II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
26. čer 2009

jo a dneska mi přišla emitex zavinka do autosedačky 😵

adellaide03
26. čer 2009

Ahoj holky,
já dneska měla promoci, bylo to moc bezva a taky jsem se dozvěděla o návaznosti na naši školu. Takže zvažujeme s kamarádkou že se přihlásíme. Teď se tady přehnala pořádná bouřka, ale aspoň se pročistil vzduch.

nika
autor
26. čer 2009

endie ty jsi ale šikovná, jakto že přestavujete pokojík?

endie
26. čer 2009

nějak mi to nesedělo, no a ted mi to nesedí ještě víc, ta starana jak je postýlka zůstane ale druhá jak je stěna a skříně tak jsme to přestěhovali až jsme dostěhovali a fzrt mi tam ěnco neštymuje 😅

nika
autor
26. čer 2009

chce to zvyk, jsem ráda že nás todle nečeká. protože můžu hýbat s nábytkem jen na dvou stanách, na další je okno a balkonové dveře a na druhé velké skříně a psací sstůl a police - s tím hýbat nejde a nebudeme.

endie
26. čer 2009

tak ze začátku bude malá semnou v ložnici ale už chci mít ten pokojík hotový 😀

nika
autor
26. čer 2009

to my jen odvezeme dvě skříně co tam jsou a peřináč a postel a dovezeme přebalovák a jednu palandu. pokojík budeme zařizovat novým nábytkem až za dva tři roky.

jo a třeba už budeme bydlet jinde. holky řeknu vám už několik let sháníme bydlení - domek nebo pozemek, už několikrát jsem měli málem koupeno. a víte co, předevčírem tři z těch 4 domů co se nám vždy líbily smetla záplava. jinak už tu neprší teda zrovna, ale honí se mračna.

endie
26. čer 2009

😕 ty jo 🤐

tady je vdááááááááálce černo ale jinak klídek, ani vetřík nefouká, hlavně aby už u vás nepršelo

endie
26. čer 2009

koukám na zprávy, je m istrašně líto těch lidí, achjo kdybych mohla tak bych jím jela pomoct, se mi stoho chce uplně brečet

nika
autor
26. čer 2009

endie, pomoci jde různě, věř mi.

endie
26. čer 2009

ted uvažuju o tom že pozbýrám aspon nějaké oblečení stejně se už do toho nenarvu, hračky, dezinfekci a odnesu to do červeného kříže at to tam odvezou.

posílat sms-ky se mi enchce stejně nedostanou celou částku

nika
autor
26. čer 2009

no vidíš třeba.
i dms pomůže 🙂

mne je to taky líto, v 97 jsme pomáhalik, ale teď uklízet nemůžu, takže se snažím jinak, po svém.

nika
autor
26. čer 2009

dneska jsem se chtěla objednat na UTZ 3D a nahrávku v 4D, no a pak doktor nená v pátek ordinačky tak to nikdo nebral, co se divím že. 😉 tak hned v pondělí.
ve čtvrtek si zajdu na tu cukrovku,
jojo ty možná nepůjdeš, na glukosový test není povinno jít. záleží jestli tě pošle doktor.

endie
26. čer 2009

já bych tam právě chtěla jít, máme jí v rodině tak sebojím

nika
autor
26. čer 2009

ona těhu cukrovka nemá většinou s klasicko nic společného.

co to setkání, ve čtvrtek? po třetí? odpoledne.že bych ráno šla na test pak bych si dalal sladkou palačinku co kdyby náhodou 🙂

endie
26. čer 2009

já jsem pro 😀

nika
autor
26. čer 2009

tak jen se domluvit.
no nic jdu uklízet.

buchty jsem předala, byl si pro ně kamarád - trochu poprastk v domě. přijel si vojenským autíčkem- velí tady u nás těm záchranným pracem. 🙂

už se těším na čtvrtek. snad se stihneme domluvit a sejít. co plínky mám vzít sebou???? máš ještě zájem Endie

endie
26. čer 2009

jasně že mám, vem je pak sebou dík

jinak dobrou noc a sladké sny

nika
autor
27. čer 2009

krásné ráno všem, ikdyž u nás tak na půl, trochu slunka a spoustu černých mračen. 😒

endie
27. čer 2009

taky přeji pěkné ráno

no honi se ty mraky i tady 😠 , včera večer hřmělo ale nic s toho nebylo, pokojík je nafocen jedna strana hotová a ted jsu na tu druhou jenom drobnosti dodělat, manža dneskas až do večera v práci, rodiče v čudu někde takže dneska bude nuda

adellaide03
27. čer 2009

Ahoj holky,
u nás byla včera porádná bouřka a dnes tak nějak na půl.

endie
27. čer 2009

tak bouřky se Ostravě vyhýbají pěkným obloukem 😀

nika
autor
27. čer 2009

já se pustila do uklízení ale je to boj, je dusno a jak v tropech. potím se jak kůň, tak s pauzama 🙂

adellaide03
27. čer 2009

Tak to my jdeme s přítelem, našima, jeho rodiči a prarodiči do restaurace na oběd. Měl jít i brácha se švagrovou a dětmi, ale jeli na dovolenou tak mají smůlu. Jdeme oslavit státnice. 🙂

nika
autor
27. čer 2009

je to si to uřijete. já pánuji večer jen na Soláň na koncert ale uvidím podle počasí.

adellaide03
27. čer 2009

Niky na jaký koncert?

nika
autor
27. čer 2009

je tam T, Kočko a orchestr, v amfíku, a večer zapalování ohňů,

http://www.zvonice.eu/

adellaide03
27. čer 2009

Aha tak to si určitě taky užijete pěkný večer. A jak teda s tím srazem?

nika
autor
27. čer 2009

adelai čtvrtek od tří nebo později?????

berryl
27. čer 2009

ahoj holky, byli jsme na oslavě synovec měl 1 rok :o)
teď už tady pěkně leje, tak se budeme dívat na dvd a pak mají přijít známý s fotkama za dovolené, tak mi to zase bude líto, že nikam nejedeme :o(