• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

14. listopadu 2009 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
28. kvě 2008 v 10:57 • adellaide03
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
28. kvě 2008 v 11:05 • evamik
28. kvě 2008 v 11:06 • adellaide03
Adél,to je mi moc líto ,že jsi přišla o práci.

Vysadila jsem HA po svatbě v řijnu 2003 a v listopadu otěhotněla ,ale v únoru 2004 jsme o miminko přišli.
Pak jsme se snažili hned jak nám to doktor dovolil v červenci 2004 a v srpnu jsme čekali zase miminko.
Nevím jestli to bylo tím ,že jsem se každý den tulili a nebo štěstí teď jsem vysadila v březnu a zatím nic,ale od června se budeme tulit zas každý druhý den tak se to snad povede. :slight_smile:
28. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyntyna určo se povede nám všem, přeji brzké těhulkování a adél přeji, at dostane jinou, lepší práci co nejdříve!!!!!
28. kvě 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nemáte některá zkušenost s femigardem?? Vím že je tu o něm jiná diskuze,ale mně by zajímalo jestli se dá sehnat i v lékárně
28. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi já mám zkušenost s gynexem to je něco podobného jako femigard je to taky na bázi bylinek, ale je o něco drahží. Mám v plánu ho taky vyzkoušet. U toho gynexu zatím nepozoruju nějaké změny akorát chodím pravidelně na WC :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No adél tak teda nevím jetli si ho mám pořídit, mám cyklus pravidelný, akorát od té doby co se snažíme mám velmi bolestivou MS tak na to by to mohlo pomoct...

A nevíš jetli se dá koupit jenom na netu nebo i v lékárně???
28. kvě 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Holky...tak nam se to povedlo na poprve..... :slight_smile: ale 100% to budeme vediet 5.6.
28. kvě 2008 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taeufelchen- tak to ti teda gratuluji, to koukám
28. kvě 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak nam se prvni pokus zadaril po 7 mesicich ...nicmene tehu nevydrzelo a druhy snazeni nam dopadlo na 4 pokus.... :wink: a to mam pocit uz dotahneme :o)
28. kvě 2008 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám se po dvou letech snažení pořád nedaří a nedaří... :cry:
30. kvě 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přidávám se do diskuze - nám se to podařilo na první pokus (a to jsme se tulili tak jednou za týden). Hlavně jsem byla psychicky v pohodě a poznala jsem ovulaci, že jsem měla chuť na sexík :grinning: Jenom jsem chtěla dodat pro holky, co o mimíska přišly už na začátku víc než jednou, aby si nechaly ověřit autoprotilátky.. (je to nejčastější příčina tohotu druhu neplodnosti), ušetří si tím další zklamání.
30. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se nsažíme 5 let a furt nic :angry:
30. kvě 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romankav ty autoprotilátky jsou konkrétně co???nevíš
30. kvě 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, to Ti zjistí na imunologii... :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa.ottovka: jsou to protilátky, které tvoje tělo vyrábí proti oplozenému vajíčku a embryu. Bohužel většina gynekologů se o to nezajímá...
30. kvě 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki,tak my se snazime 14 mesicu,hormony zatim nepomohly, po dovoleny se chystame do CARu.
Strasne mi pomaha cist ze se nekomu podarilo prirozene otehotnet treba az po 1-2 letech,to si rikam ze mame porad este sanci oteho normalne.
Naopak mi moc nepomaha cist ze nekdo otehotni po 1-3 pokusech,to trosku zamrzi asi kazdou dlouhosnazilku,ale nekdo ty rychlovky vyvazit musi ze :wink: .
Hodne stesticka ve snazeni vsem dlouhodobkam!!!
30. kvě 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se snažili rok a nedařilo se. Pak jsme šli do CARu,kde nás vyšetřovali,ládovali mě hormonama a 1.IUI se podařila :slight_smile:
11. čer 2008 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se do statistiky.snažili jsme se skoro 2 roky, z toho rok v CAR, 4*IUI, 3 ET a nakonec jsem otěhotněla spontánně :slight_smile:
11. čer 2008 v 16:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já se přidávám, snažíme se osmý měsíc a stále nic.
11. čer 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 měsíce :sweat_smile:
11. čer 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez sa pridam - nam to vyslo na 3 pokus :grinning: naaaahera, to som tak rychlo ani necakala!
drzte sa baby!
23. čer 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
5 let - z toho 2 roky s pomocí lékarů - vyslo 1. IVF - zatim se drží.
23. čer 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je to 10 měsíců, co jsem vysadila prášky a zatím nic :frowning2: :angry:
23. čer 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám to vyšlo na 3. pokus. Doufala jsem v to, ale jelikož jsme už starší, tak jsem počítala s rokem. Jsem příjemně překvapená a doufám, že se mimísek udrží.
23. čer 2008 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se to povedlo hnedka první měsíc :sweat_smile: ,ten předtim byl jen zácvikovej
23. čer 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi jsme zapadli 4. cyklus :wink:
23. čer 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla včera u doktorky, oznámila jsem jí, že chci otěhotnět a ona mi řekla, že si počkám určitě rok, ač jsem naprosto v pořádku, tak ať nepočítám, že se povede v dohledné době. V srpnu mám svatbu, tak jsem si říkala, že do té doby to hrotit nebudu. Ale po tom, co mi řekla to hrotím už teď, hodně na to myslím a mám strach, že to bude problém.
2. črc 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, těhu zatím nejsem ale tahle diskuze je fakt že si aspoň můžu uklidnit srdíčko, neboť my po 4 měs. snažení nic a už mám nervy, no a teď vidím že dle doktorky v poho. hm trošku jsem se zklidnila
2. črc 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek