Jak šikovně zjistit, na čem jsem, budu? U chlapa

janashka
20. dub 2017

Zdravím dámy,

mám dotaz mimo mísu a asi tezko se da na nej odpovedet. Necelé tři mesice se schazim s muzem, ktery je mnohem starsi nez ja (o 15 let - ten vekovy rozdil me trochu taky znejisti, ve smyslu, ze proste ma uz asi klidnejsi(?), jiny pohled na nejaky vztah). Byl to on, kdo se snazil seznamit, pres jeden spolecny konicek. Velmi mily, vstricny...a pohodar, co se rad smeje. Samoze, jsme se i intimne sblizili...a ja ted v me makovicce resim, zenevim na cem vl. jsem. Nechci totiz zjistit casem, ze to byl jen flirt apod. On se moc nevyjadruje, jen jedou me napsal, ze me ma taky rad, ale je pravda, ze jeho ciny..mluvi za sebe, urcite.
Nedalo me to, a napsala mu, ze me docela zamotal hlavu a ze doufam, ze vi co dela. Odpoved jeho znela, ze mame tomu dat cas. Jiste, ale presto...vlastne i resim, ze nevim jak si ho k sobe naklonit...aby pochopil, ze stojim za to. Tlacit nema smysl, a musim se s tim drzet. Ta jeho odpoved me stacila, ze vl. nevim na cem jsem....a docela me to nepotesilo.
Tak nevim co dal, netlacit...z toho me pak ve me vyplyva, ze mam i strach se ho zeptat zda dojede a tak. Vsuvka...je trosku z dalky..hodina cesty. Ale dojede-to ma totiz souvislost s tim nasim spolecnym konickem...tedy ja se ho teprva ucim a v tom me byl a snad bude i napomocen

lv
20. dub 2017

No, už jsi tlačila a to moc chlapi nemusí, chtějí dobývat..tomu odpovídá i jeho reakce. Trochu bych se stáhla, mluvila o koníčku a ne citech..

janashka
autor
20. dub 2017

Tlacila uz jen tim textem, ze me zamotava hlavu, hm. Jenze ja se bojim, abych neztracela cas s nekym, kdo o me vl. nestoji, tezko rici totiz proc zrovna ted je se mnou v nejake komunikaci a tak. A ja mu urco nebudu davat na jevo city, to ze mne nikdo nevytluce.
Díky.

janashka
autor
20. dub 2017

Je videt, ze to fakt neumim a kazim to. Ale po nejakych zkusenostech mam proste strach, ze se zakoukam jako ďas a pak nebudu stacit divit.

lv
20. dub 2017

@janashka dej si nějaký limit, do kdy s tím tlačit nebudeš, třeba půl roku, to už poznáš, jestli to za něco stojí

janashka
autor
20. dub 2017

Jen doufam, ze za tu nejakou dobu to nebude porad ve stejnem bode, tezko rici .-)

tess_77
20. dub 2017

@janashka mám úplně, ale úplně stejný problém.... nejsi v tom sama 😕

janashka
autor
20. dub 2017

@tess_77 No, ja z techto veci nejak vypadla a ani moc nebyla dobra. Ja mam jen strach, at uz bych tlacila ci ne, tak stejne to blbe dopadne.

tess_77
20. dub 2017

@janashka přesně, to si taky říkám.... navíc jeho ex mi ho totálně dodělala, je zlomenej a prej mi nechce ublížit. Ale sex by chtěl furt 😔

nutricnihodnota
20. dub 2017

@janashka Tak po třech měsících vztahu už by snad měl vědět, jak to vidí. Já bych mu normálně na férovku řekla, že v mym věku už nemám chuť na nějaký flirty, co nikam nevedou a ráda bych znala jeho názor. žádný mlžení a okliky, ale ani po něm nechtít, aby to vysypal teď a tady.

janashka
autor
20. dub 2017

@nutricnihodnota Tak ja se prave snazila mu nejak naznacit, ze nestojim o nejaky flirt. On tedy odpovedel, at tomu nechame trochu casu. Takze jsem pak prestala komunikovat, pac co na to rict...On me pozdeji na pohodu napsal, jako vzdy...jak si piseme denne. Budu muset vyckat, ale svým zpusobem to beru jako klepec pres prsty a nejake nadeje? nevim

janashka
autor
20. dub 2017

@nutricnihodnota navic tedy za ty tri mesice, to jako vztah nebere ani jeden, spis seznamovani a tak.

nutricnihodnota
21. dub 2017

@janashka Mě se u chlapů nějaký naznačování nikdy nevyplatilo, vždy jen zcela jasný informace, sdělení a dotazy. Asi taky záleží, jak moc se během těch tří měsíců vídáte, ale já měla tou dobou už dávno jasný, že tohle je ten chlap, kterýho si chci vzít a mít s ním dítě. Bylo mi 30, jemu 36 takže už jsme oba měli něco za sebou a věděli jsme, co chceme a co naopak ne. Neřeknu u nějakejch mlaďochů, ale ve vašem věku je nějaký postupný oťukávání vážně ztráta času. Obzvlášť, když máš dítě. Co se třeba chvíli vídat víc? Jinak teda, z toho co jsi napsala, to na mě nepůsobí, že by se chtěl vázat, ale je jasný, že to je jen minimum informací a s tím se nedá tak úplně operovat. Jen ten první dojem, prostě není moc dobrej.

konopnalekarna
21. dub 2017

kazdopadne delej tak, aby mel k tobe uctu. jakmile chlap vidi , ze si z neho uplne priposr.. a neovladas emoce, a v podstate mu tim davas najevo neverim ti...bud si jista sama sebou, nejsi jen tak nejaka uknourana zenska, neskakej hned jak piskne , rekni dnes bych chtela jit tam ...z tveho popisu to chapu tak ze se vidite bud u konicku nebo u sexu , zapoj ho nenucene do zivota netlac na pilu ,...ale jestli uz ma neco za sebou a prijede jen tehdy kdyz jede za konickem ..tak je neco spatne ...nechce se vazat s nikym nebo nevis uplne vse hodina cesty to je pekna uz dalka a od tama se ti inf jen tak nedostanou

janashka
autor
22. dub 2017

@nutricnihodnota
No, on kazdopadne ten muj "naznacujici" dotaz pochopil. Proto i odpovedel, jak odpovedel. Jako nez jsme se seznamili osobne, tak uz vedel, ze mam malou dceru, moznost, co ho muze odradit, ale asi neodradila....uz dvakrat nestihl zavcas odjet pred navratem dcery od otce a v pohode. Ostatne jednou se me ptal, zda bych s nim chtela dceri zaridit dobrodruzny zivot🙂
To seznamovani je tezsi, v tom, ze jsme od sebe dal...takze prijizdi, kdyz je dcera pryc /na vikend/, to prave poresime konicek /vymena oleje, vzduchace, instruktor a pak zabava/. To "vic" vidani je problem,ale uvidime v lete.

janashka
autor
22. dub 2017

@konopnalekarna
Prave on nema a ani ja sanci, aby nekdo skakal pdole toho druheho....vidame se o vikendech .-)
A prave jak pisi, jelikoz jsme od sebe daleko, tak zatim neni moznost nejak ho zapojit, nebo on mne. Tezko i zjistovat, jak to ve skutecnosti ma, ale vysvetloval me, ze ma syna a nejake vazby s byvalou tou a tou.

guinea
22. dub 2017

@janashka Ahoj, já myslím, že i záleží, kolik je vám let. Jestli tobě 20 a jemu 35, může být pořád ten typ, co se JEŠTĚ nechce vázat. Jestli je ti 30 a jemu 45, tak se třeba UŽ nechce vázat... Může vám spolu být sebelépe a taky si můžete skvěle rozumět po všech stránkách, ale pořád to nemusí znamenat, že by plánoval váš vztah v budoucnu posunout dál. Mám kamarádku, narazila si ženáče, prý si takhle skvěle rozumí, podle ní jsou stvořeni jeden pro druhého. Hm, ale ten jejich "vztah" na tajňačku trvaá už 15 let! Pán je evidentně takto spokojen... Jestli chceš partnera se vším všudy, aby s vámi bydlel a vytvořil rodinu, tak bych asi moc neotálela, a třeba do půl roku od sezámení se na férovku zeptala. Mám obecně zkušenost, že jestli nechce chlap hned, pak nebude chtít nikdy...

guinea
22. dub 2017

@janashka Jo a ještě dodám... pokud se UŽ nechce vázat, nebo JEŠTĚ nechce vázat... tak jediné, co to znamená, že se nechce vázat S TEBOU... ☹

janashka
autor
22. dub 2017

@guinea , nam oboum je prece o neco jeste vic. Mam pres tricet. Urcite nechci prilis dlouho ztracet cas, na jeho obhajobu, asi chapu, ze ted je to fakt brzy neco rozhodovat. Nevim, na druhou stranu, zase kdyby nemel vubec zajem...tak proc pak jezdit tu streku za mnou, tezko rici. Snad jsem si to u nej nepokazila...aby mel zajem se MNOU, fň.

guinea
22. dub 2017

@janashka Hm, a co to uvažování změnit? Snad si to ON U TEBE nepokazil...?!? 🙂 Ale každopádně držím palce!

guinea
22. dub 2017

@janashka Víš co mě ještě napadá... udělej si mezi kamarády - muži - takovou malou anketu. Jestli se museli rozhodovat, jestli danou ženu chtějí a jak moc ji chtějí. Z mých zkušeností má chlap jasno hned. Buď je ona "ta pravá" a pak udělá všechno na světě, aby jí získal, a nebo ta pravá není, ale je mu s ní fajn a je to lepší než být sám a tak s ní bude rok, dva, deset let, než se ta pravá neobjeví. Nepíšu ti to proto, abych tě uvrhávala do nějaké deprese, naopak - abys neztrácela zbytečně čas...

janashka
autor
22. dub 2017

@guinea Nevim zda si to u mne nepokazil, nic nesliboval. S tim, jak je nekdo s druhym jen proto, ze zrovna nenasel tu pravou/praveho....no..v jeho veku, nevim jak by to chtel dal resit.
Jinak me psal, ze v lete neco podnikneme a ze pry bychom meli s mou dcerou na vikend k vode a tak. A dokonce zavedl rec na tu mou dotazujici sms, ze to pry neni tema na psani, a ze se prece uvidime, tak se o tom muzeme pobavit. No, ze bych mela zrovna odvahu....uvidime....