• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouhé máte cykly? Já někdy i 37 dní

3. března 2009 
ahoj holky,

omlouvám se, zda tu toto téma už je. Já ho nenašla :frowning2:

Chtěla bych vědět, jak dlouhé máte cykly, přijdu si, že nejsem normální, když mám cykly delší. Někdy, když se hodně stresuji, tak až 37 dní. Jinak tak 30 - 33 dní. Kamarádka mi říká, že to není normální, tak nevím. Poraďte. Je to jen abych věděla, že nejsem sama. HAK jsem vysadila před půl rokem.A pravidelně piju kontryhel :grinning: Díky za Vaše názory.
1. dub 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já jsem vysadila HA v lednu - brala jsem jí 7 let nepřetržitě a mám cyklus 35 dní. už před HA jsem mývala cyklus delší (už nevím přesně jak dlouhý). Já bych se nestresovala :wink:
1. dub 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky, jsi poklad :grinning: Aspoň vím, že v tom nejsem sama. Kamarádka mě pořád stresuje, že normální je 28 - 29, a ta 29 je prý už delší. Prošla si IVF, tak jsem si říkala, že ví, co říká. Jsem rázem klidnější. SUPER.
1. dub 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žiraf, já taky netuším, zda podobné téma existuje, ale svěřím ti svou zkušenost - po vysazení HAK jsem první cca čtyři měsíce měla naprosto dokonalý 28 denní cyklu, dokonce i na hodiny :grinning: :grinning: ale pak to začalo ...35-36 dnů - podle bazálních teplot soudím, že bez dokonalé ovulace, poslední tři měsíce je to stabilnější cca 30-31 dnů (to ted klomifen = clostilgebyt) :slight_smile: Měříš si bazální teploty nebo používáš ke zjištění ovulace testy v moči?
1. dub 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no delší cyklus se považuje od 35 a víc :sunglasses: a je tady dost holek co má takhle dlouhej cyklus
1. dub 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Akorát čekám na další mrchu :angry: , abych mohla začít, mám krásné tabulky vytištěné, připravené vedle postele i s teploměrem. Tak uvidím. Zatím jsem 32 dní, ale vím, že těhu nejsem 100%, změnila jsem práci a teď jsem poslední měsíc ve zkušební době, takže teď těhu fakt být nemůžu. Ještě bydlím v Sev. Čechách, tak jsem ráda, že mám super práci. Ale chci být připravená, chci mít tabulky a tak za 4 měsíce na to chceme vlítnout :grinning: A když se nebude nic dít a podle tabulek zjistím, že to ani není možné, naběhnu na dr. a bude to :grinning:
1. dub 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to jsem si taky říkála...vysadim prášky budu se sledovat a pak na to za pár měsíců vlítnem....ale jakmile jsem zjistila že už můžu tak nevydržim pár měsíců čekat...stejně to hned nevyjde :slight_smile:
1. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela pred tehotenstvim pravidelny cyklus 42 dni (a otehotnela jsem bez problemu :slight_smile:). Jeste v drivejsich dibach mi to tak skakalo, ze to nekdy bylo i 7-8 tejdnu (ted dokud kojim, tak to taky skace). Takze 32 dnu, to povazuju jeste za takovej celkem kratkej a ukaznenej cyklus ;)
1. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je taky pravda, tak uvidíme. :grinning: Šéfová v práci mi pořád říká, ne že budeš do roka těhu, takže zatloukám a zatloukám. Až si říkám, abych si to nezakřikla. Ale taky si říkám, že jsem zatím mladá ( 25 ), takže je to dobré.Ale chtěla bych mít první dítko tak do 28, protože bych chtěla děti dvě, pokud možno dva chlapečky. Ach jo, já si to tak rýsuju a jak se říká, člověk míní, pánbůh mění - ale věřící nejsem :grinning:
1. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je gedren, tak tys mě potěšila. Když to tak vidím, jak se to rozrůstá a za tak krátkou chvilku, vím, že nejsem divná a můj cyklus je OK :grinning:
1. dub 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pře 7 měsíci jsem vysadila HA a cykly jsme měla tak okolo 32 - 34 dnů-- ale poslední 3 měsíce to mám nějak divně orzhozený, jednou 22 dní, pak 26 a ted se podržte, blížím se k 60 !!! už jsme byla i na vyvolávačce a zatím nic :unamused:
1. dub 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jovi, ten tvůj cyklus je teda "nářez".
1. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak moje cykly jsou něco mezi 34 a 42 :slight_smile:
1. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám tak 28 - 30
1. dub 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kachnin: taky si myslím... no už jsme s tím byla u dokyho, dal mi před týdnem dvojitou dávku vyolávačky a zatím nic, břicho mám nadmutý jak koza... až mrcha dorazí tak budu brát clomhexal na stimulaci vaječníků.. tak snad to už bude lepší
1. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem vysadila před 2 měsíci teprve a oba cykly jsem měla 29dní. Brala jsem HA 6 let, a pokud si vzpomínám předtím jsem měla ckly kolem 30dnů. Myslím že cykly 27-33 dní jsou v pohodě. Já zatím klepu na dřevo kudy chodím, aby se něco nezkopalo a bylo to pořád takové hezké. No doufejme :slight_smile:
1. dub 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, taky žirafko uklidním...vysadila jsem HA v červnu, první cykly cca 29-30 dní.... nicméně teď poslední 4 cykly mezi 33 - 36 dnem....papa, mějte se.
1. dub 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
20-24 :slight_smile:
2. dub 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě je cyklus v rozmezí 26 - 27 :dizzy_face:
2. dub 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem druhý měsíc po vysazení HA, první cyklus byl 35 dní, tak to zirafko nejsi sama, kdo má delší cykly.
2. dub 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posledný cyklus 39 dňový....
2. dub 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, to ti zavidim!!! :slight_smile: Ja vysadila HA minuly mesic po 9 letech a dneska jsem 35DC..., ovu byla cca 30DC, takze pocitam s tim, ze se dostanu skoro na 40! Ale nevim, jestli je to jen jednorazove po absenci HA nebo trvale :frowning2: Kolem 30 bych to brala jako normalni. Nekde jsem cetla, ze 25-35 je povazovano za normalni.

Jovi, zrovna vcera jsem koukala na ten tvuj grafik, to je fakt sila... :frowning2: Ale treba se to zas srovna a dalsi mesic to bude uz tech standardnich 26 :slight_smile:
2. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
gasha: no přála bych si, aby příští měsíc nebyla vůbec :grinning:
2. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi, tak přesně na tohle jsme s miláčkem dojeli :grinning: . Věděla jsem, že cyklus mám určitě delší než 28 dní a MS jsem nikdy moc pravidelnou neměla. Tak jsme si udělali důležitou chvilku a já byla přesvědčená, že si zas tak nemusíme dávat pozor, protože ovu je ještě daleko. No a výsledek byl na světě za devět měsíců :wink:
2. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
berynka -- ty jo , tak takhle nečekaně to musí stát za to!!!!! :slight_smile:
2. dub 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jovi, a nemuzes byt uz nahodou ted? Ale to by asi doktor poznal, co... no, blba otazka... tak preju, aby to vyslo priste!!!
Berynka, to me dava trochu nadeji :o) Ale asi se to stava jen tem, co to tak moc nechteji :frowning2:
2. dub 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já slyšela všechno možné i nemožné (včetně spolužačky, která otěhotněla přes antikoncepci a zjistili to u dr., když přišla, že má nějakou silnější MS) :wink: . Někde jsem četla i radu, pokusit se o početí během menstruace :sweat_smile: , když to zatím "normálně" nejde.
2. dub 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
gasha: to ne.. na ultrazvuku nic nebylo a podle BT jsme měla ovulaci na začátku cyklu... ale taky mě to napadlo :slight_smile:
2. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jovi, treba si hraje na schovku? :grinning: No asi ne, kdyz na UTZ nic nebylo, to uz by ted muselo byt neco videt. Na tela si s nami hraji, co? Ale priste uz to urcite vyjde!!! :wink:
2. dub 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
gasha, o tom mi chvilku povídej........ už mi to pomalu leze na hlavu, požád nad tím musím myslet, že je něco v nepořádku.....zrovna když člověk nejvíc chce, tak to nejde
2. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja mam po vysazeni prasku MS jednou za 46 dni, minuly mesic jsem nasadila kontryhelovy caj a byla za 40 dni, tak uvidim, jak to pujde dal.
2. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek