Jak se orientovat na Mimibazaru a na Mimiaukce?

sisstin
14. dub 2007

Ahoj holky, chci si tam taky něco koupit, ale přijde mi to šíleně nepřehledné..máte už nějaký svůj systém, jak se tam pohybovat? 😉

eleanor911
8. kvě 2007

promiň matar 😅

adamka vlevo ve sloupci máš modře mimiaukce.cz tak klikni a najeď si úplně vpravo a tam se nahoře ve sloupečku přihlaš,stejné jako na MMB 😉 pak by ti to mělo už jít 🙂

matar
9. kvě 2007

el, dík 😀

vendy05
27. led 2008

ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo negativní zkušeností s aukcí na mimibazaru??? dnes zkouším poprvé dražit, tedy jen nové věci a tak právě by mě zajímalo, zda jsou doopravdy nové, když pak přijdou ??? 😕

asterixka
8. zář 2008

Ahojky, tak pro mě byl mimibazar taky dost nepřehledný, ale ted surfuji na na aukce.mimiweb.cz a tam je to supr...

ella1
8. zář 2008

a ako je to s tým, ked je napr. next a tá dotyčná si od vás vezme objednávky a potom jej to príde z uk...
nikdy neviem nikoho takého nájsť a ak aj ano, tak tam nie je napr. napísané, že za koľko libra a tak. kde to zistím? či to jej musím napísať?

sisstin
autor
8. zář 2008

ella: dej si vyhledat next oblečení..a tam pak najdeš inzeráty od holek, co to dováží 😉 z www.next.co.uk si vybereš zboží, tý holce zašleš ten devítimístný kod, velikost a počet ks...někdo chce peníze dopředu, někdo až po tom, co zboží přijde, to si přečteš u ní v podmínkách 😉

ella1
8. zář 2008

aha. a ako zistím, ktorá z tých báb má majlepšiu cenu za libru?
a ešte, ja sa nevyznám v tých ich veľkostiach,oni tam nemaljú napr. 128 ale 12,13.........

sisstin
autor
8. zář 2008

ella: tam to maj všechno psaný 😉 a velikosti na tom nextu jsou podle měsíců či roků, např. 12-18m, pak 1-2roky, atd. 😉

ella1
8. zář 2008

takže na 9 rokov by malo byť 128-134.teda u nich je to 9.
no práveže nemajú.už som to hľadala.nie dnes ale minule a nebolo tam.len že objednávky bude robiť a tak.ale že za akú cenu bude libra, to som nenašla. a pýtať sa každej zvlášť sa mi nechce 😅

sisstin
autor
8. zář 2008

ella: já jsem to tam pokaždý viděla, za kolik je libra.. 😉 mají to tam napsaný bud v ceně..nebo když si přečteš podmínky prodeje 😉 jinak na ty roky je to fakt blbý..radši mrkni do tabulky, jaká je velikost těch 9yr, to může mít každej jinak 😉 nebo by ti měla umět poradit ta prodávající 😉

ella1
8. zář 2008

no tak som asi slepá 😀 no skúsim popozerať.
a do akej tabuľky myslíš?na ich stránke?next uk?

sisstin
autor
8. zář 2008

ella:jj..na tu nextovou 😉 na ty mimina to ještě jde podle těch měsíců..ale na ty velký děcka..já měla např. v 6letech 15kg...a malá, takže by mi určitě 6yr byla velká 😅 tak radši mrknout, jestli je malá po tobě..aby v tom nevlála 😉

ella1
8. zář 2008

ja nevidím žiadnu tabuľku 😅 no ale asi to je podľa rokov.keby to bolo trochu väčšie tak nevadí.
no ale napr. topánky, to už je španielska dedina 😀 ved opýtam sa na mmb.
dik sisstin 😉

sassi
8. zář 2008

velkosti na NEXTe sa takmer zhodujú z CHEROKEE
ja kupujem 134/140 a to je ich 9/10 rokov (aj ked dcerka mala len teraz 7, ale aj CHEROKEE kupujeme na 9/10 rokov.)
Ak neviete velkosť, napíšte dotyčnej, isto vam to rada premeria, alebo aj inak poradí 😉

ja nakupujem a predávam vlastne už výlučne na MMB a MMA, skúšala som aj ine portály, ale tam sa mi to točí asi najlepšie. Na aukciách sa dajú kúpiť veci "za facku" ked ma človek šťastie.

bubinko83
23. dub 2009

baby,oklamali vas niekedy na MMB? Chcem niečo kupit ale bojim sa.

konoupek
23. dub 2009

je tu o tom někde téma bubi,zkus pohledat 😉

natalien
23. dub 2009

Mě, psala mi ženská, neregistrovaná, že chce koupit věcičku pro holčičku, tak jsem ji 3čekala, až bude mít peníze, pak mi psala, že peníze odeslala (já to nezkontrolovala, že to byla platba nižší, než mi chodí upozorňující sms z banky, takže jsem ji uvěřila), já ji balíček poslala a pak podle výpisu jsem zjistila, že mi žádný peníze neposlala. Po náhodném brouzdání jsem ji našla podle jména, že má i registraci, jenže nemám na to ji po dvou týdnech psát, neg. hodnocení, když se mi ozývala jako neregistrovaná. Vím, že už ji nikdy nic nepošlu 😅

Jinak mám zkušenost dobrou 😉

natalien
23. dub 2009

jé,teď čučím, já byla jako prodávající a ona kupující 😅

Jako kupující jsem spokojená 😉

eimiky
23. dub 2009

bubinko 83 ja tam nakupujem aj predávam a zatial len jedna pani mi neposlala tričko k takej väčšej objednávke, bolo to pre maého také lacnejšie ale aj tak ma to mrzelo, inak ok, bola som spokojná s ostatnými nákupmi.

jarula25
23. dub 2009

ja tam tiez aj nakupujem aj predavam a zatial sa mi nikdy nic nestalo vsetko mi vzdy doslo a dokonca niekedy aj nieco navyse ja som velmi spokojna 😉

aponchie
23. dub 2009

ja nemam s tim problem,akorat nekdy je lepsi pro me kupovat nebo prodavat nekomu kdo nema toho moc za sebou nez nejake vyslouzile obchodnici..asi mam stesti na ne,ze jsou takove arogantni a uz neresi takove jine detaily..proste to nektere berou jako chleba a neohlizeji se 😎 ale jinak vcelku spokojenost

jabber
23. dub 2009

bubinko - mrkni se u prodávající na hodnocení, to ti hodně napoví 😉 Já tam teď za poslední měsíc kupovala asi u 12 lidí a všechno bez problému 🙂

netmona
23. dub 2009

jaj,,,dievčata,,,ako je to pri aukciach,,,no nerozumiem tomu,,, 😒

eimiky
24. dub 2009

netmonka veľmi jednoducho vyberieš si vec o ktorú máš záujem potvrdíš cenu odklepneš a sleduješ ako sa to vyvíja... najlepšie je končiace aukcie sledovať a odklepnúť ich v posledných sekundách, je tam taká zložka končiace aukcie 😉

dmonikad
24. dub 2009

Ahoj, ja som tam asi rok, a zatiaľ som mala dve nemilé skúsenosti: jedna-úúúúplne hrozný tovar mi prišiel (opísané ako 100% stav, podľa mňa veci tak na umytie okien 😀 ), druhý krát neregistrovaný užívateľ mi nezaplatil, adresu mám, ale nemám chuť si dopisovať. Inak pohoda. Rada a často nakupujem, mám už niektoré overené mamičky. Aukciu som ešte neskúsila.

lilineli
28. dub 2009

baby a ked chcem nieco predat, ako viem, ci sa naozaj inzerat objavil? lebo ja si ten svoj nemozem najst...

marinova
28. dub 2009

to ja tiez nikdy neviem najst...

veronika33
28. dub 2009

lebo ak nemáte nastavené vyhľadávanie od všetkých inzerentov, tak sa vám zobrazia len inzeráty od hviezd, t.j. tých čo si za členstvo platia, je potrebné si to prestaviť hore na stránke

pookie
12. kvě 2009

Je potrebne za clenstvo platit ak chcem predat iba zopar veci alebo je to v pohode aj bez neho? Viem ze z clenstiev plynu iste vyhody, trochu som to omrkla ale aj tak treba platit tusim 3 mes. vopred a ked sa nechystam predavat vo velkom tak neviem...

dmonikad
13. kvě 2009

pookie,

ja si členstvo neplatím a myslím, že pohoda. Možno to trvá dlhšie, ale za tých pár vecí čo predávam sa mi členstvo neoplatí platiť. Radej urobím lepšiu cenu.