• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho vám trvalo, než jste počali druhé dítko?

24. června 2009 
ani ja som nebrala antikoncepciu a snazili sme sa 4 mesiace :dizzy_face:
18. led 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
nám se Jakub podařil ani nevíme jak :slight_smile:
18. led 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
1. na 3. a 2. na 1. pokus.
18. led 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
my obe na prvy sup. ja som uz po tridsiatke.
18. led 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
Všimla jsem si tohoto tématu,
tak přispívám svou zkušeností.
První mimi se nám povedlo hned 1.měs po vysazení HA
Teď máme už 6-ti letého kluka.
O druhé dítko jsme se snažili přes 2,5 roku ( během toho operace,
hormonální léčba...) nakonec jsme se dostali až do centra asistované reprodukce,
kde se po 1/2roční léčbě povedlo umělé oplodnění.
Za pár týdnů by měl přijít na svět bráška pro našeho předškoláka :dizzy_face:

Tak všem přeju ať se druhé miminko zadaří co nejdřív. Pokud to nepůjde, tak
nesmutněte, nám se nakonec taky zadařilo :wink: ikdyž z pomocí
Těhulkám přeju, hezké těhu a pohodový porod.
Držim palečky
18. led 2009 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som otehotnela teraz hned na prvy pokus... len dufam ze to dobre odpadne - pred natalkou som 2x potratila, a tie tri otehotnenie boli vzdy na 2. pokus..
19. led 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jej tucniacik tak gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: verim ze natalke za chvilku pribudne bracek alebo sestricka,alebo obaja naraz :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby.chcela by som sa spýtať,kedy by bolo najlepšie otehotnieť po mimomaternicovom.ja som totiž dva mesiace po sekcii,kde mi zobrali pravý vajcovod a mám rez cez celé brucho.s manželom by sme chceli bábätko už teraz,velmi po nom túžime.jedna DR.mi povedala,že pol roka máme počkať a druhá,že môžme skúšať už teraz,tak neviem.dakujem. :frowning2:
20. led 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky moc Vám děkuji za Vaše zkušenosti :slight_smile: Stále přemýšlím,kdy by jsme se měli začít snažit,protože manža neměl moc dobrý spermiogram a gyndař nám tvrdil,že máme 30%šanci na otěhotnění :confounded: ...od srpna jsme se začali snažit(po vysazení HA)a v listopadu jsem otěhotněla :slight_smile: a tak nevím,jak dlouho nám bude trvat než se zadaří druhé,a vzhledem tomu,že mám mateřskou na 2 roky,to musím tak nějak stihnout. A právě jsme taky nkde slyšela,že po porodu se druhé dítko počne tak nějak "snáz" a "rychleji"...tak uvidíme....
21. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,nam sa prve babo podarilo na prvy krat,ale tak ako vela mamin z tejto temy sme on prisli.Druhe po pol roku pauzy sa nam podarilo na prvy krat a tretie tiez na prvy krat.Proste mame stastie,moj manzelik tvrdi,ze o mna staci trenky opriet :grinning:
21. led 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, naše přípravy na druhé dítě byly dlouhých 16 let, než se manžel rozhodl že už nastal ten správný čas. V září 2007 mi řekl, že by chtěl druhé dítě. Ja jsem dodělávala dálkově školu, tak jsme se dohodli, že až v červnu skončím, tak na to hupnem. V březnu 2008 jsme absolvovali genetiku, protože prvé těhu byl jeden valký průšvih a chtěli jsme se tomu znovu vyhnout. Hned jsem začala brát kyslinu listovou. 20 června jsem skončila školu, 27. června poslední menstruace na dovolené ve Španělsku a po návratu jsme na to huply a hned se to povedlo. Od srpna jsem na rizikovém, ale nemám žádné problémy, je to jen pro jistotu. U prvního jsem taky neměla problém otěhotnět.
23. led 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
shelly818:

medzi sekciami by mala byť 2 roky prestávka...aby nedošlo k ruptúre maternice. Ja mám 6 ročnú pauzu medzi sekciami a aj tak ma postihla "ruptura uteri", lebo mi nenaplánovali cisársky, nechali ma rodiť prirodzene...až pri veľmi silných bolestiach panvy mi urobili urgentný SC v celkovej narkóze...
Cez to všetko ešte môžem mať aj tretí SC :wink: Povedala mi to dr., hneď druhý deň po sekcii.
24. led 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte nam sa to podarilo po 7 rokoch.prvy sa narodil 2001 potom som mala potrat v 2007 a tak o 7 mesiacov po potrate som otehotnela a mam syna :wink:
24. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
nam sa to podarilo na prvy šup :wink:
25. led 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj - tak první nám trvalo 7 měsíců a druhé jen 2 :slight_smile:
25. led 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, nám to u druhého trvalo asi půl roku, první se povedlo hned :wink:
25. led 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj nám se to podařilo hned na první pokus :slight_smile:
25. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte. Nám sa prvá dcéra zadarila asi za tri mesiace a teraz toto dieťatko bol riadny šok, lebo manžel bol preč a za ten mesiac sme boli spolu iba raz a dokonca si dával pozor, tak ako po celých tých 4,5 roku a ja som ostala tehotná, no asi to bol osud.
25. led 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte nam sa Chisi podaril na prvy šup :slight_smile: a teraz sme začali pracovať na druhom,tak uvidíme kedy sa zadarí :slight_smile:
25. led 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
nám se první holčička podařila napoprvé a druhá napodruhé :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím po 2 měsících snažení ta druhá :wink:
25. led 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
prosivas potporte stranu www.hryx.7x.cz
25. led 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nas syncek sa nam podaril po dvoch rokoch snazenia-a na surodencovi "pracujeme" uz rok- zatial nic :frowning2:
25. led 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
puntanela • Včera ve 20:18
Ahoj holky
tak jsme se rozhodli a jdeme na druhaska. Malymu je 15 mesicu a vzhledem k minule zkusenosti, temer dvouleteho snazeni, jsme si rekli, ze jdeme do toho. Jake mate vy zkusenosti? Mely jste s prvnim problem a druhe slo samo? Nebo to trvalo stejne dlouho? Napiste prosim sve zkusenosti.
Diky
26. led 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tomasko sa nam podaril hned,a kubko po 5 mesiacoch snazenia :dizzy_face:
27. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro Akejku:
Akejko, neco podobneho se stalo me. Prvni CS planovy, ted po 3 letech jsme zkouseli rodit prirozene a nakonec po silnych bolestech me ihned udelali CS v plne narkoze. Mala ma Apgard score 10 a me hned po operaci doktor rekl, ze muzeme mit 3 dite, ale minimalni rozestup 2 roky. Deloha mi praskla presne v miste minule jizvy a zakrok byl rychly. Ubezpecili me, ze dite i ja jsme v poradku. Jak to mas ty a miminko?
14. únor 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tretie som neplánovala ale podarilo sa na prvý šup :grinning:
14. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík obě děti jsme splodili druhý měsíc po vysazení HA :slight_smile:
14. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
môj názor je, že keď žena chce veľmi otehotnieť, tak sa jej to nepodarí.
14. únor 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dcera aj syn sa podarili na prvy krat, otehotnela som hned na prvy pokus :grinning:
15. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek