• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
to máš recht asi bude lepší to odložit pokud Ti není dobře, já jdu zítra na tu krev a budeme čekat na výsledky tripplu a začínám být nervózní :frowning2:
5. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj uvidíš že to bude v pořádku
5. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Endie,tak preju,at je lip!V 18.tydnu uz prcka jen tak neco nerozhodi,uvidis!
5. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
to je prostě tím počasím, najednou teplo, teď zase takové ochlazení ...
5. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
..no a v tehu je oslabena imunita.endie:beres nejaky vitaminy?
5. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo beru GS mamvit a plno ovoce a zeleniny nic jiného do sebe nedostanu a stejně sem tu mrchu hnusnou někde chytla :angry:
5. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
v té mojí práci je domluva jak blázen, poslala jsem originál na ossz abych věděla že to dostanou tak jak mají a naše učetní v tom vidí problem potřebuje kolem toho deset x milonu papírů mě znich fakt odvezou
5. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
to je všude Endie, vždycky plná pusa keců to já jsem zvědavá kdy mi už konečně příjdou peníze už to není normální :astonished:
5. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no není ale někde jsem četla že na to mají až 2 měsíce než to vyřídí a zas na druhou stranu ty baby na tom úřadě za to nemůžou že naše vláda má sabe blbečky
5. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
to já vím, ale my za to nemůžeme už vůbec :o)
5. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
co jsem se bavila se sstrou u dr. tak ta říkal že si lidi stěžovali hejtmanovi a ten stím byl za prezidentem ale stejně to k ničemu nebylo prý psát stížnosti k němu že to tak mají všichni
5. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo snad už to bude ok a bude klid
5. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
manža si vzal vono a od zítra je semnou doma aby se mi prý mohl věnovat když jsem nemocná :grinning:
5. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tož to máš super :grinning: :grinning: :grinning: snídaně do postele a tááák
5. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo :grinning: uvažuju že se ted půjdu projít do obchodu ale musí jít semnou motá se mi palice abych sebou nešvihla, potřebuji se vyvětrat
5. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem holky z města doma. Jela jsem si pro pár hadříků na inzerát a přijela jsem i s vaničkou. Paní se mě ptala jestli jí za50,- kč nechci, že je jak nová a neví co s ní. Byla jsem pokecat v práci, ted jsem si uvařila boloňské špagety a nacpala jsem se. Čekám až mi manža zavolá a naviguje mě co mám dělat s kotlem aby topil, mám tu 16 stupňů a to je fakt zima. Panimáma mi přinesla časopisy tak pak hned zalezu do pelíšku a do rána nevylezu. Co se týká peněz, u nás na to je 30 dní. Začala jsem marodit 2.4. takže teď do 10.5. musím dát lístek na peníze a do 30 dnů mě mají vyplatit, ale když toho mají hodně, jsou přednější velké organizace s více jak 25 zaměstnanci. Tak uvidím.
5. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
dan přibrali brigádníky, tak snad Ty už je dostaneš v čas
5. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
já marodím od 27.1 a akorát jsem dostala peníze od zaměstnavatele těch 14 dní od té doby nic
5. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile: ahojki vespolek
5. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
dan:Tak pak vyfot!
5. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já jdu taky fotit, dneska mi přišle bezpečnostní pás pro těhule, hurááá- a kombinezka.
5. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ten pás je prý super!!!
5. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo je ani jsem neváhala sehnala jsem ho tu za 700 i s poštovným,nový stojí tísku. hned zítra ráno ho nainstaluji, to víš řídím denně auto a najezdím okolo 100 km denně.
5. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
chtěla jse se dneska vrhnout na vyrobu přebalovací podložky ale nechce se mi, musím nejdříve něco dodělat tu, napc a pak uvidím.
5. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mi se zdál dneska sen, že jsem na svou holčičku pořád volala verunooooooo, verunoooooooo úplně tak škaredě, že jsem se vzbudila a řekla jsem ,že to jméno nedám, jenže jiné holčičí se mi nelíbí a teď už ani Verunka chjo se zblázním snad to bude kluk
5. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Veruno nikdo neříká, ani mi, i když jsem zlobila ani zlý starší brácha. :grinning:
5. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem se do toho jména zamilovala a teď takové sny !!! jméno pro prcka bude Richard to jsme se shodli s manželem hned, já chtěla pro holčičku Eliška to teda neprošlo nikým a další varianta byla Verunka a jiné jméno se mi už nelíbí, snad ty sny přejdou
musím do krámku za chviličku jsem z5
5. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
fajn je Richard, ale nám se nelíbí, máme favority ale nikomu je neřekneme.
5. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
já zas nemám jméno pro kluka
5. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
niki čaooooo
5. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek