Jak jste oznámili rodičům nový přírůstek?

macu.k
15. bře 2006

Jak jim to nejlip rict? A ne nejak obycejne... 😉

kacka.va
3. lis 2008

já jsem jim nesla fotku z ultrazvuku s tím, že jim jdu představit nového člena rodiny.

severine
7. pro 2008

zas tu budou vánoce a já to vidím na ně .. do téhle knihy http://www.kosmas.cz/knihy/142843/jak-na-previt... vlepím UZ, co snad budu mít 19.12. a napíšu .. když všechno půjde, jak má, tak na viděnou koncem června

katka82
7. pro 2008

No tak naši se to dozvěděli díky mé šéfové která to vyzvonila půlce města a přes bývalou sousedku a jejího manžela se do doneslo našim 😔 takže naše oznámení o těhu byla defacto taková fraška což jsem málem vořvala 😅 ale co no už se stalo

dreana
7. pro 2008

ja bych moc mimčo chtěla, ale bojím se rodičů.. fakt moc :o(

katka82
8. pro 2008

Dreana 😲 a proč se bojíš????vždyť je to krásný 🙂 myslíš že nebudou mít radost?

dreana
8. pro 2008

no z naší svatby málem dostali infarkt. A pořád ted jen slyším " doufm že nejsi těhotna" "snad nebudes ted mít dítě" to by bylo hrozné"... a podobně, takže vubec nevím co si mam myslet.. :o(

katka82
9. pro 2008

Teda to je fakt síla 😲 ale si myslím že až by se to malé narodilo tak by z toho byli paf 😉

dreana
9. pro 2008

to jo, ale jak si do tohodle mam pořídit dítě? je to docela psychicky neslučitelné :D

katka82
9. pro 2008

A vy bydlíte s rodiči nebo mimo??

dreana
9. pro 2008

mimo, ale byt je rodičů. ale s tím by problém nebyl..

konja
9. pro 2008

dreana: na tvém místě bych řekla ať si trhnout nohou!!!Je to váš život, vaše dítě. Ne jejich! A pokud vy dva dítě chcete, tak ho chtějte a mějte! Ono spoustu párů s mimčem čeká, čekají až budou mít bezva bydlení, bezva práci, super plat, až procestují svět, až si pořádně užijí oslav, mejdanů atd. a když se konečně rozhodnou mít dítě, tak to nejde! 😔 Když jsem čekala syna, tak jsem byla hodně mladá a moje mamka z toho taky nebyla nadšená, ale docela brzo se jí otevřeli oči. Její mladičká kolegyně v práci musela na akutní opraci a přišla o oba vaječníky! Tenkrát za mnou mamka přišla a sama od sebe řekla, že je dobře, že budu mít mimčo, protože když člověk pořád jen na něco čeká, tak se také nemusí nikdy dočkat. I ona to zná ze své zkušenosti. Narodila jsem se ji v 25 letech. Byla necelý rok po dostudování vysoké školy kde zůstala pracovat ve výzkumu, rodiče už viděli jak jejich dcera dělá doktorát, bere si profesora atd. a najednou byla těhotná. Řvali jak pominutí, babička lamentovala ať jde na potrat atd. Nešla a byla za to vděčná. Když mě byl rok a půl našlio ji na vaječníku nádor a přišla o něj. Sice měla ještě druhý, ale tenrát ji doktor řekl, že šance otěhotnět by byla minimální. Kdyby se tenrát rozhodla pro potrat, mohla by být taky bezdětná!!! Dreana já tě nechci strašit, to ne, ale člověk nikdy neví co se mu může přihodit a tak pokud mimi opravdu chcete, tak ho mějte a na rodiče kašlete!Je to váš život! 😉

dreana
10. pro 2008

no tak to je pravda, ale ja si vždycky řeknu že už se tomu postavím le nikdy to nedokážu... ale dohodli sme se s manželem že dostuduju, a pak budeme mit miminko a to že mame určený termín snažilkování mě hrozně popohání :o)

konja
10. pro 2008

dreana: já končím VŠ a mám dvě děti 😉 A jde to! Do prvního ročníku jsem nastupovala s ročním děckem, dcera senarodila v létě mezi čtvrtým a pátým ročníkem. Už mě čeká jen obhájit DP a konec.A nejsem sama co má mimi. Jen se mnou studuje osm holek co v průběhu VŠ porodili a jedna se na porod co nevidět chystá. Takže i s mimi to jde 😉 Ale je to vaše rozhodnutí a aspoň máš motivaci co nejrychleji dostudovat 🙂

dreana
11. pro 2008

a co studujes? nevýhoda je že ja svojí školu nemužu studovat s dítětem, ani těhotna, dělam chemii :o( a to je nebezpečný jak pro plod tak dítě...

konja
11. pro 2008

Dreana - já studuju spec. pedagogiku. Ty to máš těžší 😒 Chemii má vystudovanou moje mamka a taky vzpomínala, že s ní studovala holka s mimi.V těhu chodila jen na přednášky a laborky dodělávala až po porodu. Já nevím jak to u vás chodí, jak to máte s návazností předmětů atd., ale snad by to šlo i takto řešit, ne? Ale pokud už jsi také na konci studia, tak už bych asi vážně počkala až budeš mít dostudováno. Budeš to mít aspoň bez všeho stresu 🙂 Ale ještě k tomu nebezpečí - moje mamča po dostudování zůstala na VŠCHT pracovat a dělala v laboratoři ještě šest týdnů před tím než mě porodila. A narodila jsem se zdravá, mám všechny ručičky, nožičky i prstíčky 😀 Ale to ber jen jako odlehčení, já to taky nechápal když mě to řekla 😉

gryfis
1. únor 2014

Ahoj holky, tak nějak nevím jak oznámit těhotenství, ano bylo tu plno nápadů, ale vesměs se jednalo o bezproblémové rodiče.. a moje mama.. no škoda mluvit... uplně mam hruzu ji to rict.. a ani nevim jak..
Poradíte? dik

monichka
21. bře 2016

Po jaké době můžu mít první fotečku miminka z ultrazvuku?

luccik87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ahanka
7. lis 2016

V 7. týdnu jsme se sešli s částí rodiny, vč. mojí mámy.
Večer mi partner řekl: "Je Ti doufám jasný, že máma to ví."
Nic víc, nic míň.

Před mámou to asi neutajíte ;).

Ta moje mlčí a dává mi šanci to oznámit po svém a já si říkám, že by bylo bývalo jednodušší, kdyby se řídila svou uvolněnou povahou a prostě mi řekla, že to ví a společně bychom se o tom mohly začít bavit a nemusely čekat do 12tt :(. I když samozřejmě klobouk dolů za její reakci.