Jak vyčistit spáry mezi obklady?

Ahojte, potřebovala bych někou radu, čím účinně vyčistit spáry mezi obklady. Budu rády jak za babské rady, tak i za doporučení nějakého konkrétního přípravku. 🙂
pkrivka
5. dub 2010
ahoj, mi to nedá 🙂 Já použila na spáry - Cillit bang, nechala jsem chvíli působit a pak to trošku vydrhla mokrým hadříkem a máme koupelnu jako novou. Co se mi nepovedlo jinými čističi a prostředka, tak tohle zabralo 😉 Můžu doporučit.
terjar
6. dub 2010
ahoj holky, máme novou koupelnu cca půl roku a všimla jsem si, že kolem vaničky sprcháče se mi taky usazuje vodní kámen. Není to nijak hrozné, ale zkusím ten Cilit. Kamarádka už mi ho taky radila. Když to drhu obyč čističem na koupelny, tak to prostě nejde.
ygreen
6. dub 2010
snad kypřícím práškem a kartáčkem na zuby 😉
tymothyautor
8. dub 2010
ygreen, o tom kypřícím prášku už jsem to někde slyšela...jak se to používá? Rozmícháváš ho ve vodě, nebo to čistíš nasucho a pak to opláchneš?
ygreen
9. dub 2010
já o tom taky jen slyšela, ale snad se namočí v malém množství vody a drbe se to kartáčkem na zuby
terjar
9. dub 2010
já včera zkusila koupit Savo na koupelny, na rez a vodní kámen, tak to dneska zkusím a když to nepomůže, tak zkusím ten kypřící prášek.
vrtule
9. dub 2010
ahoj holky, musím souhlasit s pkrikavkou. I já zkoušela všechno možné a jedině cillit bang (oranžový uzávěr) na spáry fungoval 🙂
Nechala jsem chvilku působit a pak vzala houbičku na nádobí a ještě trošku přejela spáry. Pak to normálně setřete hadrem a máte to jako nové x-)

Začni psát odpověď...

Odešli