• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

17. listopadu 2009 
ahojky
endie máš fakt krásné věcičky v albíčku :slight_smile:

berryl v našem okolí taky všichni cestují,to příjde líto,ale já říkám,že budem mít letos hezčí dárek-miminko :dizzy_face:

Včera jsme s přítelem byli v cinestaru a nakoukli jsme do chicca a koupili Vojtovi sadu povlečení do postýlky a zavinovačku,měli na to akci.Tak už máme dvě sady barev i s nebesy-modré a žluté :slight_smile:
Jinak přítel je už týden nemocný a mě včera večer začlo být taky divně a dneska už jsem samozřejmě celý den proležela :confounded: Nějaká viroza a ještě k tomu mám průjem :stuck_out_tongue_closed_eyes: No hrůza :angry:
27. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak skoro uklizeno, byla jsem nakoupit abych tu ten týden sama neumřela hlady.

jinak holky vy nikam nejedete na dovču? ani po našich lukách a hájích? my jo, v srpnu.

jinak u nás taky prší. :frowning2:
27. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki my ne :frowning2: Letos na to nejsou penízky,možná na nějaký jednodenní výlet :slight_smile: A kam jedete vy?
No doufám že se po tom dešti u vás zase nezačnou zvedat řeky :confounded: Vždyť tam už musíte z toho blbnout :pensive:
27. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petu, zvažujeme šumavu a okolí brna, resp. jižní morava. asi zůstaneme u toho brna, přeci jen je to blíže.
dešť je hnusný.
petu my jsme ok, ale je to hrozné, dneska mi jen chodili fotky od známých kteří přišli o vše, ěnkolika dnes bourali baráky.

i vojáci jsou utahaní, pomáhají co můžou, je tu i kamarád, jako jeden z velitelů, jsou tu druhý den a už toho mají plné kecky. kdyby alespoň nepršelo. a bylo sucho aby mohlo vše vyschnout.

je třeba věřit že bude líp.
27. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevím jestli by jste některá chtěly, můžu poslat fotky, ale není to sranda.
27. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki my jsme byli na jižní moravě loni,lednickovaltický areál a super :slight_smile: jižní morava je krásná :slight_smile:
Já to pořád sleduju na netu a ve zprávách a chce se mi brečet,úplně se do těch lidí vžívám :cry: I když oni prožívají totální peklo :frowning2:
27. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petule tak na to nekoukej.
já v tom jsem známí a tak. je to děs.
nejhorší to bylo ve čtvrtek ráno, šílené moje vzpomínky na 97 děs běs husina a slzičky.
27. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul tak to bude ta sada do postýlky co jsem koupila i já :o) my dvě snad budeme rodit i ve stejné porodnici v jeden den:o)

no jinak jsem si u zpráv opět pobrečela je mi to tak líto!!!
27. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ve správách byl dům která jsme měli kupovat, tedy jsem naštěstí nedostali hypotéku. žlutý s bylo v něm napasované červené auto a má upadlý kus zdi, ach jo.
27. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru to byl prostě osud!!!
27. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl ve všech třech případech, kdy jsem sháněli bydlení, všechny tři domy zničené. a to nejsou zrovna něják blízko potoka. prostě pohroma, ne potopa stoletá ale dvousetletá
27. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to strašně smutné!!! je mi to moc líto
27. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo nám všem.

no nic jdu se vrhnout na prádlo, tak žehličku do ruky a pak se ukážu.
27. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ráda že bydlím tady, celý den jsme s manžou makalina zahradě, vyklízeli půdu, pálili staré dveře...............no prostě dřina. Máme i posekáno a vypleto. Tady pražilo sluníčko celý den až v noci možná sprchne, obloha je šedá.
Taky mi je těch lidí líto, vůbec si to neumím představit a vážím si toho co máme. Zítra dopol.mi přijede kluk z chorvatska a záplavy jsou i v Rakousku tak doufám že projedou. Jako překvápko má nové relaxační křeslo a polštář High School Muzical, miluje ty muzikály. Včera jsem brečela, šla jsem mu pro vysvědčení a měl dvě dvojky a dala mu trojku z angličtiny, že prý je chytrej ale nesoustředí se. Nevím co budem dělat ve 4.třídě, ani jeden neumíme aj, petr měl na vš ruštinu a já z ní loni maturovala. A doučování stojí 450 na hodinu. Bylo mi to líto, bude smutnej až přijede.
Jsem tak přetažená že se mi nechce spát a v tv nic nedávají :frowning2:
27. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
daldul neboj přijede v pořádku.

zkus na doučování sehant nějákou studentku, ti si 450 neberou, safra já si brávala tak stovku dvě.

neboj zvládneš to. a neboj spraví se to, já taky bojovala v 3a 4 třídě s trojkami a kam jsem to dotáhla :grinning:
27. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojki vespolek, opět deštivé ráno, a já už mám převlíklé peřiny a uklizeou ložnici, to jsem ale pracovitááááá co :fearful:
28. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík

no to teda jsi, já už bych taky uklízela , jenomže Robin spí tak musím být ticho at se konečně pořádně vyspí
28. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já jsem sama až do čtvrtku tak to využívám, :wink:
28. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včara jsem vydražila koupací kyblík na aukru za 270 a poštovné, uplně jsem na něj zapoměla, ale je můj.
28. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to máš super
já budu koupat klasicky ve vaničce
28. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli.....
nika - děkuju za podporu. Musíme to zvládnout.
U nás je pod mrakem, ale peru, myslím že pršet nebude. Je příjemně. Za hodinu přijede kluk, tak budu mít po úklidu. Až vše vybalí tak bude bugr :slight_smile: Doma moc nepobyde, zítra odpoledne ho bere bývalí na 5 dní na dovču, ale hlavně že se nebude nudit, já letos nikam nepojedu tak aspon má nějakou činnost.
28. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já jsem se vzbudila ve 3h a usnula jsem az kolem 5h, malý celkem kopal prcek jeden. Holky nemáte některá zjištěno kolik se dá měsíčně za prcka jako plenky a potom kdyz se nekoji tak za sunar a pak přikrmy? Potřebovala bych to orientačně vědět,ale vůbec nemám představu.
28. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endie já chtěla i kyblík do zásoby. co kdyby když tak ho prodám.
vaničku mám po sobě je obří, a zachovalá.

berryl kamarádka co má malou co má měsíc počítala plíny - jednorázovky cca 1.500 měsíčně. ale je fakt že malé mimi do 3 měsíců má největší spotřebu plen.

my půjeme asi do látkovek, jsem nalomená za 85 % ještě chci využít nabídky kamardky co látkje a ošahat si to a propočítat.
28. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berryl já měla taky oťukávací noc, mimouš si nedal pokoje. ale teď chrupe. snad mu ten rytmus nezůstane po porodu :grinning:
28. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sušené mléko nevím, používala jsem Nutrilon a cena se hodně změnila, ale plíny počítej 6-8 kusů denně. První 2 měsíce určitě. Mají to řídké :slight_smile: a kakají často :slight_smile:
28. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi si půjdu dneska zaplavčit do krytého bazénu do Frenu, ten náš je kvůli záplavám zavřený, nateklo do něj.
28. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a příkrmy jsem nekupovala, mám raději přírodní věci tak jsem začala mrkev s bramborem, polévky , vývary a jogurty. Mě se ty příkrmy nelíbí. Není nad brambory s máslem a maso :slight_smile: Kluk mi to jedl od 6.měsíce.
28. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo zapoměla jsem napsat že v částce jsou i mastičky na zadeček,vlhčené ubrousky.
kamarádka přebaluje 10 denně. pokaždé je malá pokakaná.
28. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Dandulko to je blbé,pro cizí jazyk musí být většinou aspoň trošku vlohy.Ale to doučování by nebylo špatné a ve škole nic takového nemají?Jako hromadně?

Niki ty se máš,já bych šla taky plavčit,ale já a bazén to nejde k sobě :unamused: Vlezu tam,chvíli tam jsem a druhý den už mám pálení :angry: Nechodím v létě ani na koupaliště.

Berryl no to je sranda s náma dvěma :grinning: Aspoň máme stejný vkus :sweat_smile: Třeba fakt budem rodit spolu :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha moc děkuji tak už mám aspoň představu, no snad budu kojit a pak přejdeme na přikrmy a určitě jsem taky pro dělané doma než kupované :o) máme možnost bytu 3+1 je moc pěkný a cena je vyšší tak zjišťuji kolik budeme mit cca výdaje,jeste že má manžel konečně tu práci raději to zaklepu. Právě jedeme do ikea a pak k rodičům na oběd. Zatím pa a díky
28. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek