• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se díváte na dnešní puberťáky?

17. července 2009 
naprostý souhlas se siss :wink:
16. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a kouřila jsem asi od 16, z frajeřiny, jako každej druhej..ale nikdy mi to nějak extra nechutnalo..prostě jsme měli takovej rituál před školou si dát reto, a po škole :stuck_out_tongue_closed_eyes: na disce jsem kouřila hodně..pak už v zaměstnání méně a méně...třeba 1 za den o pauze, a s pozitivním testem jsem přestala úplně a od té doby nekouřím, vůbec mě to neláká, a nemám s tím problém....ale ráda si dám vínko s colou, různé drinky a tak :slight_smile: to mi teda zůstalo :slight_smile:

jediný, v čem bych viděla rozdíl, tak ted ty holky vyspívají dříve než my, hlavně fyzicky vypadají úplně jinak...každá druhá 12-letá holka vypadá na 20, to my jsme takhle nevypadaly..aspon holky z mého okolí, my seděly doma a lepily si plakáty chlapeckých skupink, nenáviděly manželku Kevina z BSB a tak no :sweat_smile: ale pár mých spolužaček už mělo kluky v těch 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím,že dnešní mládež je stejná ,i když v něčem jsme fakt byli slabý čajíček .

Já taky nebyla svatá ´,ale se sexem jsem byla poslední na střední :sunglasses:
16. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss :grinning: :grinning: :grinning: ako pišeš!
16. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka: tak nás "zastydlých" panen bylo teda na SS víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, co mám takhle zkušenosti, tak právě ty děcka, který doma měly všechno zakázaný..tak po odchodu z rodného hnízda byly jak utržený ze řetězu...samý paření, střídání chlapů..no prostě všechno, co dělat nemohly..akorát v pozdějším věku, což je podle mě mnohem horší :wink:
16. črc 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám takovouhle kamarádku, a jí v jejích skoro 26letech nezajímá nic jinýho, než jak pojede o víkendu někam na techno párty, jak se tam zfetuje atd. :wink: to už mi normální nepřijde :wink: taky doma nic nemohla..do 18 si sama ani neuprdla, a pak se chytila party..a už to bylo :wink:
16. črc 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss-no,mě už pak bylo trapně :sweat_smile: a stejně ten první sex ,stál za starou belu :stuck_out_tongue_closed_eyes: šup tam a hotovo :grinning: jo a ještě ven :grinning:

My spíš řešili "a líbali jste se? a dnes ty holky řeší"a vym....s ho :astonished:
16. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka: já dobrý, s Mp..a ten už měl za sebou i manželství :confused: :sweat_smile: takže šup sem, šup tam a dost se nekonalo :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak fakt prvý raz o nicom!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska sexualne žiju aj 8-9 tačky michalove spolužiačky.ma dve vyzeraju ako vyžite 30-tničky o oblbuju chalanov na diskach ,ktory ani netušia kolko im je.
16. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
titkovamiriam: tak mamka mi říkala, že i ona měla takový spolužačky..ono se to fakt podle mě nemění, prostě někdo takovej je..někdo není :wink:
16. črc 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss mě přijde ve 30divné kritizovat mládýž. bvinu dávám rodině, jelikož všechno je o výchově a dohledua důvěře. Nám rodiče dovilii zábavovat co víkend,a le museli jsme dodržovat určitá pravidla.... :wink: já se sexem zabržděná nebyla....., ale zase mám od 14let jediného partnera takže jsme zabržděná ve zkušenosti sexu s muži. to mě strčí do kaspy kdejaká má žákyně. :grinning: no prostě kraviny se dělali adělají slovník je trochu horší....ale rodičům to asi neva tak rpoč to budem řešit my. snažíms e dceru vychovávat s respektem a důvěroua uvidím sama co se stane za pár let. :wink: pak vám se písnu jak jsem uspěla.
a já blb jsem šla kvůli tomu za školu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
siss jo a s tím, že ti co měli doma teror a zákazy je pravda jelikož jak jinak se vybouřit než okusit to co nemohli. :wink:
16. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: no já s tou výchovou nevim tak sto procentně :wink: spíš je to hodně o povaze toho dotyčnýho, znám i rodiče, který se fakt snažili..a stejně ty děcka pak byly šílený..a nenaděláš nic :wink: já bych viděla výchovu tak ve 40 % a zbytek je prostě lidský naturel :confused:

já třeba domů nikdy nepřišla pozdě, vždycky jsme se s našima domluvili, v kolik mám být doma..a já byla..ale věděla jsem, že kdybych to porušila, tak mám útrum :sunglasses:
16. črc 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dávám výchově víc... asi 70% a jinak to je o naturel: viz 3sourozenci každý jiný(bratr adoptován), ale pravidla jsme dodržovali.snad jen sestra se potřebovala více vyřádit a potrápila rodiče, ale nic šíleného. dospěla sice asi v 33letech a jsem ráda, že to tak je.
16. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já důvěru našich taky nikdy nezklamala :slight_smile: ,jasně schválně jsem si nechala ujet autobus ,ale v zápětí jsem volala ,že mě ujel a ,že jel asi dřív :sweat_smile: Oni řekli Ok,jsme rádi,že jsi zavolala. :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: já jsem si celkem užila v tý pubertě, tak normoš..ale od tý doby, co jsem s Mp..tak jsem pomalu nesměla nikam, děsně žárlil :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem pak měla práci, která moc nějaký paření nedovolovala..a občas mi to teda chybí jako :confused: prostě jít ven a někoho tam sbalit a tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nj, na to můžu zapomenout..ale zítra jedu na chatu na dámskou jízdu asi po 3letech, tak aspon něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss tak to je život.... já od 14let mám jednoho chlapa,ale nikdy se nenudila MM mě pouští kamkoliv a když na to přijde tak si užiji...bez chlapů.... :grinning: . ale nelituji ničeho. :slight_smile:
užij si chatovou párty.... :sunglasses:
16. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: tak ve 14 jsem byla teda ještě hustý kopyto :sweat_smile: vypadala jsem tak na 10let :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na 18 a to jsme se malovala ž ajako učitelka, aby si mě zase nepletli s žáky. :grinning:
16. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ked som mala 14 tak vsetci mi tipovali 20-25 rokov a to som sa nemalovala ani nic a teraz mi zase tipuju menej :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se mladých zastat. Je jedna skupina, která mi dělá obrovskou radost a to jsou kluci - věk odhadnu tak cca. od 14 let. Sami od sebe nabízejí pomoc s kočárkem v městské a fakt mě to těší, i když to kolikrát není potřeba - máme tu hodně nízkých busů. Ale vždycky mě to potěší, jak jsou všímaví a ochotní.
No a to že někteří kouří, jsou vulgární, mají pocit že jim patří svět - však takoví jsme také byli, někdo víc, někdo míň. On je systém dostane, jako dostal nás :wink:
16. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tak ze niektory su fakt dobry snazia sa pomoct co sa ceni :wink: ale niektory su na velmi slabej urovni :frowning2:
16. črc 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže holky, tak je to i s dospělýma lidma :wink: když jsem byla těhu, a jako, že na mně to bylo vidět dost..tak v narvaným MHD, mě třeba nepustil 30chlap, ač mě moc dobře viděl..a 15-letej puboš jo :wink:
16. črc 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin mas pravdu je to tak aj dospley ludia su niektory taky a to je este hrosie ako u mladezi lebo dospely by mali mat viacej rozumu ako deti :wink:
16. črc 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zalezi od povahy od vychovy a mnohych faktorov

a ked si zoberiete tak ked je sam mlady chalan alebo holka tak sa sprava uplne inac ako pred partiou- malo kto z tych co ma "blaznivejsiu" partiu sa dokaze spravat inac ako oni..
16. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jen reknu svou zkusenost abych se zastala taky mladych, tak ja jsem se uplne s nejhorsim chovanim setkala u jedny babicky co bydli vedle v baraku :sweat_smile:. kam se na ni hrabou vsichni pubertaci :sweat_smile:. tak zlyho a sprostyho cloveka jsem snad jeste nevidela. sproste mi nadavala a kricela i kdyz videla ze jsem pred porodem. :pensive: . a to jen proto ze jsem vencila psa (ale hovinka vzdy i pres velky bricho sbirala :grinning:)

nemyslim si ze je to jine nez to byvalo. uzila jsem si dost,vseho,ale vzdy jsem respektovala co mi rekla mamka :slight_smile:
16. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako těhotnou mně nepustil nikdo nikdy,mladí i střední věk,to bych na mládež jen nesváděla. a taky mám nejlepší zkušenosti s pomocí v mhd s puberťáky..........dospělá žena mi klidně řekla "ráda bych vám pomohla ale nesu květinu" :sweat_smile: myšleno jedna růže
16. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek