II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
7. črc 2009

slovakia, na tvrdnutí je dobrý hořčík - magnezium, u nás volně prodejné, nevím kde jsi ale neměl by být problém.
sem tam zobnout neva, nesmí se brát po 32 týdnu tuším,nebo po 34 způsobuje malátost miminka.

dandulka1
7. črc 2009

Holky nějak mi nesedla večeře, jdu si lehnout 😝 papa a hezké sny.

berryl
7. črc 2009

ahoj holky, Sal to mě tak mrzí, už byla tak daleko :o(. Já mám Risu taky moc dole,tak jsem zvědavá jestli porodim dříve,ale je to hodně pravděpodobné. Taky si dávám často nohy nahoru nebo podkladam panev kojícím polštářem, to mi doporučil mudr. Musím na kontrolu mám to nákazane z nemocnice,ale můj mudr má dovolenou,tak nevím zda čekat nebo si zajít na kontrolu do nemocnice. :o() ten můj šmudla mě začal kopat,tlačí mi vždycky šíleně na mocak. Dan Ty jsi šikulka!.

salikova
8. črc 2009

Berryl:No,byla to rana.Pred 3tydny byla jeste OK.No,nic veselyho.Ale co se da delat..No,nechtela sem to tu rozesmutnit.Preju dobre ranko vsem!

berryl
8. črc 2009

sal je to smutné, vždy si říkám, že je horší ztratít už narozené dítě,ale tím,že jsem těhu a mám prcka v bříšku tak je to hrozné i kdyz je nenarozene! Jinak tady prší. Petule už jsi zjišťovala něco ohledně toho cvičení v Porube? Kdy se musíme přihlásit? dan jak je? Já dneska budu polehavat a číst si 🙂

berryl
8. črc 2009

holky už skoro týden se mi na prstech ruky dělají takové piďi puchýřky s vodou, tak to vždycky prasknu, je to strašně nepříjemné a svědí to, mám ty prsty i trochu oteklé, nemáte s tím některá zkušenost?

petule83
8. črc 2009

ahoj holky,
sali to mě moc mrzí s tou kamarádkou,to je hrozné ☹
berryl dneska všechno pozjišťuju a každopádně ale chtějí doporučení od tvého lékaře,že můžeš cvičit.

petule83
8. črc 2009

Berryl tak mám blbou zprávu,teď jsem tam volala a přes prázdniny to cvičení u nich není,až od září 😖 A říkala mi,že prý je lepší začít cvičit až od 30tt těhotenství.Tak nevím no,co ty na to?Půjdem někam jinam na to cvičení,nebo chceš čekat do září?

berryl
8. črc 2009

ahoj no do září čekat asi nebudeme, tak víš co příští týden bychom se mohly zajím podívat do té hrabůvky je to tam prý super, omrkneme hodinu a zjistíme co a jak. Endie se určitě přidá co???

petule83
8. črc 2009

http://www.centrumlotos.net/?page=predporodni-p...
a co tohle?ale jsou už jen poslední dvě místa,je o to velký zájem

berryl
8. črc 2009

je to každý čtvrtek:

Ahoj, já chodila k PA z Vítkovické nemocnice Vlaďce Majdyšové, kurz probíhal v Hrabůvce v budově bývalé MŠ vedle pizzerie Ježek (kousek od zastávky tram a bus). Doporučila jsem ho několika svým kamarádkám, byly moc spokojené, Vlaďka je sice "číslo" , ale naprosto skvěle kurz vede Usmívající Je to hodina cvičení (protahování, cvičení na míčích apod.) a hodina přednášky-besedy. Teda vzhledm k tomu, že Vlaďka je mírně řečeno dost ukecaná, se většina přednášek protáhla klidně i na 2 hodiny. Bohužel jsem kvůli předčasnému porodu stihla jen 6 lekcí z 10, ale i tak jsem měla pocit, že o porodu vím vše Velmi šťastný A taky že jo - dr. u porodu mi nevěřila, že to " krásné správné dýchání" jsem se naučila v kurzu Mrkající Můžu vřele doporučit! Pokud jsi někde z nedaleka, určitě bych neváhala.

berryl
8. črc 2009

tak můžeme i tam co píšeš, mi to je celkem jedno jsem ráda, že budeš chodit se mnou a nebudu na to sama :o)
mudr mi žádanku dá to není problém jen má do pátku dovolenou

dandulka1
8. črc 2009

Ahoj maminy..
Dneska jsem spala jak anděl, konečně bych spala i dlouho než do 6 jak se budím, ale včera jsem řekla manžovi at mě zbudí když jede pro stavební materiál, že mě vysadí v krámě a udělám velký nákup, moc nikam nejezdím a prý už to bylo v lednici vidět 🙂 má dovolenou a jak jsou oba doma tak toho hrozně snědí 🙂 nejvíc ušetřím když chodí do práce a do školy 🙂 Dneska si vymysleli bramborový salát a řízky, budou vánoce 🙂 a dárek prý rozbalíme v říjnu v porodnici 🙂
Ten nákup stál za to - 1700,-kč ale mám i maso, nadělám si plněné papriky do mrazáku.........
Dneska je mi dobře, břicho nebolí, jen se Elišce nelíbilo že jsem jí zbudila tak brzo, celou cestu kopala.
U nás je pod mrakem ale příjemně.
Kluk chce na pc tak se ozvu později. Přeju hezký den.

petule83
8. črc 2009

tak můžem třeba tam,ať chodíme všechny tři 🙂 Mě je to jedno,ale už se musím začít hýbat,je to děs,jak mě všechno bolí 😠

dandulka1
8. črc 2009

Holky tenhle chlap prodává hezký prostěradla do postýlky ID 67062

berryl
8. črc 2009

já jsem na tom stejně s tím hýbáním :o)
tak počkáme na Endie a domluvíme se jo.

Dan, to mi večer bylo horko, tak manžel otevřel více okno, pak někdo pod domem(nějaký ožralec zpíval), tak jsem se zase probudila a nakonec začala bouřka a pršet a taky mě to probudilo páč jsme museli zavřít zase to okno, že, tak moc vyspaná nejsem, asi si lehnu po obědě

holky kolik si budete kupovat těch kalhotek do porodnice, těch z lékarny jednorázovek?

petule83
8. črc 2009

berryl tak kam? 😀 se musíme dohodnout 😀 žádanku potřebuješ jen do porubské nemocnice a já mám ústně od doktora povoleno,že můžu cvičit.

Dandul no ty jsi šikulka 😉 A je fajn,že už ti je dobře,možná to dělá i to horko 😠

petule83
8. črc 2009

berryl souhlas,počkáme na endie 🙂

berryl
8. črc 2009

dan pod ID jsem našla inzreta, ale prostěradlo nikoliv

petule83
8. črc 2009

jé to je hezké 🙂 no jo berryl,ale my máme v bříšku ty chlapíky,tak růžovou nee 😀 Ale já mám hodně podobnou kombinézku,světle modrou 🙂

berryl
8. črc 2009

:o) to je pro endie a Dan :o)
my budeme taky v modré

dandulka1
8. črc 2009

berryl - to jo, a na levé straně máš - prostěradla 140x70 tak na to klikni a otevřou se ti.

dandulka1
8. črc 2009

Ta kombinézka je krásná. Dík.

berryl
8. črc 2009

aha jsou fakt pěkné

petule83
8. črc 2009

Holky já teď fičím s drahým pryč,tak berryl když tak se domluv s endie,kdyby tady přišla a já na vás odpoledne jak se vrátím juknu 🙂 papa zatím

dandulka1
8. črc 2009

Tak jsem tu. Salát, řízky, polívka, zamraženo 10 plněných paprik a řekla jsem jim že minimálně do 5 hodin nechci slyšet že má někdo hlad 🙂 i zedníkovi 🙂 . K svačině mají od včera palačinky. Jdu si lehnout a možná usnu. Je tu hezky ale vichřice že se nedá venku být. Ono nemůže být normální počasí.

berryl
8. črc 2009

Ty jsi teda šikulka, já už jsem taky po obědě a chci si jít lehnout, tak se pěkně prospi pa

nika
autor
8. črc 2009

ahojki vespolek