pořádku, no neřekněte krása.
malá si sice pospíšila o nějých dva a půl týdne před termínem, ael je zdravá, 46 cm a 2500. krásné že. ňufinka.
20. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
celéjsem to ráno obrečela. a to jsem měli s kamarádkou jet v pátek na výlet k další mamině s 14denním miminem. tak pojedu sama. ach jo jak já ji závidím. :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
takový drobeček, a měla rychlej porod teda :grinning:

gartuluji teto at je malá zdravá a dělá jenom radost
20. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to měla psala že voda je fuč a žádné bolesti, jiank jsem s ní nemluvila, počkám až zavolá, či napíše.
20. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já už chci mít taky toho drobečka u sebe, jak to slyším a nebo vidím tak bych chtěla přetičit čas do předu
20. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ani mi nemluv, ale dočkáme se. bez toho to nejde.

no nic jdu vybírat dárečky pro miminka kamarádek atd. mám tu seznam 5 lidiček pro které něco potřebuji. tak jdu na to ael jsem tu s vámi.
20. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
adel gratuluji je to parada! Niky samé super zprávy.
20. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holčiny jak dopadlo to domlouvání na srazík?
20. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Niky no super, mě taky vždycky dojme když se narodí nějaké miminko :slight_smile:
Mě by taky zajímalo jak to nakonec dopadlo se srazíkem. psalo se něco o 10.6., ale asi to vyšumělo nebo co?
Berr díky :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám 10.6 v upomínce, tak nevím jak vy, ale já jdu s váma 10.6 :o)))
20. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrá jsem pro 10.6.
20. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ok mám to taky v diary, jen já mohu až od 17, kvůli práci, a co to místo, holky Ostravačky už jste něco vymyslely?
20. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak nevím jestli jste si všimly přehouply jsme se přes první tisicovku příspěvků.
20. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt? nevšímla jsem si

já dojedu kamkoliv
20. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já taky :slight_smile: a mohu kohokiliv v centru nabrat a odvest.
takjá zítra osonduji v práci kam se dá takto jít, jo a zkusíme to dát do kupy. ono se to nezdá ael blíží se to.
20. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré táno holky,
Já už jsem psala, že teda v Ostravě znám jenom autobusák a školu a trochu centrum takže bych se když tak obráýtila na Niky jestli by jí to nevadilo. Jo a v kolik hodin by to bylo? Zase nějak moc večer nemůžu ať se pak dostanu domů :slight_smile:
21. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ranko

o.k takže 10.6 :grinning:
21. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Endie jak se daří?
21. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jdeto ale večer mi bylo nějka divně a ted ráno zase kreče v břísku a lýtkách takže jdu do lékarny at mi dají magnezii a co ty?
21. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
U mě to celkem jde. Včera jak jsem přijela ze zkoušky jsem byla docela unavená tak jsem večer zalehla o půl deváté a spala až do rána kdy jsem myslela, že se počůrám :grinning: . Teď ještě píšu nějaké hlouposti do školy ohledně praxe.
21. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, já jsem si dneska nějak přispala,vzbudila jsem se s pěkným knedlíkem v krku, pěkně mě bolí každé polknutí, tak už piju čajíček a uvidíme

jinak prcek už nekope, mám jen bublinky a nebo jsem to nezaregistrovala těžko říct
21. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, gratuluji ke zkouškám......
Já jsem totálně nevyspalá. Prcek kopal do půl 12 do kříže a do močáku. Až to bolelo. Ten má snad boty. :slight_smile: A od rána jede na novo. Chtěla jsem usnout když odjel kluk do školy ale nezabrala jsem. Jdu ven pověsit prádlo.
endie - taky budu mít jen malý bazének, to večer můžu vylít, s velkým bazénem je práce a starosti.
21. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
dan na jednu stranu to je super,že to je takový raubíř, na druhou mi je líto, že ses nevyspala :frowning2:
21. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dandul je s tím práce, ale nám se o to stará můj taťka vymyslel i speciální ohřívání, čištění (bereme vodu tady kousek z potoka) takže je to bájo. Ale je fakt, že když je vedro stačí se smočit trošku i v tom malém bazénku.
Já teda večer cítila už ne jen bublinky, ale první opravdový kopanec, až jsem se lekla :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
berryl - taky tě to nevyspání čeká a až do porodu, pak to začne kopat do žeber, taky to není nic příjemnýho. Ale neboj, u kluka jsem měla první kop 19+1 a pak až po 20.týdnu, máš čas. Holky mě švihne, věšela jsem prádlo a usmívala jsem se na našeho psa jak se válí a mazlí v trávě....ale tam bylo kočičí hovno. Je totálně zmazanej. Ještě že nechodí do bytu, protože ho mýt nebudu, čuně.
21. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dan to znám, byvalý pejsek to dělal taky to byl vždycky smrad a on byl max. spokojený fuuuuuuuuj

no to se mám na co těšit :grinning:
21. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
haloooooooooooo
21. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuk!Ach jo,holky-ja dojedla smazak se zeleninou,pak jako dezert horalku a trictvrte bonbonery..No,byla to mnamka,ale mam vycitky jak hrom.Miminko me naucilo teda pekny veci!Navic se furt nemuzu dohnat k nejakymu cviceni,jak sem unavena z prace.Berryl,endie-vy uz nekam chodite?Pamatuju si,jak ste se tu o tom bavily..A co vy ostatni?
21. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čauky holky. tak kukám že jste dnes moc nepokecaly.
jiank já dneska vyzvedla balíčky a věci jsou mooooooc krásné lepší než na fotce.

jiank srazík navrhuji francouzskou restaraci - palačinkárnu na Stodolní tak se nekuří.
21. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek