• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouhé máte cykly? Já někdy i 37 dní

3. března 2009 
verap: tak mě ta ten můj 60! dnový cyklus nepomohl ani kontryhel s Femingardem.. a to jsme si ho před tím tak pochvalovala
2. dub 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze ten muj dlouhy cyklus zas neni takova neobvyklost! :slight_smile: Ja jsem zacala pres mesicem a pul brat taky Femigard a kontryhel, vysledkem pri mrsce byly mensi bolesti a rikala jsem si, co to asi udela s delkou cyklu... :frowning2:
2. dub 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsme u těch dělších cyklech, určitě jste některá byla i na vyvolávačce. Po kolika dnech pak mrcha dorazila. Já byla před týdnem a dostala jsme dvojitou dávku s tím, že do týdne by ms měla přijít a zatím nic. Jen břicho mám příšerně nafouklé.
2. dub 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gasha, věř mi, že není co závidět :grinning: Mám pocit, že sotva jedna MS odejde, hned je tu druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já vím, řeknete si, že mám víc pokusů, jenomže to je sice hezký, ale já poslední dva roky nedělám nic jinýho než menstruuju a těhu nikde - někomu se 40denním cyklem se to povede napoprvý :wink: Teď jsem zase ovulovala 9.DC, je to na houby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo, povídala dr., že by to krásně spravila HA :grinning: Vsadím se, že vám určitě taky, ale od doktorky v CARu to byla rada vskutku kuriózní :wink:
2. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám cyklus 24-37 dní a přijde mi to hrozně krátké :frowning2:
2. dub 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jovi, ja byla asi pred 10 lety a tusim, ze do par dni prisla mrcha, max tyden.

Len, to chapu, ze mas pocit, ze to mas vlastne stale :frowning2: Zas ale nemusis dlouho cekat na dalsi pokus. No vsechno ma svoje. Jinak ta rada od doktorky, ta me pobavila... a jeste z CARu... Urcite jsi si rikala, ze presne to bys chtela, co? :grinning:
2. dub 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jsem jí říkala, že nejdřív bych ráda vyřešila to těhotenství a pak teprve délku cyklu :grinning:
Jinak manžel to nese těžce, má pocit, že půlku času se musí obejít bez sexu :grinning: Takže s dlouhým cyklem máte aspoň spokojenější partnery :wink: Ale neměnila bych, to ne, leda za nějaký ideál 26-30, to by se mi líbilo :sunglasses:
2. dub 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
len - tak nějak dlouhý cykly mívám já,ale i tak přítel říká pokaždé když to dostanu :Ty už to zase máš??? :grinning:
2. dub 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mu řekni, že mohl dopadnout podstatně hůř :grinning: Jsem se ho tuhle ptala z legrace, jestli by mě vyměnil - třeba za nějako štíhlou dlouhonohou blondýnku... No a on na to, že ani ne, že ho to neláká... ale po chvilce zamyšlení říká - i když, kdyby měla menstruační cyklus aspoň 35 dní, tak by to stálo za zvážení :grinning:
2. dub 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je zajímavé- že si to takhle spojil,asi je opravdu ztrápený :grinning:
2. dub 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leda Len, to me dostalo!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jsem tu zas, mrzí mě, že mám v práci zablokovaný přístup na diskuze, aspoň bych mohla pročítat. Díky moc, je vidět, že když se to takto rozjelo, že fakt nejsem sama.To uklidní.

Pro jovi: na vyvolávačce jsem byla kdysi před dvěma lety, možná už třemi, a ms přišla za 9 dní. Ale byla to chuťovka, to ti tedy řeknu :frowning2: I když, nechci Tě strašit, tady je jasně vidět, že jsme každá jiná, a to je dobře :grinning:
2. dub 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja na vyvolavacce nikdy nebyla, ono to vzdycky nakonec prijde samo. Taky mi rekli, ze muj cyklus je normalni, sice dlouhy, ale pravidelny :slight_smile:
2. dub 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás.
Mám otázku, tento cyklus jsem měla ovulaci až 19DC a cykly mívám 28DC, 29DC většinou přesně.Kdyby nedošlo k otěhotnění, tak kdy mám s takovouto zpožděnou ovulací čekat ms? Už po těch 28 dnech jako normálně?Nebo se to natáhne podle ovulace?Asi blbej dotaz,ale netuším,mívám ovulku už asi14-16Dc a ms chodí pravidelně.Díky, a tady je můj graf..

http://www.fertilityfriend.com/home/25ac4b
3. bře 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kukuc no mě když se spozdí ovulka tak se protáhne o tolik i mrška, např když mám ovu 14 dc mrcha přijde 28 dc ale když byla ovu až 18 dc přišla mrcha 32-32 dc.
3. bře 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj stroužku..no teda to se mám na co těšit,byla jsem zvyklá na přesnost,věděla jsem co sed jěe,ale takhle :confused:
3. bře 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku - pokud neni nejaky zdr. problem tak MS dojde cca 14 dni po OVU, tudis ji cekej 14 po ovu o to se posune cely cyklus.....
3. bře 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, mě právě zmátla diskuze tady na koníkovi,že někdo má krátkou luteální fázi..Já měřím bt 1.měsíc takže minulý měsíce ten den ovulace byl jen odhad.Možná mám odjakživa 18-19DC ovulku a cykly 28,29dní..Ale to by asi nebylo nejlepší..
3. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
LF by mela byt minimalne tusim 11 dnu ale zatim nepanikar kdyz to nemas odmereno :slight_smile: zatim bych si tim hlavu nedelala, dulezite je ze mas OVU ja ji treba bez prasku nemam :frowning2:
3. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no někdo má kratší tu luterární fázi jakože např ovu 20 dc a mrchu 29 dc a otěhulí normálně určitě nepanikař :wink: jinak s tím že je to posunutý ani nemluv, já před těhujak hodinky a teď je to nějaký rozházený, ne o moc + - pár dnů ale vadí mi to
3. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strouzek, no já začínám pojímat teorii,že jsem takhle ovulku měla odjakživa!CO když to není rozházený..POzná oovu podle bolestí,ale myslela jsem že to je zezačátku a možná podle všeho až poslední den..Navíc když jsem bya těhotná,nějak dlouho se to neukazovalo na utz, a Dr. říkal že těhotenství bude mladší..Možná už tehdy díky pozdější ovulce..Ale teď je tu nové snažení a ještě bt,tak snad tomu tělu přijdu na kloub..
3. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vždycky měla větší bolesti až v den D nebo den po ,tedy myslím tím v den kdy jsem našla na ovu testu silné tlustice ale bolesti takové to občasné píchání to začínám cítit už pár dnů před.
3. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek