Jak se orientovat na Mimibazaru a na Mimiaukce?

sisstin
14. dub 2007

Ahoj holky, chci si tam taky něco koupit, ale přijde mi to šíleně nepřehledné..máte už nějaký svůj systém, jak se tam pohybovat? 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
katarina82
5. kvě 2007

Holky a kde najdu to číslo účtu a konečnou částku kam mám ty prachy poslat?

kluara
5. kvě 2007

to ti pošle predávajúca 🙂

katarina82
5. kvě 2007

aha, děkuju 🙂

katarina82
5. kvě 2007

jo a pošle mi to na e-mail nebo do těch vzkazů, co mám přímo na mimibazaru? 😅

sisstin
autor
5. kvě 2007

katka: já jsem tomu mimibazaru stále nějak nepřišla na chut..nevím no 😕

katarina82
5. kvě 2007

Sis, ale jsou tak fakt krásný věci. Já bych to tam vykoupila všechno 😀 A ten tvůj odkaz mi fakt nefunguje ☹

kluara
5. kvě 2007

pošlú ti to na vzkaz, ale avízo ti príde aj na mail.
Sisstin, ja si ho zase neviem vynachváliť 😀

sisstin
autor
5. kvě 2007

katarina: tak to nechápu..mně to jde 😕

katarina82
5. kvě 2007

tak už funguje 🙂

katarina82
5. kvě 2007

kluara, děkuju 🙂

sisstin
autor
5. kvě 2007

kluara: mně vadí ten způsob nákupu..já nejradši vybírám z nabídky..narvu do košíku a nechám si to poslat na dobírku 😉

eleanor911
6. kvě 2007

katarina82 já bych to taky vykoupila 😀 ještě,že už nejsou na kontě penízky,jinak bych furt nakupovala 😅

katarina82
6. kvě 2007

Jo holky a ještě něco, co se píše do toho vzkazu pro prodávajícího?

katarina82
6. kvě 2007

vilki
6. kvě 2007

baby a ake s tym mate skusenosti?moj muz sa boji ze ked poslem niekomu koruny na ucet, ze mi neposle tovar... 😕

sisstin
autor
6. kvě 2007

vilki: tak zatím se s tím žádná maminka tady nesetkala 😉 myslím, že jsou tam samé solidní mamči..a když se najde nějaká taková, tak má automaticky špatné hodnocení 😉

vladunka
6. kvě 2007

Ahojky,já nakupouji na MMB asi 3 roky,nikdo mě nikdy nenapálil a vyhovuje mi to,že pošlu penízky přímo na účet a ušetřím na poštovném.
Kat82:do vzkazu napíšu,že mám zájem o tu danou věc a napíšu svoje údaje pro zaslání balíčku 🙂

zdenicka
6. kvě 2007

sistin jaky specialne minibazar mas na mysli,ja jsem nako mimo obraz🙂)

jankar
6. kvě 2007

ahoj holky já na MMB nakupuju a je to super....nikdy jsem se nesetkala s tím že bych poslala peníze a balíček nepřišel,ale je fakt že ze začátku jsem měla obavy abych se nanapálila 😉

gedren
6. kvě 2007

Me taky jeste nikdo nenapalil 🙂, navic od toho je tam hodnoceni...fakt bych se nebala.

alexandra
6. kvě 2007

Ja mam tiez s mimibazarom super skusenosti, mame odtial oblecko, hracky, vsetko mozne.. Dokonca aj kocik som zohnala cez mmb a za veeeelmi super peniazky 🙂

kacenka78
7. kvě 2007

ahojte maminky, ja taktiez nakupujem cez mmb, a uz som sa uspesne zapojila aj do aukcie a neviem si tento sposob nakupovania vynachvalit...aj ja som uz skusala predat nejake vecicky, niektore maminky to chcu na dobierku, hlavne ked su nedovercive,ale osvedcila sa mi hlavne platba na ucet vopred..

ervotoc
7. kvě 2007

vildi kludne sa to moze stať,jeho obavy su opravnené,nie su len super predavajuce či nakupujuce,aj ked ja mam tiez zatial len dobre skusenosti,no opatrnosť je na mmb naozaj na mieste 😉 pozri si hodnotenia a odporucam aj staršie...tak lahsie neprehliadnes aj negativne referencie a ked nemas presvedcenie,spytaj sa aj bab..v diskusiach,vacsinou su zlate,mile,velmi ochotne 😉

ervotoc
7. kvě 2007

sue,nakupovat na aukcii ked sa zaregistruješ mozes ale az po tyzdni,tak nejak 😉 s tym rátaj 😝

eleanor911
8. kvě 2007

taky jsem se ze začátku bála,aby mě nenapálily,ale vždy si přečtu hodnocení 😉 zatím v pohodě 🙂

haluskacz
8. kvě 2007

je tam i cerna listina, takze kdyz nekdo nedodrzi podminky, ma velkou sanci se tam dostat 😀

matar
8. kvě 2007

ahoj, aj ja mám otázočku:
ako si môžem vložiť fotografiu, ked som si vytvorila "stránku" na MMB? myslím tú fotku, čo sa zobrazí, ked klikneš na niekoho meno
ďakujem 🙂

adamka
8. kvě 2007

ahoj děvčata,já jsem s mmb taky moc spokojená,už jsem nakoupila pro děti pár super pěkných věcí za pár korun.Mám velkou prosbu,nevím jak se můžu zúčastnit aukce,nejde mi to potvrdit tu cenu a přihodit,prostě nic.Registrovaná jsem,tak kdyby mi někdo poradil.díky 🙂

eleanor911
8. kvě 2007

mater jak máš vpravo tu svůj sloupeček,tak tam dej upravit účet a objeví se ti stejný formulář jako při zadávání,tam si zadáš fotečku,ale budeš asi muset znovu vyplnit i ostatní 😉