Jak fungovat, když jsem unavená?

18. kvě 2021

Zdravím. Muj syn (8m) mi dává poslední dobou zabrat, nechce mi moc spát a když už spi tak se uspi na prsu a spi jen v ruce, jak ho polozim je vzhůru. Jsem úplně unavená a nejradši bych šla spát i s nim, jenomže nemám šanci, ani se s nim nemůžu posunout, hned by byl vzhůru a spi mi tak na 15 min max.
Kávu už jsem měla, snažím se, ale jsem unavená, co si dat aby mě probralo? Diky Ilona

areh
18. kvě 2021

V leže se nenakojí? Já jsem už usnula i s dítětem v ruce v sedě v posteli 😬 to teda nebyl záměr...

jjasmina
18. kvě 2021

Mě se malá od 4' měsíce taky budila často, do roka vydržela spát 30-60min. Zkuste si lehnout a dítě položit vedle sebe 🙂

autor
18. kvě 2021

@areh to já tak neusnu🙄😅

autor
18. kvě 2021

@jjasmina Joo, to bych ráda, ale je to obrovský živel, furt si chce hrát a kulí se.. takže to nehrozi

jjasmina
18. kvě 2021

Já si prvně dám malou k levému na ruku a pak se i sama prekuli na pravé a to už leží vedle, to už je v takovym mlecnym transu 🙂

autor
18. kvě 2021

@jjasmina no, to u nás je těžší 😅

gracinka7
18. kvě 2021

Já jsem spala třeba na gauči. Nakojila jsem v polosedu a opatrně se opřela.
A večer jsem dítě po krmení dala manželovi a mezi kojením od 20 do 22 hodin spala.

verunnaj
18. kvě 2021

Rano s malou spim v houpacím křesle, oprena o ruku spí a já s cestovním polstarkem taky 😀

nikolite
18. kvě 2021

A to kojení v leže nejde ?? Kojím v leže na boku. Malý leží na boku naproti mě a jak usne jen "odeberu prso" a opatrně odejdu.

netopejr
18. kvě 2021

Nekdy to s nemteryma detma nejde ninak,než ze se koji i v noci,spim na boku, dite se pricucne, někdy jde odpojit, nekdy ne, tak tak usnem. Nekdy se odpoji samo opozdeji, nekdy to zkusim a projde mi to, nekdy ne. Obcas spi pricucly celou noc. Většinou je mi to jedno, hlavne kdyz spi.

autor
18. kvě 2021

@nikolite kez by, to bylo dřív.. te je v naruci, kojim u toho usne a u sumu, opatrne si s nim lehnu a je hned vzhůru, musí byt fakt tuhos abych to dokázala, což trvá třeba i hodinu než poradne zabere..

autor
18. kvě 2021

@netopejr taky to tak máme😂 ale až když ho uspim jak jsem teď psala viz komentar. Ale v noci to máme stejně