II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
20. kvě 2009

no já sem si říkal kde jsi 😀

nika
autor
20. kvě 2009

endie to víš, včera jsem to nedala, ale závislost je.

co mi udělalo radost, hned ráno spíše vyčitky protože mi volala o půlnoci kamarádka že jiodtekla plodovka a je v porodnici, to mi pak co se mi nedovolala psala sms. ráno ji v půl šesté píšu, nic, a v 6.50 mi volal novopečený tatínek že jsou holky v pořádku, no neřekněte krása.
malá si sice pospíšila o nějých dva a půl týdne před termínem, ael je zdravá, 46 cm a 2500. krásné že. ňufinka.

nika
autor
20. kvě 2009

celéjsem to ráno obrečela. a to jsem měli s kamarádkou jet v pátek na výlet k další mamině s 14denním miminem. tak pojedu sama. ach jo jak já ji závidím. 😵

endie
20. kvě 2009

takový drobeček, a měla rychlej porod teda 😀

gartuluji teto at je malá zdravá a dělá jenom radost

nika
autor
20. kvě 2009

to měla psala že voda je fuč a žádné bolesti, jiank jsem s ní nemluvila, počkám až zavolá, či napíše.

endie
20. kvě 2009

já už chci mít taky toho drobečka u sebe, jak to slyším a nebo vidím tak bych chtěla přetičit čas do předu

nika
autor
20. kvě 2009

ani mi nemluv, ale dočkáme se. bez toho to nejde.

no nic jdu vybírat dárečky pro miminka kamarádek atd. mám tu seznam 5 lidiček pro které něco potřebuji. tak jdu na to ael jsem tu s vámi.

berryl
20. kvě 2009

adel gratuluji je to parada! Niky samé super zprávy.

nika
autor
20. kvě 2009

holčiny jak dopadlo to domlouvání na srazík?

adellaide03
20. kvě 2009

Niky no super, mě taky vždycky dojme když se narodí nějaké miminko 🙂
Mě by taky zajímalo jak to nakonec dopadlo se srazíkem. psalo se něco o 10.6., ale asi to vyšumělo nebo co?
Berr díky 🙂

berryl
20. kvě 2009

já mám 10.6 v upomínce, tak nevím jak vy, ale já jdu s váma 10.6 :o)))

adellaide03
20. kvě 2009

Dobrá jsem pro 10.6.

nika
autor
20. kvě 2009

ok mám to taky v diary, jen já mohu až od 17, kvůli práci, a co to místo, holky Ostravačky už jste něco vymyslely?

nika
autor
20. kvě 2009

jinak nevím jestli jste si všimly přehouply jsme se přes první tisicovku příspěvků.

berryl
20. kvě 2009

fakt? nevšímla jsem si

já dojedu kamkoliv

nika
autor
20. kvě 2009

já taky 🙂 a mohu kohokiliv v centru nabrat a odvest.
takjá zítra osonduji v práci kam se dá takto jít, jo a zkusíme to dát do kupy. ono se to nezdá ael blíží se to.

adellaide03
21. kvě 2009

Dobré táno holky,
Já už jsem psala, že teda v Ostravě znám jenom autobusák a školu a trochu centrum takže bych se když tak obráýtila na Niky jestli by jí to nevadilo. Jo a v kolik hodin by to bylo? Zase nějak moc večer nemůžu ať se pak dostanu domů 🙂

endie
21. kvě 2009

dobré ranko

o.k takže 10.6 😀

adellaide03
21. kvě 2009

Ahoj Endie jak se daří?

endie
21. kvě 2009

jo jdeto ale večer mi bylo nějka divně a ted ráno zase kreče v břísku a lýtkách takže jdu do lékarny at mi dají magnezii a co ty?

adellaide03
21. kvě 2009

U mě to celkem jde. Včera jak jsem přijela ze zkoušky jsem byla docela unavená tak jsem večer zalehla o půl deváté a spala až do rána kdy jsem myslela, že se počůrám 😀 . Teď ještě píšu nějaké hlouposti do školy ohledně praxe.

berryl
21. kvě 2009

ahoj holky, já jsem si dneska nějak přispala,vzbudila jsem se s pěkným knedlíkem v krku, pěkně mě bolí každé polknutí, tak už piju čajíček a uvidíme

jinak prcek už nekope, mám jen bublinky a nebo jsem to nezaregistrovala těžko říct

dandulka1
21. kvě 2009

Ahoj holky, gratuluji ke zkouškám......
Já jsem totálně nevyspalá. Prcek kopal do půl 12 do kříže a do močáku. Až to bolelo. Ten má snad boty. 🙂 A od rána jede na novo. Chtěla jsem usnout když odjel kluk do školy ale nezabrala jsem. Jdu ven pověsit prádlo.
endie - taky budu mít jen malý bazének, to večer můžu vylít, s velkým bazénem je práce a starosti.

berryl
21. kvě 2009

dan na jednu stranu to je super,že to je takový raubíř, na druhou mi je líto, že ses nevyspala ☹

adellaide03
21. kvě 2009

Dandul je s tím práce, ale nám se o to stará můj taťka vymyslel i speciální ohřívání, čištění (bereme vodu tady kousek z potoka) takže je to bájo. Ale je fakt, že když je vedro stačí se smočit trošku i v tom malém bazénku.
Já teda večer cítila už ne jen bublinky, ale první opravdový kopanec, až jsem se lekla 🙂

dandulka1
21. kvě 2009

berryl - taky tě to nevyspání čeká a až do porodu, pak to začne kopat do žeber, taky to není nic příjemnýho. Ale neboj, u kluka jsem měla první kop 19+1 a pak až po 20.týdnu, máš čas. Holky mě švihne, věšela jsem prádlo a usmívala jsem se na našeho psa jak se válí a mazlí v trávě....ale tam bylo kočičí hovno. Je totálně zmazanej. Ještě že nechodí do bytu, protože ho mýt nebudu, čuně.

berryl
21. kvě 2009

Dan to znám, byvalý pejsek to dělal taky to byl vždycky smrad a on byl max. spokojený fuuuuuuuuj

no to se mám na co těšit 😀

berryl
21. kvě 2009

haloooooooooooo

salikova
21. kvě 2009

Kuk!Ach jo,holky-ja dojedla smazak se zeleninou,pak jako dezert horalku a trictvrte bonbonery..No,byla to mnamka,ale mam vycitky jak hrom.Miminko me naucilo teda pekny veci!Navic se furt nemuzu dohnat k nejakymu cviceni,jak sem unavena z prace.Berryl,endie-vy uz nekam chodite?Pamatuju si,jak ste se tu o tom bavily..A co vy ostatni?

nika
autor
21. kvě 2009

čauky holky. tak kukám že jste dnes moc nepokecaly.
jiank já dneska vyzvedla balíčky a věci jsou mooooooc krásné lepší než na fotce.

jiank srazík navrhuji francouzskou restaraci - palačinkárnu na Stodolní tak se nekuří.