• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
nika:Tak kdyz se ti nechce,taky odpocivej!:slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale měla bych něco o víkendu jsem byla pryč, a teď zase odfrčím ve čtvrtek na chalupu, ach jo tolik práce a něják ji nestíhám, :slight_smile: co co počká ne.

jdu hledat věci,mám nový pc a spoustu odkazů se mi ztrtilo ach jo.
4. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, to mě fakt mrzí, já se zatím držím, ale je fakt, že dneska chytnes bacila kdekoliv! My byli i v té zimě na procházce a teď mě bolí spodní čelist a ucho celkem na to trpím, tak doufám, že se vyspim. Poslední dobou nějak špatně spím pozdě usínám a brzo se budím a hlavně mě zase v noci budí wc. Tak jsem za ty 4m přibrala 1kg ale fakt jsem si myslela že více i tak si připadám jako slon. Tak se jdu namazat od krku az k pátám a půjdu si lehnout dobrou noc
4. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc,berryl!Ja to mam s tim spanim podobne.I kdyz jsou tydny,kdy spim i 10hod denne.Ale ted nic-sem utahana,ale usnout ne a ne.A to sem spala minulou noc jen 5 hodin!Tak to du jeste zkusit a preju vam pekne sny..
4. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!Tak jsem tu zas...
5. kvě 2009 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem zpět od doktora, brali mi krev. Holky tady je 5 stupňů. Brrr....
To se berryl máš, já přibírám v pohodě :slight_smile: s tím problém nemám. Spaní mi probémy nedělá. Spím denně tak 9 hodin a v noci jdu na wc už jen 2x. Za chvilku mi přijede kámoška udělat nehty. Mám na to svoje věci ale nechce se mi s tím patlat.
5. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, dan a výsledky budes mít toho 15.5? Já jdu zítra už se těším az na tu krev minulé jsem měla modřinu přes celou ruku. Endie a co Ty ten zánět žil už nemáš? Holky co vařite potřebuji poradit. Mám chuť na bramboraky ale moc se mi je nechce dělat :o(
5. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík děvčata, dneska je venku zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani od obchodu se mi nechce
5. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne už ne, mazala jsem to, dneska asi jako vždy nic vařit nebudu, nebaví mě to
5. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě bolí záda dneska, to je tím že nevím jak ležet , když ležím an poku tak mě bolí celá páteř, když na zádech tak mi táhne bříško, a když na břichu tak citím že už tlačím na miláčka tak asi budu jak žirafa spát ve stoje
5. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, 15. mám poradnu i výsledky. Výsledky jsou do týdne, ale já počkám, volat tam nebudu jdu tam o 2 dny později. Já s modřinama problém nemám, po odběru si ani nenechávám zalepit ruku. Dneska mě vážili a mám rovných 6 kilo nahoře. Prý se nemám stresovat, že prý jsem vyběhla hormonama jak bylo tělo připravené na dvě mimi tak jsem zvědavá jestli se to zastaví :slight_smile:
Mám od včera vývar s hodně masem a nokama a zeleninou. Dneska jsem měla vyjímečně chut na něco sladkého tak jsem si koupila šáteček , no není mi špatně ? Jako kdybych to nevěděla.
Endie - mám stejné problémy a to nemáme břicho. Záda mě bolí hodně v kříži, na zádech taky cítím břicho.... Ale příští rok v tuhle dobu se už vyspíme, kluk mi kolem 7.měsíce spal celou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska čekám balíček z mimibazaru tak jsem zvědavá a nemůžu se dočkat. A ve 2 hod si jedu ke dvoum paním pro věcičky. Našla jsem alba maminek z od nás abych nemusela platit poštovné tak jsem něco vybrala. Pak dám fotky.
5. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky víte že když v Globusu předložíte průkazku tak dostanete kartu na 3 roky a máte slevu na mimi potřeby? Pravidla http://mimiklub.actum.cz/firemni/obchodni-podminky.html
5. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačí vyplnit registraci na www a oni pošlou info až bude karta hotová. Je to zdarma.
5. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jde i na prukazku?Ja myslela,ze jen na rodny cislo mimouse-mi nekdo rikal..
5. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se zaregistruju.Do Globusu my obcas jezdime.Dik za info,dan!
5. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super, ale my do globusu moc nejezdíme :o) zase jsem měla zácpu tak teď sedím na wc a pisu vám asi tady budu celý den!
5. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě pomáhá na zácpu, prodává se to v kauflandu ted to mají v akci za 17,- je to jak actimel ale jmenoju se to jinak a je to super
5. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a nebo mlecna cokolada taky pomaha...
5. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to na průkazku. Zaregistrovala jsem se přes net a napíšou mi meil až bude karta hotová. Já tam taky moc nejezdím ale když na netu na jejich stránkách zjistím nějakou akci tak pojedu. Já jím každý večer hrušku a pak se pořádně napiju a chodím jak po másle... :slight_smile: Holky přišel mi balíček, krásná bunda od nextu a rukavičky... a koš na špinavé pleny. Nový stojí 1500,- a paní chtěla 150,- no nekoupte to.
5. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo.Nakupujes v plnem proudu!Ja mam taky neco malo pokoupeno,ale ted mam strach,jak sem furt nemocna..No nevim.Sem chtela jit k doktorovi a on ma dovolenou.Tak musim vydrzet do toho 12.5.
5. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen když najdu něco za super cenu. Odpol.to nafotím.
5. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie peníze mi pořád nepřišly! Holky to je zima,jsem zalezla pod perinu a čtu si možná i usnu jsem nějaká unavená, ale to bude tím počasím. Dan a to nakupujes vše na tom mimibazaru?
5. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky je mi zima a máme rozbitý kotel tak si nemůžu zatopit. Jedu do města a až přijedu tak taky zalezu pod peřinu a chrupnu, dneska zívám o sto šest a chce se mi spát.
berryl - zatím jo protože na nákup do sekáče se mi zatím nechce když nevím co to bude, tak na MMB jen občas brouzdám a něco vyberu. A právě u dvou maminek jsem viděla hezký věci od nás z města tak ušetřím poštovné a jedu si pro to. Chce za 13x punčocháčky 100,- kč a mimino je nezničí tak mi nevadí že jsou po děcku. Jdu se obléknout a frčím, zalez a chrupni si at máte sílu, budu se opičit jen co přijedu. Je tu vichr a taky zima.
5. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlime v panelaku a mame tu teplo..Nebo je to tim,jak lezim pod perinou?Udelalo se mi nejak dobre,tak se zacinam nudit...Endie,jak je tobe?
5. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
´tak ted sem se probudila a je mi ještě chur než před tím zítra letim k dr. je mi na zvracení no hnus, ojim se o mého poškotka :frowning2:
5. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl taky ještě nemám ani korunu :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie neboj četla jsme, že miminko je v pořádku, krize je ze začátku, teď už je chráněné, mám kamarádku v Anglii a znáte to počasí co tam mají, je už po druhé těhotná a neustále nemocná a mudr, ji řekl, ať je v klidu, tak neboj odpočívej ať je Ti lépe :O)))
5. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža až příjde tak mi zajde pro teploměr a nějaké čajíčky, a to mám jít ve čtvrtek na ten ultrazvuk přinejhorším zavolám že jsem nemocná at mě přeobjednají
5. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek