Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaký prací prášek či gel používáte?

palemi
3. srp 2015

Milé maminky,chtěla bych Vás poprosit,jestli by jste mi mohli napsat,jaký prášek či gel používáte?
Děkuji mnohokrát a přeji krásný den! 😉

anushe
3. srp 2015

Nejdriv Lovelu,spatne pere a pradlo je jakoby zatuchle,potom Batole,taky me neoslnilo,nejak cuckuje a v nasi "inteligentni pracce se v davkovaci rada ucpava.ale vypere lepe nez Lovela. Ted mam pro novorozence nakoupene nejake uplne bio varianty,i Ecover apod a zatim dobry,ale naprala jsem s nima zatim jen tak 30 pracek.to je maly vzorek.nam dospelym dopouzivavam zasoby Batolete.peru jen v tekutych prascich a zadnou avivaz ani dospelym.malej ma diagnostikovanou atopii,ale zatim diky bohu bez projevu, tak to beru v potaz a snazim se neprihorsit.

zanri
3. srp 2015

Nejdříve prací gel Ulrich a máchadlo Permon, od půl roku Lovelu sensitive, na skvrny žlučové či kokosové mýdlo.

jasminecek
3. srp 2015

Pouzivam zasadne Perwoll, protoze ani nejdrazsi prasky mi nevyperou tak dobre. A nikdy jsme nemeli detsky prasek.

sarajurka
4. srp 2015
Uživatel sarajurka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarajurka.

Já taky Lovelu a teda nemůžu říct, že by špatně prala 🙂

jaja01k
4. srp 2015

Já jsem s Lovelou taky spokojená 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli