Jakou barvu koberce k hráškově zelené zdi? Poraďte

kudelkabudouci
9. únor 2011

Holky potřebovala bych poradit jaký koberec pořídit naši Terezce, malovat budeme na hráškově zelenou a na zdech budu nalepovat kytičky, motýlky a ptáčky. Říkala jsem si že by mohl být růžový ale nejsem si pořád jistá:( prosím, poradí někdo? děkuju Vám moooc🙂

ria80
9. únor 2011

My jsme dávali se silnicema.A nelitujeme.je to zrovna i jedna z hraček.

hojda
9. únor 2011

K hráškově zelené krásně ladí fialová, máme to v ložnici🙂 stačí světle třeba lila

marjama
9. únor 2011

@kudelkabudouci Přesně jak píše hojda, můžu potvrdit. Kamarádka dělala pro svojí holčičku nový pokojíček, mají hráškově zelené zdi a k tomu na podlaze fialové marmoleum, nebo jak se to jmenuje, prostě něco jako lino 😉 a vypadá to moc pěkně!

zindy
19. kvě 2016

Hmm co treba šedy ten by mohl vypadat dobre, my jsme si vybirali koberec do obyvaku na tenhle strance interdesing.cz, dokonce tam aj ty koberce cisti, takze po enkolika letech vime kam se obratit.

banitram
20. kvě 2016

lila, levandulová i růžová by mohly být hezké. Ale pokud chcete, aby tam nebylo příliš výrazných barev a vynikla spíš barva zdi, tak by mohla být hezká i nějaká béžová, přírodní odstíny.

smetttanov
13. črc 2016

Pokud jste ho v to interdesing i kupovali, je dobre se tam i obratit kdyz ho chcete nechat vycistit

julisa88
7. srp 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Jo to se tak vetsinou dela, nebo my jsme to tak meli, ze koberec nam vycistili tam kde jsme ho kupovali, oni nejlepe veci jak na ne 🙂)

hejsa
9. srp 2016

😵Kudelinko,jde o to,zda ta hrášková je pastelová...v obchodech požádej o vzorník a přiřazuj barevné proužky k sobě až se Ti to bude líbit.Jinak pastelová by měla jít k pastelové atd... 😵