Je o měsíc napřed těhotná kamarádka výhodou?

ustaranaholka
22. dub 2017

Rano se mi pochlubila kamaradka,co bydli o barak vedle, ze je tehotna, je o mesic napred.Mam ji rada, vsechno, ale uplne se desim toho co bude az ji reknu, ze jsem taky tehotna.ona ma totiz tendenci vse resit, zvelicovat, vzdycky kdyz nema s kym jit vola me, jestli mam cas, se svym pritelem moc casu netravi.Mam takovej pocit ze ji budu mit stale za prdeli, sama nic moc neumi, jako varit a atd, domacnoct jakz takz,spis to udelala jeji pritel, protoze mu to jednoduse prikaze a on aby mel klid, to udela.Je urcite mit fajn nekoho k sobe, ale taky je urcite fajn mit svuj klid, rada se podelim o zkusenosti, starosti,ci podobne,ale nechci hysterceni a straseni a hlavne rozumy ze ona ma to a to zasebou..rada pak zajdu jezdit s kocarkem,ale zase naopak budu rada sama, proste to chci v klidu a po svem, vsechno co nevim, si prectu na netu, zbytek se doptatm u doktora, nechci se stranit,ale chci si to zit po svem..jsem proto divna?????

lv
22. dub 2017

Vše je na tobě - co jí dovolíš. Pokud tě její výlevy nebudou bavit, budou ti nepříjemné apod., zaraž je, omez čas s ní atp. A na druhou stanu také - pokud je to dobrá kamarádka, je ti blízká, její povahu znáš je na místě tolerance 🙂

koordinatorka_odboje
22. dub 2017

Moc nechapu, proc se s ni bratrickujes, kdyz ti leze na nervy.

ustaranaholka
autor
22. dub 2017

@koordinatorka_odboje tak uplne nevadi..ale v mezich..chvile,pokecat..a pak az za dlouho zas

odula
22. dub 2017

Jo jses divná.

odula
22. dub 2017

Sorry hele musela jsem. Mas rozum, ne : chceš - dělej,bav se, nechceš - nedělej, nebav se. Není to přeci žádnej obrovskej problém, tak proč ho tak dalece řešit - malinko zvelicovani, ne?, 😉

nafuka
22. dub 2017

já ti rozumím, stačí ti ji vidět občas a nechceš aby ti kecala do těhu a péče o dítě.kámošku lehko odpálkuješ, horší je rodina.

kacireksro
22. dub 2017

my jsme dokonce z kamoskou byly tehotne na den stejne i termin byl stejy,byly jsme jak pres kopirak a jsem rada,ze mam kam s malou zajit a pokecat.to ze jsme byly tehotne stejne,jen jsme se tomu zasmaly.delaly jsme si z toho srandu ze budeme jak v tom filmu jak porodit a nezblaznit se 😀 sice nebydlime vedle sebe.myslim ze jak se tve kamaradce narodi male,bude mit tolik starosti,ze treba nejake prkotiny nebude resit.čas ukaze

laurinka2016
23. dub 2017

Jak už to tady některá maminka psala je to čistě o tobě ty si nastavis hranice kdy ji chceš vidět, mluvit sní jít na procházky a kdy prostě nechceš, já jsem byla ráda za to že jsme byli 4 co byli těhotné ve stejný čas, nejlepší kamarádce se narodil syn o necelých 5 měsíců později a je to super, dáváme si rady naslouchame, chodíme s dětmi ven do hernicky.... Já v tom vidím jen plus když chceme být spolu tak jsme když ne tak se nevidíme jak dlouho je libo. Po porodu teprve poznáš že je fajn že s tebou někdo,, cvokati " z mateřské 🙂

puresin
24. dub 2017

@ustaranaholka A mne prijde, ze se malicko nudis, ze resis takove prkotiny jako "co by, kdyby".
Na drbarnu si zkus koupit treba Blesk, tam taky nenechaji na nikom nit suchou.

marie100
24. dub 2017

@ustaranaholka,

divný to není. Asi ti ta dotyčná nesedne už teď, páč normální bys asi neřešila. A každý si k Tobě troufne jen to, co mu dovolíš, jen se to naučit říct 🙂.