• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
Já mám vybranou Lindu a nebo Lukáše, ale jen tak bez přemýšlení, manža ještě nic, prý to bude Pepik nebo Pepička :slight_smile: srandista. A kluk mi řekl že Lindu klidně, že se tak jmenuje jeho holka ve škole :slight_smile: Holky jsem šikovná, po telefonu jsme trochu opravili kotel abych si mohla torchu zatopit. Jdu vyfotit to nejhezčí co jsem dnes přitáhla domů, jo?
5. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
danul sem s tím, myslím s fotkami :slight_smile:
5. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika - dej vědět až vložíš fotky.....
Verunka je sousedky holčina a je to hezké jméno, říkají jí Verčo nebo Veru.
5. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Richard Kainer se nám prostě líbil nejvíce, líbí se mi říkat mu Ríšo no u Verunky asi zůstaneme, ale kdo ví

dívalala jsem se teď na jména, manželovi se líbí i Laura, Laurinka, Sifie, Viktorie mi nikoliv

Linda je pěkné jméno žádnou neznám

nejvíce se nám líbí Kristýnka jenže to jsem já a stejné jméno nedáme :o)
5. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme Adélku a kluka jsem chtěla Vojtíška ale mám příjmení Vojtičková tak Vojtíšek VOjtíčko by asi neklaplo :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: lumpi ptáci, vyhrabali mi věechny truhlíky na balkoně, ach jo. už jim dělám strašidlo a pořídám větrníky. to je na zabití
5. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to by teda moc nešlo to máš pravdu a co Mark Vojtíšek?nebo Radim Vojtíšek mi se hodně líbí Matěj, ale má ho kamarádka se kterou jsme celkem často a ty jsi Endie křestním jak?
5. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem veronika ale všichni doma mi říkaj niko. zvyk a variabilita.
5. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl - Richard Kainer zní vznešeně, je to pěkný. A Viktorie Kainerová taky. A co místo Matěje Matyáš?
5. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem Kristýna a říkají mi jen Týnko jinak mi nikdo neřekne :o)
Matyas je krásnej, ale je to hodně podobné, necháme Ríšu na tom jsme se fakt shodli hned když jsme před rokem a půl začali dělat miminko a vydrželo nám to až do teď
jsem se smála manžel je Ing a pořád jsem říkala, že malý Richard Kainer bude kandidát věd a doktor,filozof atd až nám tekly doma slzy, protože s tak k vznešeným jménem prý nemůže dělat popeláře ...
5. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je jasný.... :slight_smile:
5. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem manželovi říkala, že bych chtěla aby malý hrál na nějaký nástroj třeba housličky a chodil do nějakého kroužku, to byl doma oheň na streše, protože manžel je sportovec a chce aby malý hrál jako on hokej, no den nebavky doma, jsme vadní co, už mu plánujeme volný čas chudáčkovi a on pak nebud sportovně ani hudebně nadaný a bude třeba sbírat brouky :astonished:
5. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak muj tata je byvalej fotbalista a manzel aktivni,takze nas Filipek ma budoucnost jasnou.A holka bude Sara-to jmeno se mi libi uz leta.A prej ze i holky hrajou fotbal...
5. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vložila fota toho nej.... Jdu se umýt a zalezu do pelíšku, jsem dneska utahaná. Celkem sem si přivezla za 600,- plnou vaničku včetně ní. Ale už končím aby když mi řeknou že je to holčička, abych mohla koupit něco růžového.
5. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky,prepacte,ze sa vam tu tak vtieram,ale pozerala som si,ze aj vy cakate malinke pokladiky v oktobri.My cakame nase druhe zlaticko okolo 18.10.,este sa mi to stale posuva.Mam doma dcerku Viktoriu,ktora bude mat 17.mesiacikov.A moc nam robi radost a tiez sa tesime na naseho druheho prcka,zatial este nevieme co to bude,ja by som to ani nechcela vediet,ale muz natom trva,ze si dame zistit.Inak ja chodievam na www.mamaaja.sk,zatial sme v oktobri 2009 iba dve babenky,tak ked budete mat cas a chut,radi Vas uvidime aj tam.Tak papa a nehnevajte sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem křestním Pavla a manža je Robin, jsem chtěla dát po tatínkovi ale bylo mi to zakázano
5. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manžel by svoje jméno taky nedal, ale moje prý ano :o) ale to bych zase nedala já :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj muckag určitě se podívám
5. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my taky nechceme dát stejné, chtěli jsme dodržet tradici a mít dceru Marušku ale už máme v partě se ktrou jsme skoro každý týden dva Maji, tak po babičce a prababičkce nebudem.
5. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruška a Anička jsou taky pěkné jména, ale je jich teď hodně :astonished: :astonished: :astonished:
5. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby a chcela som sa spytat,uz citite aj pohyby?Ja este ani nie,a neviem kedy presne som citila pri malej,uz si to akosi nepamatam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo je pno Natalek, co druhá kamoška má Natalii
5. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám spíš takové žblunkaní ale pravek kopance ještě ne
5. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nic :frowning2: :unamused: :angry: asi si ještě nějaký ten týden budu muset počkat
5. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
berryl nebud smutna,ani ja este nic,ani zblnkanie :frowning2: ,asi to este len pride.
5. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to divné, čekám miminko,ale nevím o něm jen na tom ultrazvuku ho vidím a vždycky se těším jak malý prcek na večerníček až ho zase uvidím a zítra ho konečně zase uvidím :slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt zvlastne,ze este nedava o sebe vediet,dufam,ze je v poriadku,sice dnes som bola u lekara,ale vysetril ma iba tak zo spodu a nerobil mi ultrazvuk,tak dufam,ze je vsetko OK.Sestricka ma zprdla,ze som za mesiac pribrala 3 kila,ze to je vela :angry:
5. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamoška citila kopenačky 18+3tt a další až 23tt, skus si dát kolečko citronu a pak ucitíš prcka jak se tam mrská protože mu to nechutná :grinning:
5. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přibrala 3,5 kg za měsíc :wink: celkově už 10 kg a taky sestrička měla kecy
5. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som zatial pribrala iba 3 kila a uz pindala,ze to nieje dobre pre kosti a ani pre babo,lebo sa potom dusi :frowning2:
5. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni jsou strašně chytří, každý přibírá jinak, někdo více ze začátku někdo potom nikdo není tabulkovej
5. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek