Jaký prací prášek či gel používáte?

palemi
3. srp 2015

Milé maminky,chtěla bych Vás poprosit,jestli by jste mi mohli napsat,jaký prášek či gel používáte?
Děkuji mnohokrát a přeji krásný den! 😉

anushe
3. srp 2015

Nejdriv Lovelu,spatne pere a pradlo je jakoby zatuchle,potom Batole,taky me neoslnilo,nejak cuckuje a v nasi "inteligentni pracce se v davkovaci rada ucpava.ale vypere lepe nez Lovela. Ted mam pro novorozence nakoupene nejake uplne bio varianty,i Ecover apod a zatim dobry,ale naprala jsem s nima zatim jen tak 30 pracek.to je maly vzorek.nam dospelym dopouzivavam zasoby Batolete.peru jen v tekutych prascich a zadnou avivaz ani dospelym.malej ma diagnostikovanou atopii,ale zatim diky bohu bez projevu, tak to beru v potaz a snazim se neprihorsit.

zanri
3. srp 2015

Nejdříve prací gel Ulrich a máchadlo Permon, od půl roku Lovelu sensitive, na skvrny žlučové či kokosové mýdlo.

jasminecek
3. srp 2015

Pouzivam zasadne Perwoll, protoze ani nejdrazsi prasky mi nevyperou tak dobre. A nikdy jsme nemeli detsky prasek.

sarajurka
4. srp 2015
Uživatel sarajurka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarajurka.

Já taky Lovelu a teda nemůžu říct, že by špatně prala 🙂

jaja01k
4. srp 2015

Já jsem s Lovelou taky spokojená 🙂