• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak poslat peníze na Slovensko?

19. června 2013 
Maminky poradíte, jak nejlevněji poslat peníze z Čech na Slovensko? Mám mbank a tam je nejnižší poplatek 220,- a to se mi opravdu nevyplatí, protože chci zaplatit jen 26 Eur, tak přemýšlím, jak jinak peníze posalat. Nemáte někdo zkušennost nebo radu?

děkuji
18. čer 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud má někdo účet u Fio, tak tam to je zadarmo (nevím, jak to je přesně, ale nějak když máš český účet, tak se zadarmo vytvoří účet na SK a pak je to jako převod SK-SK), aspoň loni to tak šlo.
18. čer 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, ja mam kvuli tomu ucet u Fio :slight_smile: A taky proto, ze ziju na SK, ale casto jsem v CZ :slight_smile: jinou levnejsi cestu nevim... pojistena obalka a hotovost? Slozenka? fakt netusim....
(jinak u FiO je zalozeni a vedeni uctu zdarma...tak si proste zaloz ucet, posli si od tam penize, ale nevyuzivej ho)...
19. čer 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Posílala jsem teď do Chorvatska jako cenné psaní, pojistíš to na tu hodnotu, kterou to má. A není to drahé, ale cenu už si přesně nevybavím. A bylo to tam snad během tří dnů.
19. čer 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peníze můžete poslat na poště Eurogirem-adresátovi se buď vyplatí v hotovosti a nebo připíší na účet,to musíte mít ale číslo účtu v mezinárodnim tvaru.Nebo Wester Union :slight_smile:
19. čer 2013 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek