Jak zruším timeline na FB?

kachen
27. črc 2012

Jsem se nejak uklikla, ci co. Nevite nekdo, jak to zrusit? Na netu jsem nasla par odkazu, ale nefunguji. Ja to fakt nechci, jsem stara konzerva.

veri25
29. črc 2012

no taky sem si to omylem odklikla a taky nevim jak se to ruší asi bohužel nijak ☹

sacvi
30. črc 2012

Taky budu ráda když někdo poradí. Sem překlikávala stránky a taky odklikla omylem 😖 A nechci a zatím mi nikdo neporadil co s tím 😝

palomitacheca
30. črc 2012

Postupně by ho měli mít všichni, takže to zrušit nepůjde. Já ho mám už od prosince a líbí se mi 🙂

kesurka
30. črc 2012

já jsem na něj ani neklikla a nahodilo se mi to samo. nesnáším ho! Každá další změna na FB je k horšímu 🙄

lucinkka
3. srp 2012

Ahoj, taky mě to štve! A to jsem ani nikam neklikla, jednoho dne jsem se přuhlásila jako vždycky a baflo na mě: Nyní máte nový profil TIMELINE! Tak to mě fakt naštvali, je to pro mě nepřehledný a jak píšeš ty, taky jsem v tomhle stará konzerva a nechci takový změny :( Ale jak to zrušit, na to jsem taky nepřišla :( Už kolikrát jsem chtěla zrušit celej FB profil, ale v dnešní době bych pomalu ani neviděla fotky kamarádů a nebyla tak nějak v obraze...chjo