Internetový obchod auto-sedacky.com - máte zkušenost?

rosnickah
16. čer 2015

Nenakupoval jste, prosím, někdy někdo na stránkách auto-sedacky.com? Ségra shání recenze na tento e-shop, má možnost nějaké slevy, ale problémem se zdá, že oni požadují pouze platbu předem (nelze na dobírku), tak má trochu obavy... 😒 děkuju

nikollita
18. čer 2015

@lendik1983 Husté! ☹

zelinda
18. čer 2015

@barinecka34 prosím jak to budeš řešit?
podavaš to na policii?
nebo počkáš?

gluckseligova
18. čer 2015

Dobrý den, Také jsem radostně objednala, ale naštěstí zatím nic neplatila. a po přečtení této diskuse ani platit nebudu. Na dotaz zda jde platit i jiným způsobem, mi přišla tato odpověď
Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Všechny objednávky jsou odesílány přímo k
výrobcům, kteří před odesláním zboží platbu předem požadují. Toto nejsme
bohužel zatím schopni ovlivnit.

Děkujeme za pochopení.

---
S pozdravem,
Zuzana Hejnová
auto-sedacky.com

zelinda
18. čer 2015

mě taky odpověsěla,že děkuje za platbu a že píši dodání 4týdny jelikož se kryje dopravní společnost ,ale ze zkušenosti zboží většinou dorazí do 15dnů,tak uvidime a taky psala Zuzana Hejnová

lendik1983
18. čer 2015

Myslím, že vše objednávají někdě... nevím, v Číně? Autosedačka/kočár dorazí, ale nějaká napodobenina. (pán, se kterým jsem mluvila říkal, že autosedačka, která přišla jeho kolegovi neměla certifikaci, nepůsobila bezpečně a vypadala lacině).

barinecka34
18. čer 2015

Já asi počkám, co se bude dál dít a jestli něco pošlou a nebude to dle objednávky, v obch.podmínkách píšou, že se zboží může do 14ti dnů vrátit. Je tam taky zmíněna adresa Hlinská 605/4, 370 01 České Budějovice, kterou uvádějí jako sběrné místo a může se tam poslat odstoupení od kupní smlouvy, tak nevím... V bance mi už platbu nestornují, když už ji má ta Hanáková na účtě :( Platila jsem to už 16.6. Zelindo a kdy ti psala ta Hejnová naposled? Mně 16.6 odpoledne a včera mi přišel odpo mail, že platba byla přijata...a od té doby nic...

lukas115
18. čer 2015

Zdravím Vás, jsem rád, že jsem tuto diskuzi našel. Manželka už málem také "nakoupila". Naštěstí mi nejdřív zavolala. E-mailem se dotázala na možnosti platby a přišla odpověď stejná jako je shora již někým uvedena. Jinak pokud jde o postup policie, jak se někdo dotazoval, tak ten je takový, že se prověřování táhne dlouho jako blázen. Oznámení z celé republiky se posílají ke společnému řízení tam, kde zahájily úkony trestního řízení první. Pak se rozkrývá účet na který jdou platby a pak účty ze kterých byly obdrženy platby - to je z důvodu zjištěný dalších možných podvodů. Je možnost zajistit finanční prostředky na účtu, ale tam je většinou prd. Bohužel se kolikrát ani nezjistí čí účet je, existuje neskutečné množství možností jak si pořídit účet bez osobních údajů. Každopádně pokud se jedná o podvod, tak oznámení určitě podat. Podobných případů je čím dál víc, bohužel. A pokud někdo už oznámení podal, není od věci dát vědět kde a pod jakým číslem jednacím je věc vedena - to z důvodu usnadnění práce policii, kdy taková to oznámení se vždy řeší přes analytiky, kteří zjišťují možné shody s jinými případy, čímž se vše akorát prodlužuje. A jen pro úplnost, když už by jste šli takové oznámení podat, tak si s sebou vezměte výpis z účtu, kde je zaznamenána ta konkrétní platba.

nikollita
18. čer 2015

@lendik1983 tak jestli posílají napodobeninu, tak je to stejně podvod, protože na stránkách o napodobeninách nic nepíšou...no celé je to nějaké divné

lendik1983
18. čer 2015

@barinecka34 Na té adrese bohužel není kam, zboží vrátit, mluvila jsem s pánem, který tam má svou firmu, dokonce šel ven a hledal, ale nikde nic nenašel.

rosnickah
autor
18. čer 2015

No pani, to bude asi jeste zajimave, ale vazne to vypada na podvod... ☹ snad bude tedy co nejmene podvedenych :-/ ☹

lilithka
18. čer 2015

admini @infokonik , @jennyska nebo @martindurina , nešlo by dát na FB koníka upozornění, které by všichni sdíleli dál, že se jedná pravděpodobně o podvod? Nebo pokud to není potvrzené tak to nejde? At naletí co nejméně maminek, z toho co tu čtu, jsem přesvědčená, že jde o podvod. Během měsíce, než se lidi začnou dožadovat zaplaceného zboží a internetem nebo v mediích poběží varování, už budou mít dost nakradeno a slehne se zem.

rosnickah
autor
18. čer 2015

tak jsem koukala, že už se změnila zase adresa paní Hanákové a dokonce i její IČ :-/ Ještě včera bylo uvedeno
Kateřina Hanáková, IČ: 73252506, Citov, 89, PSČ 751 03 a dnes už tam je
Kateřina Hanáková, IČ: 70308802, Bělotín 262, PSČ 753 64. Před dvěma dny byl ještě uveden telefon (ten bohužel zkopírovaný nemám), dnes už tam není... a na hlavní stránce se objevila záložka "Reference" 😀

nikollita
18. čer 2015

@rosnickah reference byla už včera a to z roku 2014 😀

zzuzinda
18. čer 2015

@rosnickah Tak jsme zjistili, že každá Kateřina Hanáková je někdo jiný.
Tohle je ta první: http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_S...

a tohle ta druhá:
http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_S...

A podle jiných stránek je doména registrovaná před 14 dny.

rosnickah
autor
18. čer 2015

@zzuzinda No, a kdo se v tom ma teda vyznat, ze? To uz vubec nevypada seriozne a duveryhodne ☹

sorpresa5
19. čer 2015

Tak stranka auto-sedacky.com uz nefunguje.

sonicata
19. čer 2015

@sorpresa5 tak to je mazec ještě že jsem tam včera nenakoupila uf ! jako opravdu lituju lidi co nakoupili ☹

zzuzinda
19. čer 2015

@rosnickah přesně tak. Já si říkala, že tam koupíme sedačku pro Adama. Ještěže jsme tam nic neposlali.
@sorpresa5 No jo, to byl někdo pěkně vyč---ný.

lupka2
19. čer 2015

zkoušela jsem ten web a už nefunguje, kdo zaplatil, hodně rychle bych řešila ☹

lilithka
19. čer 2015

mě teda funguje

lupka2
19. čer 2015

aha, tak to je divné, zkoušela jsem teď opakovaně a nejde to a nejde, tak to se omlouvám

nikollita
19. čer 2015

teď už mi taky funguje, ale před hodinou to nešlo

sonicata
19. čer 2015

mě stále funguje normálně :-/

zzuzinda
19. čer 2015

mě ne, mě vůbec. Asi ta stránka zjistila, že jsem hledali co a jak a teď nám nevěří 🙂

sorpresa5
19. čer 2015

mne nefunguje ..

rosnickah
autor
19. čer 2015

Mne funguje, tak asi jak komu 😀

lucikote2
19. čer 2015

Mě funguje. V logu to mají napsané špatně - bez pomlčky. Ten funkční odkaz je www.auto-sedacky.com
Mimochodem to také o lecčems vypovídá, když mají v logu obchodu uvedenou špatnou webovou adresu.

lucikote2
19. čer 2015

@rosnickah To je docela síla s tou vyměněnou Hanákovou. Třeba o tom ani jedna neví, že tohle podniká někdo pod jejím jménem.... 😲

apacheee
AMBASADORKA
19. čer 2015

Holky, je to asi divné - my teď koupili autosedačku, za 9000 kč, na jiném eshopu nám na ní dali z určitých důvodů slevu na 6500 kč a tady ji prodávají za 4300 kč, takže pokud něco přijde, pochybuju, že to bude originál:(

zelinda
19. čer 2015

mě nefunguje ☹ ajiž zaplaceno tak co holky doporučujete dělat dal? bude některá psat
policii i přidam se
/