Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

adamka
14. pro 2006

ahoj holky,taky přidám svojí kapku do mlýna. My máme už tři děti a plánujeme ještě další. První to bylo hodně brzy a neplánované takže jsme vlastně nečekali,ale byli moc rádi. Na druhého syna jsme si museli počkat 2 roky. No a třetí syn se nám povedl na třetí pokus. Teď to zkoušíme od srpna a tak doufáme,že se brzy zase rozrostem. Je mi 35 let a tak snad ten věk nebude hrát velkou roli. 😉

simonel
14. pro 2006

Ahojky, hlásím se tedy do statistiky. Mám už dvě děti - 3-letého kluka a 5-měsíční holčičku. U prvního kluka jsme úspěšně otěhotněli hned druhý měsíc a to jsme nikdy nepočítali plodné dny a ani jsme se tomu nesnažili nikterak jinak pomoci, prostě jsme si jen řekli, že už bysme to mimčo chtěli a přestali jsme tomu bránit jinými prostředky a u teď 5-měs. holčičky? To jsme si řekli, že už by nevadilo, kdyby jsme opět "otěhotněli", že už bysme brzy mimčo znovu chtěli, ale že stejně neotěhotníme hned na poprvé a podruhé jsme si zas navzájem tvrdili, že nemám plodné dny - no a hups, holčička byla počata 😅 No takže vlastně u druhého dítka nám to vyšlo max. do 2 týdnu. Je ale fakt, že i když jsem mimčo chtěla, tak nikdy jsem si nervy nedělala a nijak to nesledovala, nechala jsem naprosto volný průběh a ani jsem si nepřipouštěla jakýkoliv předběžné "těšení se".... Maminka mi ale taky říká, že jsem hodně "plodná" 😅 a prý to mám po ní 😀 Jinak je prý normální (to říkal gynekolog), když se otěhotní tak do roka.

andira
15. pro 2006

Nám se zadarilo hned, jakmile jsem vysadila HA., je pravdou, ze jsme na mimi pracovali kazdy den, takze se ani moc nedivim 🙂 Tehotenstvi jsem take
poznala hned, asi 10 dnu pred MM ani jsem si nemusela delat test, ktery byl uz 5 dni pred MM pozitivni. Tak jen doufam, ze ted vse pujde jak ma, je hrozny, co vsechno se jeste muze stat, ze jo ☹ Ale verim, ze to bude OK 🙂

buresinka
21. pro 2006

Tak se přidám také do statistiky. Ale z nás si příklad neberte. 😒

My se budeme snažit skoro 4 roky, ale snad už se příští rok dočkáme. 🙂

koubina
4. led 2007

Holky, když píšete, že se vám to podařilo dva měsíce po vysazení a tři a tak.. dělaly jste to jak vás napadlo, nebo hlavně ve dnech ovulace, počítaly jste to?

michina
4. led 2007

Koubina, taktak, to mě taky zajímá. Vysadila jsem v září, ted čekám třetí MS a absolutně netuším, kdy je OVU a frekvenci nemáme až tak velikou. Holky popište, prosím!!! Díkes..

jankar
4. led 2007

Ahoj tak nám to trvalo,celý dlouhý rok..... 😠 ale dočkali jsme se 😵

hankah
4. led 2007

michina, zkus měřit BT, je tu o tom i diskuze, mohlo by to pomoci......

michina
4. led 2007

Já vím, hankah, už jsem zkoušela, nevydržím to... 😠

michina
4. led 2007

Ale asi je to vážně jediná možnost, jak to zjistit, je mi to jasné..

jankar
4. led 2007

Holky to měření podporuju,je to super věc,proto měřte......

eho
5. led 2007

Ahoj holky, nám se to taky povedlo hned napoprvé. Vysadila jsme HA, 2 měsíce jsme se chránili jinak a poté se hned zadařilo.

olina
5. led 2007

Nam se zadarilo na 3.pokus od vysazeni HA 😉

kattyn
7. led 2007

no první ditko jsem měla hned jak sem vysadila HA , ale teď se snažíme o druhé už víc jak pul roku 😒

elly
7. led 2007

Ahojda, ja jsem vysadila v rijnu a za 3 mesice se to povedlo. 😀

kattyn
7. led 2007

elly , tak to máš štěstí , já už tomu že se to povede ani nevěřím, to první jsem měla totiž s exmanželem, teď mám přítele ... 😕

elly
7. led 2007

Neboj Kattyn, vsak ono se to brzy povede. Drzim pesticky! 😉

kattyn
7. led 2007

elly díky moc, ale jsme z toho už unavení a nervozní , vždycky mi vyjde test že jsem , a pak stejně dostanu MS ☹
tak si říkám že to není normální

hannah44
7. led 2007

Nam to trvalo 2 roky od vysazeni antikoncepce. 🙂 ale snazilkovani nakonec stalo za to !!

usamartin
7. led 2007

Too jaa ani nevim jak sem otehotnela 😀 antikoncepci jsem brala pravidelne ! 😉

kattyn
7. led 2007

usamartin tak to máš šťěstí , ani nevíš jaké=, gratuluji 🙂

usamartin
7. led 2007

kattyn : jo ja vim ze mam stesti !! stesti k nezaplaceni !! sem moc stastna a nemenila bych !!! 😉 Jak ty se dlouho snazis ? 🙂

matou
9. led 2007

Ahojky, HA jsem vysadila v září, od té doby se snažíme ta zatím nic ☹ . Tento měsíc měřím teplotu, a doufám,že to vyjde co nejdřív...kolem mě se ty bříška začínají kulatit.. 😉

myval
9. led 2007

ahojki, já jsem otěhotněla do 3 měsíců od vyjmutí nitroděložního tělíska. Je pravda že jsem popíjela bylinkový čajíček pro otěhotnění, a jedla nějaké vitamíny, myslím že mamavit, který je určen pro těhulky v 1. trimestru, a pro ty, které plánují těhotenství, je tam totiž kys. listová. Věděla jsem kdy mám ovulaci, a snažila se znásilnit v té době manžela 🙂 a taky podle rad babiček jsem "po tom" dávala nohy nahoru nebo alespoň podkládala zadek nějakým polštářkem 🙂

morusa
9. led 2007

Ahojte, tak já vysadila antikoncepci v červnu a v srpnu jsme se z dovolené vraceli už tři, ani jsem nečekala, že to bude tak rychlé,ale je pravda, že při častosti našeho dovádění na dovče ta pravděpodobnost byla velká. 😉

janie
9. led 2007

Holčiny, my jsme jedni z těch méně hodných. Od 1. července jsem vysadila HA a od té doby nic.Je fakt, že od té doby se na to asi až moc soustředím, že každý dovádění by mohlo splodit miminko. Ale tak trochu to přihazuju osudu, asi ho ještě mít nemáme. Je fakt, že po vysazení následovala srpnová svatba, kterou jsem dost prožila, ta svatební cesta taky nebyla to pravý ... Jenže jak se na to nasoustředit, když to tak moc chcete? Nechám tomu ještě pár měsíců a pak se půjdu ptát lékařů 🙂 Mimochodem menstr. mám po 40-45 dnech ale pravidelně a ovulace se mi ozývá taky a cvičím podle. metody dr. Mojžíšové 😅

xctij01
9. led 2007

Janie - mám dotaz. Jsem na tom úplně stejně jako ty, taky jsem vysadila v červenci, taky v srpnu svatba a taky zatím nic🙂
Tu Mojžíšovou cvičíš jen tak sama nebo ti dal někdo nějaký základ? Tzn. že ti to jako někdo vysvětlil? Slyšela jsem, že je potřeba Mojžíšovou cvičit pod dohledem. Našla jsem si cviky na netu, ale nechci do toho jít, abych si třeba ještě neublížila...

janie
9. led 2007

xctij01- platí to asi jak u koho, ale četla jsem, že pod dohledem to může dost bolet, ale zabírá to. Bude to určitě lepší, chodit na nějaká cvičení s rehab. sestrou. Sama si ublížit nemůžeš, jsou to poměrně lehké cviky ... jsou tady o tom diskuse https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

xctij01
9. led 2007

Díky za info. Asi si to doma prostuduju a vrhnu se na cvičení...

laura.
9. led 2007

ahoj holky. nám se to povedlo napoprvé 🙂 rok před snažením jsem vysadila antikoncepci (brala jsem ji skoro 7let). pravda je, že jsem si měsíc předtím a pak měsíc, kdy se zadařilo, měřila teplotu 🙂