Je porod třetího dítěte dříve?

budulinek.kaja
6. pro 2015

Ahoj maminky,jaký byl porod vašeho třetího dítka?Přišel dříve a byl rychlejší a snažší? 😉

hanik73
7. pro 2015

Nevím,jestli je to 3.dítětem,ale náš malý se opravdu narodil dříve,o 6 týdnů.Ale jsem 15 let po konizaci,proto se mi zkracoval čípek a hrozil předčasný porod.Nakonec ve 34+2tt. mi praskla voda a už to šlo.Skončilo to akutní sekcí protože se hrdlo nakonec málo otvíralo a syn byl KP.Ale vážil 2850g.,takže pohoda.Obě předešlé děti byli narozené v termínu.Ale mám velký věkový rozestup mezi dětmi.Dceři je 20,synovi 16 a nejmladšímu jsou 3 měsíce.

mollyweasley
7. pro 2015

Kamarádka teď přenášela šesté dítě 🙂

sabuse1
7. pro 2015

první byla 5 dní před termínem, druhý 10 dní před a třetí 2 dny po termínu🙂 trápily mě 14 dní poslíčky, poslední týden pravidelně každou noc, ale samotný porod byl pak celkem rychlý a pohodový

katerinap1978
7. pro 2015

Náš třetí se narodil 10 dní před termínem s váhou téměř 4 kila a i porod byl velmi rychlý. V 22:45 mi praskla voda, v 00:25 byl "prcek" na světě. Ještěže to máme do porodnice kousek 🙂.

budulinek.kaja
autor
7. pro 2015

holky děkuju za odpovědi.takže pravidlo lepšího porodu a nepřenášení neplatí 😉

lamia
7. pro 2015

U nas treti tehotenstvi taky nejdelsi. Narodila se tesne pred terminem. Nicmene jeden z tehotenskych mytu,ktery radi aplikuji i cesti porodnici,je 'prenaseni' - to realne nastava az od 42plus 0, do te doby jde jen a pouze o poterminovou graviditu. A prestoze zná dost poterminovych miminek, prenasene treti ani jedno 🙂 takze klid.

jusinka
7. pro 2015

První syn 39+6, druhá dcera 37+6, třetí syn 38+2 😉
Ale všechny děti mám po Hamiltnu, měla jsem vždy těh. cukrovku a vždy poprosia dr, že už nechci dietu a hlavně velké dítě 🙂, tak ať mi pomůže..
Rychlejší porod byl, bolesti u všech porodů cca 5 hodin, ale u psledního jsem málem porodila na wc 😀. Sestra mi na 7cm píchl a vodu a já se během 2 kontrakcí otevřela a na 1 zatlčení byl malý venku. Dle slov dr to byl ukázkový porod vícerodičky, včetně tlačení.. Prostě už se ví, jak na to 😀

lamia
7. pro 2015

Já mela třetí porod naopak pomalejší, druhy byl překotný pote,co mi praskla voda,rychle se otevřelo hrdlo,bolesti mazec. Naopak trojka si dala na čas,cely den jsem mela kontrakce prakticky bez bolesti,pozvolné otvirani,pak mi při 8cm praskla voda a byla to záležitost par velmi bolestivých kontrakci než byla venku. Takže sice od rána do 2 odpol.kontrakce, ale reálné bolest asi 20min. Rychlý není vždy lepsi, aspoň dle me zkušenosti.