Jakou barvu vidíte vy? A jakou vaše dítě?

teerka
27. únor 2015

krásný večer, já na obrázku jasně vidím bílo-zlatou a můj 4 letý syn modro-černou. Stojí to za pokus, ať na to zkusí mrknout i děti, to mě zajímá víc, jak dospělí, na dospěláky tam je anketa. A tady je odkaz na barvu těch šatů
http://www.novinky.cz/koktejl/362914-svet-resi-...

zevina
28. únor 2015

Ja, manzel i syn bilo-zlate, dcera cerno modre....

shine2015
28. únor 2015

Bílozlaté....manžel modrocerne ...... 😀

verunka_korunka
28. únor 2015

Tak už jsem jednou viděla i bilozlate. Manžel taky viděl oboje, ale první taky modro černé. Tchyně viděla modrocerne. Uvidím, jestli to zítra ukážeme dalším, napíši 😉

lucifereeek
28. únor 2015

bílo zlaté a jen když přimhouřím oči tak modro černé a přítel vidí jen bílo zlaté

krystalka
28. únor 2015

Hmm, tak já je na těch prvních fotkách vidím jako světle modré se zlatou 😀 ...až na té poslední už jsou jasně modro-černé.....to by bylo fajn, kdyby měl svět jen takové a podobné problémy na řešení 😉

dana3262
1. bře 2015

Já bílo-zlaté, muž i obě děti modro-černé. Když řekl muž, jakou barvu vidí, myslela jsem si, ze uz to četl a tak říká rovnou modro-černé, ale když to řekly děti (3,5 a 5) tak ve mě dost hrklo tedy.. řekly to nezávisle a ani neslysely, jak to říká muž. Skutečně to vidí modro černé..

evcann
1. bře 2015

@teerka tak ja nevim, ale u nas vsichni vidi bilo zlate a muzeme to natacet jak chceme 🙂 porad stejne

sarusinek
1. bře 2015

My jsme viděli všichni jasně bílo-zlaté, ale včera jsem na to mrkla někdy odpoledne a najednou černo-modré 😨 😀 Ted už zase bílé 🙂

edeltraut
1. bře 2015

Mi to nedalo a ještě jsem to ukázala manželovi 😀. Viděl modro-černé a nechápal, že já mu tvrdím, že jsou bílo-zlaté 😀. Takže u nás je to 2:2. Byla jsem ráda, že to Ládík vidí stejně, že jsem měla svědka 😀

ducky1990
2. bře 2015

Tak když koukám zepředu monitoru vidím bílo zlaté a když koukám hodně z boku vidím krásné modro černé. 😠