Jaké nosítko doporučujete?

duhovakony
9. srp 2018

Holky jake nositko pro novorozence? Satek nechci...pres den ji musim mit furt na rukou a to jak uznate nejde... budu rada za typy popr.ifota jak v tom mimi vypadaj...

kejt29
10. srp 2018

@zelenaesmolda nase neposlala, jen se me pak ptala jak na tom maly je. Ale ja vse vedela z porodnice, tam na ten papir davaji obri napis o kontrole v sesti tydnech 😂

bayt
10. srp 2018

@hanih To je zajímavé, my jsme byli na třech kontrolách. A to měl malý kyčle zralý už snad ve dvou měsících a vždycky moc hezký.

@duhovakony Pro novorozence je Storch. Ještě nedávno to bylo vlastně jediný nosítko od narození (teda takový, který neničí záda apod.), ale doba uplynula, možná jich bude ještě více.

loole
10. srp 2018

@myjusiatko tak asi čteme jiný článek, když v tom tvém není nic o možném pohledu zanedbání povinné péče 🙂 Užij si zbytek dne, tato diskuze je naprosto bezpredmetná.

zelenaesmolda
10. srp 2018

@kejt29 no nase se ani nezeptala,jinak bych tam samozrejme sla

anazuzzuzana
10. srp 2018

Já nosila cca první tři měsíce šátek. Dostala jsem ho od kamarádky, sama bych za něj na tu krátkou dobu asi prachy nedávala. Taky jsem z toho měla obavy, ale navázání se naučíš za chvilku. Táta ale syna nosil v manduce už třeba tak od druhého měsíce s tou vložkou...taky jsem četla, že není pro tak malá mimca vhodná, ale když jsem chtěla, aby s ním na dvě hoďky vypadl a já si mohla zařídit svoje věci a věděla jsem, že šátek si nevezme, tak jsem to neřešila 😀 a pak tedy od těch tří měsíců jsem do cca 2let nosila v manduce - po roce už jenom na zádech. Mě manduka taky maximálně vyhovovala. Jinak u těch malých miminek podle mě záleží také na tom, jací jsou. Můj syn měl už v šestinedělí přes 5kg a pásl koníčky. Jako skupinka na nošení dětí dobrá, visitka samozřejmě špatná, ale zase není nutný být tak dogmatický.

hanih
10. srp 2018

@bayt Tak je možný, že to každý doktor dělá jinak... Nebo nevím. My byli cca v měsíci a ve dvou měsících. Poprvé nám doktor řekl, že v pořádku, instruoval nás co dělat a nedělat, aby to tak zůstalo, a dal nám termín druhé kontroly. Podruhé řekl, že zas v pořádku, nic se k horšímu nezměnilo, napsal nám zprávu pro pediatra a rozloučil se s námi.

slunea
12. srp 2018

@hanih My jsme chodili tak dlouho, než se synovi vyvinuly jádra. Naposledy asi v 5 mesicich, vcetne te v porodnici asi 4 kontroly.