Jak dlouho vám trvalo, než jste počali mimčo?

allena
21. črc 2006

Ahoj maminky a čekající maminky,
ráda bych věděla, jak dlouho jste se snažili o početí dítěte, než se vám to konečně povedlo. Sama teprve začínám - snažíme se teprve první měsíc, ale ráda bych měla představu, i když samozřejmě vím, že je to hodně individuální. Taková malá statistika by možná zajímala více žen.

berynka
9. led 2007

Ahoj všichni, taky mam pocit, že se to povedlo skoro napoprvé 😉 . Přesně můžu říct, že mímo je neplánované... ale určitě chtěné 😀 . Psychicky i fyzicky jsem cítila, že je ta správná chvíle, ale rozumem jsme si říkali, že určitě můžeme počkat (ještě studuji, bydlení byl trochu problém). Jak je vidět, příroda to vyřešila za nás a teď si užívám 20tt 😎 .

kattyn
10. led 2007

usamartin my se snažíme už víc jak pul roku .. je to nekonečné 😖
už tomu ani nevěřím, zitra jdu k doktorovi se zeptat co a jak

renataku
10. led 2007

ahojky holky, také jsem kdysi oplakala každou opožděnou menstruaci, ale pak jsem začala jezdit s manželem do Brna na kliniku Unica, kde jsme se začali léčit.Proděli jsme IVF, které se na poprvé nezdařilo,ale podruhé již ano a máme krásného,zdravého chlapečka, za kterého jsem nesmírně ráda...snažila jsem se otěhotnět čtyři roky, takže to pro mě bylo taky strašné, ale čekání se vyplatilo, takže nevěšte hlavu, a věřte...

sarkaa
11. led 2007

My jsme našeho chlapečka počali ani ne měsíc po tom co jsme se pro miminko rozhodli.Bojíme se ale,že při druhém (kvůli mým potížím a také nadváze) to takhle brzy nebude.

dygab
11. led 2007

Nám to trvalo téměř rok. Myslím ale, že vzhledem ke stresující práci, 13letům antikoncepce, problémy s kostrčí a poměrně vyššímu věku na prvorodičku to byl zazrak i tak. Momentálně jsem v 17tt a už se nemůžeme dočkat.

pikusa
11. led 2007

Ahoj,tak my se snažíme od června 2005 a pořád nic.Je to už strašně dlouhé ☹

alenka001
11. led 2007

Ahoj,tak se taky pridavam. Patrim mezi ty mene stastne, stale se snazime a to jiz 4,5 roku 😖 Jsme oba OK, ted jsem neuspesne podstoupila IUI, takze planuji pomalu dalsi. S manzelem jsme si vsak pred pul rokem rekli a dost, uz nam to pomalu zacalo prerustat pres hlavu. Takze jsem naklusala na socialku a vyzvedla si papiry k zadosti o adopci. Ted jsme asi uprostred celeho procesu. Musim rict, ze kdyz mi manzel odsouhlasil adopci, nesmirne se mi ulevilo. Najednou jsem videla to svetylko na konci nasi dlouhe cesty. Kazda dalsi MS ted boli mnohem min, protoze vim, ze se mrnouska proste jednou dockam 😵

anney
11. led 2007

alenka001- Já tě moc chápu.Mě se sice podařilo otěhotnět již druhý měsíc, ale mám okolo sebe nejmín 5 kamarádek , která nemohli otěhotnět,Jedna měla kuriozní recept.Asi po 4 letech snažení si pořídila krásnou kočičku.Byli na ní upjatý jak na miminko, chovali se k ní uplně stejně.A po 2 ,měsících zjistila, že čeká mimi.Myslím, že si odblokovala nějaký psychický problém a bylo to.Najednou měla čím se zaobírat a všechen ten nenaplněný cit vložila do starání se o to kotátko.Tak jsem to slyšela a myslím, že na tom něco bude. 😵

alenka001
11. led 2007

No, neco na tom bude zcela urcite! Proto jsem se i ja rozhodla, ze si poridim nejaky zviratko na mazleni. Docela vazne uvazuji o zakrslem kralikovi. A Tvoje odpoved me naprosto presvedcila!! 😉 Diky!

veerunka
11. led 2007

Ahojda holky, my se s manželem snažíme od března 06 a stále nic. Každý měsíc prožívám zklamání, ale naděje umírá poslední. 😉 Doufám, že na každou jednou dojde. 😀

anney
11. led 2007

alenka001- tak to jsem ráda.Jen z vlastní zkušenosti vím, že králík není moc vhodný.Mám ho doma je z něj hodně chlupů.My ho pouštěli po bytě, všude prokousaný kabely a to je dost nebezpečné.I kočku bych nechtěla kvůli toxoplazméze.Já bych si poořídila velmi mírné a malé plemeno pejska, třeba bišonka.Ségra ho má a to je super.Malej a strašně mazlivej.A hlavně nemá problémy s malými dětmi.Ale záleží na tobě, jen doporučuji si to pořádně rozmyslet.

alenka001
12. led 2007

No, to jsi me vubec nepotesila 😖 Pred chvili jsem si ho objednala. Celkem jsem si to i rozmyslela, zaujalo me plemeno zakrslý kastorex, tak snad ty chlupy, kdyz ho budu cesat lehce omezim.. Psa, to by manzel neprezil.. 😒 Navic pes je myslim vetsi zodpovednost... Kdysi jsem mela potkana, takze rozkousane veci, to velice dobre znam... No uvidime, pak dam vedet, jak jsem zdesena, ci spokojena 😵

martinka28
12. led 2007

Ahojky,
i já patřím k těm méně šťastným, 16.10. jsem byla na "vyčištění" po
zamlklém těhotenství, byla jsem v 7 tt a mimísek nerostl, takže bohužel, ale říkal doktor počkat 3 měsíce, takže teď už se zase snažíme, takže jsem zvědavá jestli to o víkendu "vyjde" nebo ne, jinak jsem poprvé otěhotněla po 13 měsících a antikoncepci jsem brala 8 let..

bobina27
12. led 2007

ahoj martinko, taky jsem prodelala revizi tesne pred vanoci, muzu se zeptat, co bylo pricinou, ze se prestalo mimco vyvijet???

zuzankafi
12. led 2007

Ahojte holky! Jak to tady čtu, tak si uvědomuju, jaké jsme měli štěstí. Otěhotněla jsem totiž do měsíce po vysazení antikoncepce, kterou jsem brala řadu let. Mysleli jsme, že to bude nějakou dobu trvat,ale hned další měsíc mi doktor oznámil, že jsem těhotná. A to jsme se nějak moc nesnažili, o nějakém měření teploty ani nemluvě. Ze začátku jsme z toho byli překvapení, protože jsem kvůli práci chtěla mimčo až o pár měsíců později, ale nekonec jsme rádi, že se nám to podařilo hned. Máme kolem sebe totiž několik párů, které se snaží marně. Až si někdy připadám před nimi i blbě.

macek28
13. led 2007

Ahoj holky!Moc,moc držím palečky at Vám to mimi už vyjde!Já jsem chtěla malého pejska,že už 3děti stačí a prásk,pejsek nebude....?Už jsem si dala i inzerát,koupila mu pelíšek a bude menší změna..?Takže zkuste třeba pejska a pak se zadaří...!Jinak asi 7 měsíců se nedařilo...!M 🙂

romisek1
14. led 2007

Ahojky zavidim vsem co jim to podarilo na poprve.... 🙂 My se snazime od zari 06 a nic...Myslela jsem,ze to bude jednodussi... ☹ Ale asi je to brzy..Od ledna 06 uz neberu prasky....Do zari jsme si davali pozor tak jsem si myslela,ze na dovolene to vyjde ...A nevyslo... ☹ A do dneska nic.... 🙂R 🙂

akina
14. led 2007

Ahojky,ja s prvnim mimcem otehotnela az po pulrocnim snazeni ,brani prasku a olejovych injekci.Lezely jsme natom snad kazdy den,manzela to uz ani nebavilo,ale protoze ja miminko moc chtela,tak se snazil.Tehotensky test jsem si delala snad 10x do mesice.A pokazdy ho obrecela.Vsichni mi rikaly at na to prestanu myslet a ono to pujde.Jenze kdyz si to tak moc clovek preje,tak na to nejde prestat myslet. ☹ ☹ No a pak jsem se zacala starat o fenu labradora svych rodicu,harala se tak jsme ji vozily k zenichovy a sup 😵 za 2tydny jsem zjistila,ze cekame miminko. Eny porodila v zari 12 krasnych ,zdravich stenatek a ja 30.3 2005 krasneho,zdraveho chlapecka. 😀 No a ted cekame na unor holcicku a to se o me jen manzelovi trenyrky 😅 a ja byla hned tehotna 😅 .tak vsem snazilkam, hlavu vzhuru a ono to urco vyjde. 🙂

martinka28
15. led 2007

Ahojky Bobino,příčinu mi žádnou lékař neřekl, říkal jen, že se to stává, že není důvod, prostě si to takhle zařídila příroda,že je lepší teď než když by se to potom zjistilo třeba ve 4 měsíci.. Říkal, že to bylo prostě "falešné" těhotenství, "ocásky" se tam dostaly to ano 🙂) ale prostě to nevyšlo.. nejhorší jen bylo, že jsme to tak nějak všude rozhlásili, tak pochopitelně všichni Tě litujou, což mě už pak časem opravdu štvalo! nojo, takže prostě příště to ty 3 krizové měsíce budeme tutlat, nestojí to pak za to.. Nikdy jsem si nemyslela, že otěhotnět bude takový problém..

altoja
16. led 2007

Na poprvé jsem otěhotněla až po 8 měsících, teď napodruhé to bylo lepší, asi tak po třech, ono je lepší na to moc nemyslet, i když se to velice lehce řekne, ale těžko dělá.

petik.v
16. led 2007

Ahojky, vaše stránky sleduji již dlouho, ale dnes jsem tady poprvé. S přítelem se o mimi snažíme už přes rok a půl a stále nic. Už z toho mám občas docela slušnou depresi a tak se chci zeptat, na nějakou fajn radu. V listopadu jsem podstoupila laparoskopii z důvodů cyst na vaječníku. Teď už opět pracujeme na mimi, ale mám stále nízkou BT a již 10 dní špiním. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost? ☹ děkuju

sarkabrezen
16. led 2007

Ahoj holky, já jsem na konci května dobrala prášky a v červenci už jsem byla těhotná. A to mi rok předtím odoperovali jeden vaječník se vším všudy, takže nám se to povedlo takhle rychle i s "poloviční výbavou". Takže i s nějakým tím zdravotním handicapem se dá otěhotnět velmi rychle a dobře, držím všem snažilkám palce!

ivusenka
17. led 2007

Nám se to povedlo po 7 měsících

elucinka
17. led 2007

Nám po 4 měsících.

dendisa
17. led 2007

3 měsíce od vysazení HA

elvie
17. led 2007

Ahoj, i já patřím mezi ty méně šťastné ☹ ... o mimi se snažíme už 2,5 roku. Taky už z toho mám pořádkou depku a každé MS obrečím 😢 . Pořád kolem sebe slyším, ať na to nemyslím, ale copak to jde?

petik.v
17. led 2007

Ahoj elvie, koukám že jsi stejný trdýlko jako já, ale naprosto s tebou souhlasím. Když všichni okolo mají mimíska nebo ho už čekají a mnohdy i neplánovaně, tak to prostě nejde. Ale musíme věřit a doufat, že i na nás jednou přijde řada 😉

apet
17. led 2007

Ahoj holky, bohužel patřím taky mezi smutné čekatelky. Brala jsem HA jen 5 měsíců, snažíme se od července a stále nic ☹ Počítám plodné dny a teď jsem začala s měřením BT. V pondělí jdu k doktorovi, už nechci pořád čekat 😢

katarina82
17. led 2007

My se snažíme už rok, mám za sebou laparoskopii a všechno je ok, spermio taky v pořádku, požívám ovulační testy a měřím teplotu a furt nic... ☹

apet
17. led 2007

Katarinko, a co doktoři na to? Když je vše v pohodě?