Jak jste spokojené s obuví z prodejen CCC?

Ahojte, nedávno jsem koupila dceři v této prodejně boty, po jednom dni běžného nošení vypadají viz. foto
Reklamace neuznána, opětovné posouzení reklamace opět zamítnuto........bylo mi doporučeno se obrátit na soudního znalce a na soud ]-(
I podle laika je jasné, že se jedná o vadu materiálu, protože aby takto reagovaly boty, při vycházce do města, mi nepřipadá normální.
Na jejich stránky Facebooku jsem napsala svoji zkušenost, aby zákazníci věděli, že v prodejně CCC neprodávají jen krásné a kvalitní boty, ale také zmetky, za které se pravděpodobně stydí, protože mi byl ihned můj příspěvek smazán. Napsala jsem tedy příspěvek znova a opět byl odstraněn a navíc si mne blokli na svých stránkách, abych je svou negativní zkušeností neobtěžovala.

Jejich vyjádření opětovné reklamace:
Dobrý den,

Souhlasíme s vyjádřením prodejny.

Podle zaslaných fotografií je patrné, že špičky obuvi jsou okopané a odřené. Nejedná se o materiálovou ani výrobní vadu.

Pokud s vyjádřením nesouhlasíte, můžete postupovat dle zákona a obrátit se na soudního znalce a na soud.

S pozdravem reklamace CCC Boty Czech

Je smutné, že neuznají svou chybu a všechny negativní komentáře odstraňují, spolehají, že kvůli botám za pár stovek se nikdo na soud nebude obracet.
Já už si u nich nic nekoupím a svoji zkušenost budu šířit dále, protože se mi nelíbí takové neseriozní jednání.
simi.wautor
31. kvě 2012
Vnitřek boty nejeví známky nošení, takže je vidět, že boty nebyly téměr nošeny, bohužel špičky nezvládly nároky běžného nošení.
timbouctou
2. čer 2012
@simi.w vypadá to, že jste měli fakt smůlu, ale jinak ti můžu říct, že takovou reklamaci uznají málokde, jediné, co můžeš udělat je, stěžovat si na obchodní komoře. Přítel si koupil boty v nějaké běžné obuvi a vydržely mu na nich podrážky přesně 3 dny. Když tam naběhl, že po třech dnech chození po Praze vypadají boty za tisícovku takhle, tak mu řekli, že je moc nosil a že mu reklamaci neuznají. Bohužel, nemáme proti tomu žádnou možnost odvolání, leda jim to tam vypálit ]-(
Jinak v ccc jsem nedávno malýmu koupila takový tenisečky na doma s gumovou špičkou, ta se sice trochu jako oddělává, ale jinak jsou prima. Špičku pak přilepíme 🙂 Přiznám se, že jsem ani nečekala, že by to vydrželo nějak dýl, on s tím dělá hrozný věci.
simi.wautor
4. čer 2012
@timbouctou to jsme teda měli smůlu, až se tomu nechce věřit, že takový obchod prodává určité boty zmíněné kvality :-|
A jak dopadl přítel s těmi botami ? Uznali mu nakonec reklamaci ?
timbouctou
4. čer 2012
@simi.w ne, slepil to vteřinovým lepidlem ]-( ale zas dlužno říci, že boty lepené drží dodnes 😃 a je to cca 4 roky.
simi.wautor
4. čer 2012
@timbouctou tak to jste vyřešili dobře a s takovou trvanlivostí 😃 , bohužel tyhle naše okopané boty se opravit nedají.............
timbouctou
4. čer 2012
@simi.w no, leda snad zalakovat by to šlo. Ale už budou tak na písek...
simi.wautor
4. čer 2012
😃 Děkuji, zkusíme, aspoň se nějak využijí 😃
allyx1
16. črc 2012
Zkus ty botky zazáplatovat. Já jsem nedávno brouzdala na internetu, protože jsem hledala způsob, jak opravit okopané špičky od odrážedla a narazila jsem na toto http://www.brydova.cz/napady/tvoreni-s-nikou-/3...
mumumumu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veruska007
19. zář 2012
No, já si teda myslím, že dětské boty by měly být udělané tak, aby vydržely aspoň půl roku. Z botů, které se rozpadnou po týdnu, po dvou... jsem fakt na infarkt. S boty z CCC mám bohužel stejnou zkušenost - tenisky jsem měla dvakrát, úplně se rozpadly, reklamaci uznali, ale jen opravu - boty slepili fakt hnusně, byly flekaté, hrbolaté... no hrůza. Ale rozpadly se zase jinde, reklamovala jsem je 3x (tzn. že jsem si stejně musela koupit jiné boty) než mi reklamaci s kyselým úsměvem uznali... a s komentářem, že vzhledem k ceně mi muselo být přeci jasné, že to jsou méně kvalitní boty. Že kvalitní boty stojí aspoň 1500. Od té doby jsem tam boty nekupovala. Manžel jednou a reklamoval je asi po 3 dnech nošení. Dvakrát mu je vyměnili a poté mu také vrátili peníze.
vipkapipka
4. črc 2013
přijde, že většina matek jsou totální...s prominutím blbky... copa nevidítě, že ty špičky jsou OKOPANÉ? Bud jsou dítěti velké anebo prostě neumí chodit... OMG!!!
timbouctou
4. črc 2013
@vipkapipka no fakt, a ty si myslíš, že si dítě okope boty na straně? Nebo že si je samo odlepí? Kdo je blbka, dámo??
pepasan
17. srp 2016
Tímto vyzývám všechny nespokojené spotřebitele.
Kupujte, reklamujte. Pokud neuznají reklamaci, máme na CCC páku ! Soudního znalce. CCC pak zaplatí veškeré vzniklé škody. Pokud ne, rád budu zastupovat lidi u soudu. Takto firmu CCC dostaneme tam kam patří. Prodávat předražený šmejdy se nevyplácí. A pokus se časem objeví ta samá jména v obchodním rejstříku, je potřeba zahájit ofenzivu i v následující firmě a přestala tak banda zlodějů okrádat liti. Je to jen na nás spotřebitelích.
Pište na pepasan@centrum.cz
hejsa
19. srp 2016
Děčín - CCC - dobré zkušenosti,ale nelze od výše ceny očekávat nějak suprovou kvalitu..jsou to boty na sezonu. =-)
stroble
2. bře 2018
V posledních letech jsem si celkem zvykla napukovat přes net, cenově to vyjde jako v ccc, ale mám pocit, že kvalita je o něco vyšší. Celkem pravidelně nakupuju na https://www.eobuv.cz/ plus i zoot.cz.
keicy
2. bře 2018
Chlap dělá opravu obuvi a říká že tohle jako reklamaci nikd neuzná. Stačí hod na odrazedle nebo když dítě smatla. Takových bot má za den xy, tak se vyzná.
guinea
2. bře 2018
@simi.w Ahoj, nečetla jsem ostatní příspěvky, ale je to mazec. Já jsem měla kdysi podobnou zkušenost, taky se se mnou odmítli bavit, takže jsem se obrátila na Sdružení ochrany spotřebitelů. Ti mi poradili konkrétní postup, i řekli paragrafy v zákoně. S tím jsem šla do prodejny, odrecitovala jsm jim to, jim padla čelist a okamžitě mi vrátili peníze...
budilinka
2. bře 2018
Vidim, ze ten příspěvek je stary, ale nemuzu si pomoct, dela to na me dojem, ze jsou do tech bot dane nove stelky.... takhle prece nemuzou vypadat boty po 1 dni noseni, i kdyby byly sebenekvalitnejsi.... Jinak v CCC bych dítěti boty nekoupila, jednak proto, ze uz jen jak je vezmu do ruky, poznam, ze jsou z nekvalitniho materialu a za dalsi nekupuji boty, ktere nemaji vyndavaci stelku.
keicy
2. bře 2018
@budilinka můj má tolik oprav z ccc, že mám zákaz se byť jen do výlohy podívat 😂
pavlina212
2. bře 2018
@budilinka Viděla bych to na to odrážedlo. Přijde mi to jak od brzdění. Klidně i za jeden den.
pus
2. bře 2018
CCC je jak tamanskej obchod,děs....
analliticka
2. bře 2018
Dobrý den. Chápu že jste rozlobená, ale podle mě se jedná o mechanické poškození obuvi. Za to, že dítě zakopává anebo dře obuv po asfaltě když jezdí na odražedle bota opravdu nemůže.