• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak uchováváte výtvory dětí?

21. června 2013 
Ahoj, syn dostal ze školky, všechny malůvky za celý rok. Chci se zeptat, jak je uchováváte vy? Dáte jen do krabice nebo i jinak třídíte? Co bude nejlepší?
21. čer 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to, co děláme doma, tak si část schovávám nebo rozdávám po rodině. MOc toho není, syna baví spíš sport :slight_smile: A ze školky nosí spíš jen čmáranice, pokud něco tvoří (lepí, stříhají), tak to věětšinou schovávají a dostanou to vyvázané až půjdou do školy...
21. čer 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to probírám, schovávám ty hezčí obrázky a výtvory, horší nemilosrdně vyhazuju /když není doma, samozřejmě/. A to jak ze školky, tak doma, ale ona to chrlí rychlostí 5 obrázků za den, když ji to chytne :sweat_smile: ..taky rozdávám babičkám. Schovávám to do slohy, napíšu na to rok.
21. čer 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
přesně jako @lv když není doma, tak obrázky přetřídím, hezké uložím do krabice a ostatní do kontejneru na papír. Starší dceři bude 20 let a má už svoji krabici plnou obrázků a výtvorů od MŠ až po maturitu :wink:
21. čer 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vyfotím a vyhodím :wink: . Je toho fakt hrozně moc. Jen tvoření na špejlích dávám do květináče :slight_smile:
21. čer 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek