Je mi 33 let a jsem "nula" 🙂 Pojďte se politovat

bublin
27. črc 2009

Je mi 33, svobodná (s přítelem,kde jede vztah jen ze setrvačnosti,ale ani jeden to neukončíme, protože jsme oba looseři a těžko bychom někoho hledali), bezdětná, brzo asi přijdu o práci
😝 ...Prostě se mi nic v životě nepovedlo (ta práce byla to jediný v čem jsem byla dobrá, prvně v životě), kvůli stresům jsem se vyžrala na velikou váhu, je to nějaký bludný kruh. Myslím že to začalo komplex méněcennosti od dospívání, protože mě nikdo nikdy nechtěl.... Pojďte se někdo se mnou politovat 🙂))

jaspina
2. zář 2009

Holky normálně jsem vás včera dočítala a to, co psala Ygreen mě tak nějak pozitivně nakoplo v tom, že tohle je přece můj život a je jen na mě jaký bude a že když se mi něco nelíbí, tak to můžu změnit a je to určitě lepší, než si stěžovat, že bych to chtěla jinak.. Takže hodlám vyřešit své 2 dlouholeté resty. Od zítra - max. od příštího týdne (podle práce) začínám chodit do Pilates - od základky jsem zdechloň a necvičím. Tělák jsem měla naposled na základce.. no a druhá věc - chci si zaplatit kondiční jízdy v autoškole a konečně po 10ti letech co mám papíry začít jezdit. Pokud to dokážu, splní se mi fakt sen! 🙂
Ygreen - děkuju! 😵

polibtemisos
20. říj 2016

Jsem nula, ale občas jsem i číslo. Když se ale nula přidá k číslu, tak už to je něco. Ať si tedy nuly najdou svoje číslo a ať se za něj přilepí, čím víc nul, tím větší číslo, to se země zatřese 🙂))