Internetový obchod auto-sedacky.com - máte zkušenost?

rosnickah
16. čer 2015

Nenakupoval jste, prosím, někdy někdo na stránkách auto-sedacky.com? Ségra shání recenze na tento e-shop, má možnost nějaké slevy, ale problémem se zdá, že oni požadují pouze platbu předem (nelze na dobírku), tak má trochu obavy... 😒 děkuju

lucienflyte
16. čer 2015

Zrovna take hledam recenze na tento obchod a narazila jsem pouze na Vas dotaz.Mailem mi poslali slevu na 40%,coz je hodne lakave,ale platba predem a zadne recenze na netu me dost odrazuji,takze rozhodne nebudu riskovat.

rosnickah
autor
16. čer 2015

@lucienflyte tak to jste ve stejne situaci jako segra... chjo... skoda.. lakava nabidka, ale ta platba predem nic moc... ☹

lucienflyte
16. čer 2015

Jeste jsem zadala dotaz na Mimibazaru jestli to nekdo nezna ,tak Vas budu informovat 🙂 .

rosnickah
autor
17. čer 2015

Parada, dekuju, kez by se ozval nekdo s pozitivni zkusenosti 🙂

roseofnight
17. čer 2015

Holky včera jsem to studovala a rozhodně do toho nechoďte - platba předem, dodání garantováno do 4 týdnů (to jako cože?!), doména byla zaregistrována před 14 dny s odkazem na nějaké americké stránky. Na stránkách není žádný telefonní kontakt na prodejce a celkově jsou ty stránky takové amatérsky udělané...

nikollita
17. čer 2015

@roseofnight o té registraci vím. Stránky na mě taky neudělaly dojem, platba předem mě děsí a vůbec neodpovídají na email...
Vypadá to na podvod.

rosnickah
autor
17. čer 2015

Segre pani na email odpovedela behem pul dne, tak nejaka komunikace funguje....

nikollita
17. čer 2015

@rosnickah mě teda neodpověděl nikdo ☹ ptala jsem se včera večer

nikollita
17. čer 2015

Tak paní už mi odpověděla. Chtěla jsem koupit britax b-motion a mají v nabídce jen černý a já chci červený. Paní napsala, že mají jen černý....na jednu stranu si říkám, že kdyby to byl podvod, tak by mi napsala, že mají všechny barvy....na stranu druhou...není divný, že mají jen černý, když to objednávají od výrobce a ten by snad měl mít více barev než jen černý? Já se z té situace picnu 😀

lupka2
17. čer 2015

Včera jsem řešila stejnou situaci - manželovi přišel ten slevový kód. No byla jsem nadšená a nevěděla, který kočár koupit. Nakonec jsem se rozhodla a objednávala, ale zarazila jsem se u dopravy, která je sice zdarma, ale za 4 týdny, resp. do 4 týdnů a platba pouze předem. No bylo by to moc hezké, kdyby to byla pravda a ne podvod, ale moc se bojím někam takto poslat peníze. Navíc u kočárků britax, kde je fotka s informací o výhradním zastoupení, tak jsem na stránkách britaxu tuto paní nenašla. Tak nerada, ale odpískala jsem to. :(

nikollita
17. čer 2015

@lupka2 no mě je to taky strašně líto ☹

lupka2
17. čer 2015

Nikollito, a nemá paní v tom mailu nějaký telefon. Jsem si říkala, že bych jí zavolala a vyzvěděla něco. I když na to může být taky připravená, nicméně za zkoušku... I když tomu ale moc nevěřím teda.

nikollita
17. čer 2015

@lupka2 nemá, jen email ☹ ale už jsem ji požádala o číslo, tak uvidíme, co ona na to.

juli_1
17. čer 2015

Jsem ve stejné situaci, moc se mi to nezdá ☹ Kdybyste někdo něco zjistil, dejte vědět.

lucienflyte
17. čer 2015

Dobry vecer,tak vkladam z Mimibazaru jednu odpoved za vsechny:V podmínkách je uvedená úplně jiná adresa než co má dole na stránce. žádný telefonní kontakt, objednávky údajně přeposílá výrobci, který to pak pošle, jak to bude se zárukou? Nevím jak je to u kočárků, ale třeba u elektroniky co není určena pro český trh, nelze u českého servisu reklamovat, pouze u toho prodejce. Kdo bude tedy veden jako prdejce - paní (nebo pán co sídlí na jiné adrese uvedené v podmínkách) nebo "výrobce" od které to dojde. Pokud jsou ceny výrazně nižší než jinde na českých e-shopech, rozhodně bych do toho nešla. A už i to, že jste doslata mejlem nějakej kupon - jste jim dávala e-mail? Stránky neznáte, tak zřejmě ne, takže spamují. Myslím, že to je dost důvodů si nějakou stovku přilatit a koupit u prověřeného prodejce.

zelinda
18. čer 2015

a já blbá poslala platbu a čeká ☹((((

magsimonka
18. čer 2015

Budeme pak rády za jakékoliv informace, jak to dopadlo...a držím palce, ať jste úspěšná!!

nikollita
18. čer 2015

@zelinda třeba to bude v pohodě. Každý eshop nějak musí začít.

lupka2
18. čer 2015

@zelinda a prislo nejake potvrzeni objednavky nebo tak neco? To jsem zvedava, jak to dopadne a moc preju, at dobre.

barinecka34
18. čer 2015

Jsem ve stejné situaci jako zelinda. Objednala jsem a provedla platbu přesto, že paní mi napsala asi až po více než 24h - a ne paní uvedená na webu, ale nějaká Zuzana Hejnová...že objednává přímo u výrobce a nemůže garantovat dodání dříve jak za 4 týdny... Dostala jsem e-mailem fakturu, kde je pouze uvedeno číslo fa - a to 00022 a www stránky! Žádné IČO, jméno, adresa, tel...nic! Tak jsem včera asi v 16h napsala paní, ať mi doplní fakturační údaje a zatím nic!!! No loučím se s penězi, ach jo!!! Jsem důveřivý blbec 😒

roseofnight
18. čer 2015

@barinecka34 No tak s takovouhle fakturou se asi vážně obávám, že peníze ani objednané zboží nikdy neuvidíš.

nikollita
18. čer 2015

@barinecka34 držím moc palce! Já jsem taky udělala objednávku, ale pak se mi to rozleželo a požádala o storno. Už jsem jednou přišla o tři litry a teď by to bylo 4700 Kč. Každopádně dej vědět. A ještě se netrap, třeba to dobře dopadne.

magsimonka
18. čer 2015

Jen pro uklidnění...fakturu byste měla dostat až se zbožím, popř. těsně po dodání zboží mailem...nikoliv předem...tak to chodí u jiných prodejců.

barinecka34
18. čer 2015

Děkuju, máte pravdu, je fakt, že to, co jsem mailem dostala není možná bráno jako fa, ale jen potvrzení objednávky, tak kéž by to bylo v pohodě... Nikollito, u mě se jedná přesně také o 4700,-!!! Tak jsem z toho trochu špatná, ale uvidíme. Jak budu něco vědět, dám zprávu.

akruk
18. čer 2015

Dobré dopoledne, také jsem dostal mail s velice lákavou slevou (předpokládám správně, že všichni jsme obdrželi stejný kód - viz obrázek). Já jsem objednávku také odeslal, naštěstí jsem se před odesláním peněz zarazil a začal "zkoumat". Díky tomu jsem narazil i na tuto diskuzi (děkuji rosnickah, že toto vlákno založila!).
Je to velice podivné, platba předem a jen převodem na účet, 4 týdny dodání, kontakt pouze mailem, potvrzovací mail s hrubkami, nemluvě o obchodních podmínkách... Doufám, že nepůjde o podvod, hlavně kvůli těm, kteří již něco poslali, ale pro jistotu jsem nic nikam neposlal a stránky nahlásil na policii ( pro info http://www.novinky.cz/krimi/274762-podezreni-na...)

zelinda
18. čer 2015

@akruk A jak to bude policie řešit?Dostali bychom platbu zpět? Je třeba se někde nahlásit,když jsem platbu poslala?díky

zelinda
18. čer 2015

Jinak mě nikdo na e-maily zatím neodpovídá. Poslední mám potvrzeni objednávky ,ale zda platba došla atd.zatím nee.

akruk
18. čer 2015

@zelinda Přiznám se, že postup policie neznám... má podnět, další kroky jsou na nich. Nechal jsem na sebe kontakt, měl bych dostat nějaké informace, jakmile budu vědět něco nového, dám vědět. Věřím že minimálně proběhne nějaké prověření...Vyčkej pár dní a pokud by ses cítila podvedená, bylo by dobré se tam také ozvat (vícero podněty se budou spíš více zabývat)...držím palce ať to má dobrý konec...

sonicata
18. čer 2015

Taky mi došel kupón ještě že je manžel takový rejpavý a našel tuhle diskuzy už jsem měla autosedačku co původně vyjde na 2600 za 1700 ,ale taky se mi nelíbila platba předem no tak jsem to zrušila dříve než jsem peníze poslali

lendik1983
18. čer 2015

Ještě před půl hodinou jsem v tomto e-shopu řešila svoji unáhlenou, ranní objednávku. Protože momentálně autosedačku sháním, měla jsem ze slevového kódu radost a objednala - platba předem mě zarazila "ale co už". Po pár hodinách to ve mně začalo hloubat...

- e-mail je se spoustou gramatických chyb
- na e-shopu není telefonní kontakt, pouze prosba o e-mailovou komunikaci
- v registru živnostenského podnikání jsem si vyhledala Kateřinu Hanákovou, která je uvedena a zjistila, kolik má aktivit, žije v Přerově
- v obchodních podmínkách jsem našla adresu pro vrácení zboží, tu jsem vyhledala na www.mapy.cz, kdy jsem se dostala k telefonnímu kontaktu majitele společnosti na gravírování, svařování.... a volala mu (dozvěděla jsem se, že jsem dnes už druhá, nic s autosedačkama nemá společného a nabídl mi telefonní číslo na "prvního")
- po telefonním rozhovoru s "prvním", který za svého kolegu vyřizoval reklamaci (ten objednal autosedačku, sice dorazila, ale jiná, nekvalitní) a řekl mi, co všechno zjistil se závěrem, že se jedná o podvodný e-shop
- volala jsem do banky, kde se mi podařilo svůj příkaz stornovat

Rozhodně tam nic neobjednávejte.