• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
sal buď v klidu nechodím nikam :o) jsem hodně unavená, teď mi psala kamarádka jestli mi nechybí železo, když jsem tak unavená tak nevím zeptám se na to mudr
jo a výčitky neměj nejíš takhle přece pořád nebo jo?

niky palačinkárny výborný nápad
21. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen já nevím přesně kde to je:slight_smile: fajné co.
jdu si to najít na netu :grinning: já moc na stodolní nechodím a nechodila jsem.
21. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď jsem zjistila že je ještě jedna v OV-zábřehu na Čujkovové, neznáte některá?
21. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je jedno kam půjdeme hlavně, že se poznáme a doufám, že vše krásně probereme.
Já jdu dnes do hajan. Zítra brzy vstáváme, jedeme do té Olomouce tak na mě porsím myslete, ať to vše v pořádku dopadne.
Dobnrou noc.
21. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj tak zábřeh moc neznám
21. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem tak zvědavá jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka, je nám to jedno, ale prostě jsem zvědavá co nosím v pupíčku
21. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adall budeme neboj, na všechyn maminky a miminka...

berryl a ty jdeš zítra na utz že? ty se máš, já uvidím mimíska až 1.6 kdy jdu na kontrolu.
21. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo dole vždycky hraje pán na klavír a nahoře se dá sedět taky, je to hned když vejdeš na tou hlavní ulicí, tak po pravé straně druhá odbočka
21. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo už jsem si zpoměla. jak jsem viděla obrázek, díky :slight_smile:

holky já jedu zítra za miminkem na návštěvu, jsou mu dva a půl týdne a už se těším.
21. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj tak to Ti závidím všechno pozjišťuj porod atd a pak dej echo
jdu spát dobrou noc
21. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u ní už vím, bylo to druhé mimi, a velikej kluk, 4050 g a 54 cm oproti ti malé včera od kamarádky obřík :slight_smile:

neboj, pro adellai - rodila ve Vsetíně, obě děti.
21. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ber dobrou noc :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok tak já jdu taky, jsem utahaná jak kuň ještě že je zítra páteček. papa a krásou dobrou noc a krásné sníky :pensive:
21. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky preju krasne sny!A zitra at sou tu od vas same pozitivni zpravy!Dobrou
21. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
II. trimester je podla mna najlepsi: uz ste si zvykli na tehotenstvo, uz aj vyzerate tehotne, uz sa nebojite tolko ako v I.trim. a este sa nebojite tak ako v III. :slight_smile: mne sa II. trim. velmi pacil, v II. by som bola aj 2 roky jak zirafa :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
iba: Tak já teda těhotně nevypadám :frowning2: Zvyknout sem si zvykla... Bojím se furt stejně a už se těším na miminko! :grinning:
22. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!!
22. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak to mi pěkně roste bříško a jelikož jsem nikdy žádné neměla tak těhotně vypadám a už si každý všimne

jinak mi je čím dál hůř krk pořád bolí, nosní dírky ucpané a hlava mi třeští je mi ještě hůř než včera, už piju čaj s medem a půlkou citronu
22. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ HOLKY.... koukám že se s těma nemocema pěkně střídáme. Berryl myslíš že ti pomůže čaj? To vypadá na angínu.
Já teda břicho mám, byla jsem plochá a skoro vše mi jde do břicha.
Včera jsem na pc neměla sílu, posekala jsem celou zahradu, zasázela poslední kytky a byla jsem vyřízená, až jsem měla strach jestli jsem to nepřehnala a bude vše v pořádku. V 7 už jsem byla v posteli. Ráno jsem si v 8.15 lehla k filmu a ted jsem se vzbudila.
Včera mě zase chytlo vaření - bramboračka, karbanátky, palačinky, tak mám ještě na dnešek.

adel - držím palce
Všem přeju hezký den.
22. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi bylo porazeno tak uvažuji že si to zajdu koupit

http://www.boiron.cz/poly.php?p=homeogene9

ty jsi teda pracantka :o)
22. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl:Chuďátko! Nechceš raděj zajít k doktorovi?

dandulka: Opatruj se a zvolni tempo!

Taky hezkej den přeju všem! :sunglasses:
22. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky autosedačka s podvozkem přišla, byla tu sousedka tak jsme to zkompletovali :grinning: už se nemůžu dočkat až tam prcka dám.....Kojící polštář taky dorazil, pošták říkal že bude muset jezdit nákladákem :slight_smile: :slight_smile: Jak je u vás? Tady bylo nádherně, 27 stupnů a najednou je černo a bouřka nás nemine. Vypadá to na kroupy.
22. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Praze to taky vypada na bourku-je dusno a je to citit ve vzduchu.
22. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já ležím v pelíšku piju čaj a je mi hůř, no tady to vypadá, že bude každou chvíli taky pršet
22. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, som tu nová... :slight_smile: idem sa napchať palacinkami :grinning:
22. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vítám Tě tady mnam palacinky ty já mužů
22. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už jsem dávno doma ale ještě jsem odpočívala tak píšu až teď. Tak podle ultrazvuku se miminko vyvíjí tak jak má. Hlavičku má jako normální děti. U Downova syndromu se totiž hlavička vyvíjí jinak, i nosní kůstka a stehenní kost, ale to všechno je prý v pořádku. Pro jistotu jsem si ale nechala vzít plodovku.Nic to nebylo. Výsledky budu mít do středy. Sice jsem si připlatila, ale chci se na státnice v klidu učit a tak čekat ještě tři týdny to by tak dobře nešlo. Jsem teda už o moc klidnější to je jasné, ale stopro budu klidná až mi řeknou výsledky.
Ber ty si nemocná chudinko tak hezky odpočívej. Moje mamka je taky nemocná má vysoké teploty a dostala druhé antibiotika. Asi je něco ve vzduchu. Tak se hezky uzdravuj.
Dnadul Ty toho teda už máš na miminko nakoupené :slight_smile:
maminamajka zdravím Tě.
22. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel tak to jsem moc rada,že je vše v pořádku a tak to taky bude uvidíš! Mám velikou radost. No je to možné já horečku nemám nemám ji nikdy,ale krk, rýma a hlava bolí doufám že ráno bude lépe.
22. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki holčiny. tak jsem si včera ponávštěvovala.. miminko kamarádky je krásné, Michalek je kus chlapa, vypadá jako krásné dvouměsíční mimi a ne třítýdenní, kus chlapa. přijela jsem domů až v noci, jsem sama tak to neřeší.

az chvíli utíkám do města na poštu pro balíčky.
23. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek