• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký prací prášek používáte? Co Lovela a Batole?

24. února 2016 
Ahoj holčiny,

s jakým práškem pro mimi máte dobrou zkušenost? Já byla rozhodnuta pro lovelu, ale prý moc dobře nevypere a někdy se na bílém prádle dělají žluté mapy. Také nevím, kde lovelu sehnat, Kde jste ji kupovali?
A co prášek batole? Máte zkušenost?

Děkuji
20. srp 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliotka: Lovelu prodávají normálně v drogerii. , Ale pokakaný mi třeba vůbec nevyprala. Všechno peru v Persilu SENSITIVE a je to vyprané a malímu to nevadí.
20. srp 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Já jsem prala v tekuté Lovele (půl roku, od té doby používám normální tekutý prášek ve kterém peu nám-Ariel) a vždy mi vyprala všechno a dobře.
Jinak já ji vždy sehnala v DM drogerii a v Hypernově, ale určitě by měla být v každé drogerii.
20. srp 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já používám Batole a jsem celkem spokojená Lovelu jsem ještě nezkusila tak nemůžu porovnat, jsem zvědavá co napíšou ostatní :wink:
20. srp 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sla bych do Persilu, opravdu ta Lovela moc nevypere
20. srp 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já právě slyšela, že lovela moc nevypere, ale ten gel je lepší, než prášek, že vypere, nebo je to stejné?
20. srp 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já si na Lovelu nemůžu stěžovat, nikdy mi nezůstal na oblečení jediný flíček. ani po mrkvi když už jsme začli přikrmovat.
20. srp 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prosím tě, prado, a ty máš toto: http://www.drogerie-matous.cz/p2642-lovela-color/ ?
Nebo je ještě nějaká jiná tekutá?
20. srp 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ještě jsem našla lovela balzám: http://www.drogerie-matous.cz/p2643-lovela-balsam/ ????
20. srp 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. srp 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky, prado :slight_smile: A asi je tedy lepší, než sypací prášek, ne? Na ten jsme právě četla, že moc nevypere...
20. srp 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám Batole,krásně miminkovsky voní :grinning:
20. srp 2008 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sypaný prášek jsem neměla,tak nevím.
20. srp 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a nebo velejemně prát ve slizu :slight_smile:
20. srp 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze začátku jsem měla Lovelu, ale nebylo to ončo, tak peru v Persilu Sensitiv a super, malá taky v poho :wink:
20. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem Lovelu prášek, no, nešpinavé miminkovské ano (hadrové plíny jsme měla jen na ublinkávání), ale jak jsem začala s příkrmama, tak to nevyperu ani omylem. Ani při použití nějakých sprejů na fleky před praním... :unamused: Teď mám Ariel
20. srp 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prado, a vypere ten gel i barevné prádlo?
20. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliotka, nám to vypralo i barevné prádlo, ale vypadá to že jsem asi jediná spokojená s Lovelou. Tak raději zkus něco jiného, ať pak nejsi na mě naštvaná. Tekutý Ariel byl taky fajn.
20. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky Lovela nic nevyprala,samé fleky,navíc jsem jí mkusela vyměnit,páč jsme byly samej pupínek.teďka mám Persil sensitiv,prádlo je čisté a voňavé.Na kuži zatím změna nic moc,ale vyčkám..
20. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prado, neboj, naštvaná na tebe nebudu. :slight_smile: :wink: Nejsi jediná, kamarádka je s ní taky moc spokojená, ale musí to být fakt ta tekutá.
Ty nové věci vyparu v Lovele a pak se uvidí, až se mimi narodí. Zpočátku stejně fleky nebudou, leda tak od mlíčka. Kdyby to nesedělo, koupím něco jiného, třeba ten Persil, spíš mi šlo o to, co použít teď na nové věci. Díky, prado :slight_smile:
21. srp 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ona mozna lovela neni spatna, ale zalezi taky na tvrdosti vody. V minulem byte ani ariel nevypral poradne a tady v novem vypere uplne vsechno. Takze zkuste sodu nebo nejaky jiny zmekcovadlo, treba to zabere :wink:
21. srp 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavinko, a tu sodu mám přidat normálně k tomu prášku, teda gelu? To se jmenuje soda na praní? :confused:
21. srp 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme lovelu a v pohodě.
21. srp 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my používáme lovelu a skvrny opravdu nevypere :unamused: teď mám koupené batole,tak uvidíme
21. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pouzivala Lovelu dlouho... a mam vsechno obleceni znicene - skvrny uz naveky :wink:
ted asi mesic uz pereme v normalnim prasku, Persil Gold, a to je jak pohadka...
ale je pravda, ze tady je extremna tvrda voda
21. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mi v Lovele vyprali akorát výbavičku, tzn. úplně nové věci a pak jsem hned začala v Persilu Gold a jak píše Lada82, super, na mimču to nezanechalo nic a na prádle taky ne, doporučuji :wink:
21. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - já mám problémy s kůží (atop.exem), tak mi hned mudr. řekla, ať na miminkovský věci rozhodně nepoužívám dětské prášky na praní - jakékoliv - neřekla přímo značky - že nejsou vůbec pro takovou kůži stavěný - co kdyby mimi bylo po mě a taky mělo problémy - takže my pořád pereme buď v Lanze nebo Persilu - ale musím 2x máchat - a žádnou aviváž. Jen mě zarazilo, že řekla, že tyhle speciální dětský prášky jsou "sajrajt". Tak nevím, ale je fakt, že malej má takovou vysušenější pokožku a když mu vyprala babí a pak to nosil, tak byl hned opupínkovanej a loupal se....Tak nevím... :astonished:
21. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovela je úplně na houby. Nic nevypere, veškeré skvrny musím nejprve vyprat ve žlučovém mýdle. Mám gel a už se těším, až ji vyplácám a zkusím Persil sensitive.

Vojtisku: To je hodně zajímavé. Já má citlivou kůži, ale od té doby, co peru výhradně v gelech (prášky zůstávají ve vláknech a mohou dráždit pokožku) a nepoužívám aviváž, je to OK.
21. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliotka: jmenuje se to soda na prani, obyc pytlik stal asi 30 kc v dreogerii, nekdo kupuje calgonit, ale ucinek je uplne stejnej. Pridava se to do nalevky na prasek, ale asi se to muze dat i do te nadobky k gelu....
21. srp 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavinka, aha, tak calgonit znám, a občas dávám. A mám doma, tak dám ten. Díky :slight_smile:
21. srp 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliotka, hlavinka: no já mám teda na změkčovač vody jinou přihrádku a přímo k prášku to nedávám, protože se to uvolňuje do vody jindy než prášek.
22. srp 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek