Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

leamaria
2. črc 2008

Ahoj holky,taky se k vám přídám 😉
My se snažíme 2,5roku,zatím nic.
Tak uvidíme kdy si knám najde miminko cestu 😒

karot
2. črc 2008

Tak u 1.těhu to trvalo "jen" 5 měsíců.To skončilo v 9tt a to další nám trvalo 3 roky(z toho rok v CARu). 😝

marta82
2. črc 2008

Tak nam se to povedlo mesic po vysazeni prasku

lencak80
26. črc 2008

ahoj, tak my se ani moc nesnažili a hned napoprvé to vyšlo, bylo to nečekané.... ale o to je to lepší, hlavně bez stresu... 🙂 a za měsíc by tady mělo být mimčo už s námi... 🙂

bury
26. črc 2008

Ahoj.
Holky jak to tak čtu, tak je to většina, co otěhotněly skoro hned 🙂 To je fajn 🙂
My se snažíme od 11/2007 - takže nějakých skoro devět měsíců a pořád nic ☹
Přidám se k těm holčinám, co je štvou řeči typu - nesmíš na to tolik myslet atd. atd. Myslím, že každá ženská, která chce mimi na to myslí a hlava se prostě vypnout nedá 😒 Nechápu, že někdo může říct, že úplně zapomněl na to, že se snaží i mimi.... To snad nejde zapomenout, ne? 😕

kalerat
26. črc 2008

ahoj,

po 9-ti měsících neúspěchu jsme šli do Car, po roce snažení jsme podstoupili IVF - neúspěšné. V září jsem dala výpověď v práci, která mě dost stresovala. Od listopadu jsem měla nastoupit do nové firmy. Na konci října jsem zjistila, že jsem těhotná. A to nám dr. v CARU říkal, že u nás to nikdy přirozeně nepůjde. Takže jsme se o mimčo snažili rok a půl. A teď máme doma měsíční mimčo.

Bury taky mě štvali řeči typu nesmíš na to myslet atd. Přeji ať se co nejdříve povede, vím jak dlouhé je to čekání.

jitie
26. črc 2008

Ahoj holky,
my jsme se při první těhu snažili 3 měsíce, jenže skončilo v 10tt, teď jsme se snažili 5 měsíců a snad to vyšlo, musim se objednat k doktorovi, aby mi to potvrdil.
Přeju všem, aby to brzo vyšlo a mohli jste držet broučka v náručí!!! 🙂

bury
26. črc 2008

Kalerat - taky si někdy říkám, jestli to není u mě stresem. Mám celkem náročnou práci a jelikož jsem nervák, tak se dost často rozčiluju. Ale změnit práci? To by asi neklaplo. Chceme na jaře začít stavět, takže bohužel jsou pro mě důležitý penízky, který mám tady moc dobrý. 🙂
Asi spíš zkusím nebrat tu práci až tak vážně a pořádně relaxovat 🙂

strouzek
26. črc 2008

ahoj holky no těhu potvrzený zatím nemám ale jestli jsem těhu tak nám to trvalo 5 měsíců. každopádně chci vyvrátit teorii že pouze klidná a nemyslící snažilka může být těhu, když jsme na to nemyslela tak nic a ve chvíli kdy jsem byla s nervama v prde** a myslela jsem na mimčo 24 hodin denně tak se to podařilo.

petimat
26. črc 2008

Ahoj, měli jsme neuvěřitelné štěstí a povedlo se nám hned při prvním cyklu. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit! HK jsem vysazovala 6 měsíců předtím, chtěla jsem tělo "očistit"od veškeré chemie. A brala jsem kyselinu listovou, jinak nic. Všem snažilkám zdar!!!

petimat
26. črc 2008

Jo a myslela jsem na mimi pořád, už asi tak rok předtím, ale to jsme se stěhovali, a byly i jiné byli starosti, takže jsme se nemohli snažit. A pak když jsme začali, tak jsem na mimi myslela pořád a pořád a povedlo se, takže souhlasím se stroužkem, že "nemyslící" snažilka je nejlepší kandidát na otěhotnění! Psychika podle mě roli do určité míry hraje, ale spíš když má člověk negativní pocity, než když se těší a myslí na miminko

petimat
26. črc 2008

Už je pozdě a plácám 🙂
chtěla jsem říct, že nemyslící snažilka NENÍ nejlepší kandidát na těhu 😉
Holky snažilky, moc moc vám držím palce, ať se vám zadaří co nejdřív!!!

jana.jaro
27. črc 2008

ahoj mi se snažili 10měsícu než se to povedlo,ale radost předčasná musela jsem na přerušení navyvinulo se srdíčko ☹ ,potom mě všichni tvrdili že to po čištění půjde hned a taky že jo,otěh. jsem hned po prvním pokusu ale byla sem nedočkavá a napočkala jsem aspon 3měsíce a potratila jsem hned na začátku ve 3tt.No a tet teda mám za sebou už pro jistotu 4měsíse od nezdaru a jdem na to,tak jsem zvědavá jak to tentokrát dopadne. 😉

mirka755
28. črc 2008

měsíc po vysazení HA, teď se chceme po vysazení prášků snažit o druhé mimčo-tak jsme zvědavi jestli to bude tak rychlé 🙂

martucha79
28. črc 2008

ahoj holky, zajímavé téma 🙂 Nám se zadařilo hned první cyklus po vysazení HA, ale bohužel v 10tt zamlklý potrat. Teď se znovu snažíme zatím první cyklus, tak snad to alespoň do konce roku vyjde 🙂

misanda
28. črc 2008

ahoj holky, tak my už se snažíme skoro půl roku a zatím nic. Tento týden začínám s měřením BT, tak jsem sama zvědavá. Jinak asi jsem chtěla potvrdit, že pokud se člověk snaží o miminko, tak na to asi nemyslet prostě nejde. to je blbost...

barag
28. črc 2008

nejprve sme museli mít rok odklad, protože "milé" doktorky z endokrinologie mě neupozornili na rizika spojená s mým onemocněním, takže vn době, kdy sme se chtěli snažit sem nejdřív čekala na termín operace št. žlázy a pak na to, až budu v pořádku - rok pryč.

poprvé se povedlo po 8 měsících, ale v době, kdy sem byla na UZ nic nebylo- lékař mi řekl, že buď jde o neprosperující těhotenství nebo byla ovulace mnohem později, nabral mi krev, bylo tam cca 350 jednotek, což je málo, aby něco na UZ bylo- nicméně 4 dny na to sem začala krvácet a podstoupila kyretáž.

pak 4 měsíce přestávka po zákroku, uplynulo 8 měsíců druhého snažení a opět sem měla pozitivní testíky, nicméně šlo o biochemické těhotenství (den před krvácením 23 jednotek Hcg, aškoliv jsem byla víc jak 3 týdny po ovulaci)

pak 1 měsíc nesnažení po druhém těhotenství a poté se nám opět po 3 měsících zadařilo. tentokrát to bylo i s krásným ultrazvukem mimíska, kterému bilo srdíčko. snad i nadále bude vše v pořádku

přeju spoustu trpělivosti, hodně pevného zdraví a notnou dávku štěstí

akras
28. črc 2008

První neúspěšní těhu hned napoprvé.
Druhé teď po tříměsíční pauze v podstatě taky napoprvé 🙂 A snad to dotáhnem konečně do konce 🙂

barag
28. črc 2008

jo a každý mi říkal, že teď se povedlo tak rychle, protože sme měli svatbu a nemyslekli na to- kravina- den či dva před otěhotněním sem byla na folikulometrii (den na to sem měla silný bolesti vpravo) a 4 dny na to sem jela na druhoü folikulometrii, která ukázala že folikul praskl. a pak jsem objednávala partnera na spermiogram a ještě sem si k nim volala na výsledky spermiogramu, takže 4 dny v důležité dpbě sem na to myslela jak blázen!!! 😅

martucha79
28. črc 2008

barag, gratuluju k těhu 🙂

Šárko, ten tvůj mužský je borec, ten to zmákne vždycky napoprvé 🙂 😉

barag
28. črc 2008

kujů, zítra jdu na druhej UZ tak doufám, že je všechno v pořádku, strachu se už asi nikdy nezbavím, ale s tím že první UZ byl konečně úspěšnej si po téhle stránce i já začínám věřit 😵

martucha79
28. črc 2008

teď už to bude určitě dobrý 🙂 Užívej si těhu a žádný strachy 😉

barag
28. črc 2008

dík a taky ti přeju aby to tentokrát bylo v pořádku, vlastně oběma 😉

akras
28. črc 2008

Barag tak tak, strach je furt, ale taky si říkám, že už jsme překročili minulou dobu nezdaru, tak snad to bude dobrý.
Martuš, to jo, on je rozenej plemeník 😀 Ale bacha, já jsem u toho taky byla 😉

martucha79
28. črc 2008

Šári 😀 😀 Můj si taky připadá jako rozený plemeník, ale tentokrát tomu moc nevěřím, i když teda tvrdí, že si dal záležet.

Barag, děkuju. Teď už se prostě všem blýská na lepší časy 😉

barag
28. črc 2008

jo určitě to tak je, v diskuzi kam chodím si každá z nás prošla nějakým větším či menším neúspěchem (/ale sama vím, že i ten moc bolí a dokáže vykolejit na několik měsíců) a vtšina z nás už je těhotná, máme dokonce už i první miminko. a zatím to vypadá tak, že všechno špatný už sme si vybraly, protože ťuk ťuk ťuk, zatím se mimískům daří 😵 😵 😵

misanda
29. črc 2008

barag : super zpráva, že na to myslíš...podle mě je to fakt blbost...jenom jde asi o to, být v pohodě tím, že myslíš pozitivně. asi teda...co já vím. ještě ani netěhotním a jenom myslím...jak kdy...a všichni mi tlučou do hlavy, že na to moc myslíme, a že si máme říkat, že to dítě nechceme...jak kdyby to šlo...tohle huštění do nás se mi fakt nelíbí!

alcatko.j
29. črc 2008

1. tehotenství 4 mesice tvrde prace 😅
2. tehotenstvi jeden styk 😅

misanda
29. črc 2008

Alcatko : sleduju album už co jsi byla těhulka a Nela je úúúúúžasná 🙂

alcatko.j
29. črc 2008

Misi, dekuju 🙂