Jaký byl porod po překotném porodu?

medvide30
27. bře 2019

Ahoj maminky, snažíme se o třetího prcka. Porod se synem cca 9h-bez komplikací, druhý s dcerou cca 1,5h- po příjezdu do porodnice byla malá venku cca za 20 min. A mě zajímá, kdo máte za sebou přokotný porod a rodili jste pak znovu, jaký byl porod? Delší, ještě rychlejší apod? Třetí chceme, ale já mám fakt strach, že to nestihneme do porodnice.... 😀

maximaty
27. bře 2019

Sice ze zdravotních důvodů v 36+6 vyvolávaný, ale ještě rychlejší než ten první 🤣

antoinet
27. bře 2019

první 21 hodin
druhý 2,5 hodiny
třetí 8 hodin
Bude to tedy značně individuální🙂

zuzti
27. bře 2019

@medvide30 Prvni porod trval cca 6 hodin, druhy asi 1 hodinu a treti cca 3 hodiny.

misicka1988
27. bře 2019

Kamarádka první 30 min od příjezdu do porodnice, do té doby jen lehké kontrakce. A druhé bylo tak rychlé, že porodila sama doma. Cítila jen potřebu na velkou ( měla 3 týdny do termínu), a ze záchodu vyšla s prckem v ruce 😲😁

balogis
27. bře 2019

@misicka1988 😱😱😱😱

kettkav
27. bře 2019

@misicka1988 Ty jo, to nechceš :-\

verace81
27. bře 2019

První porod byl nejlepší trval 4 hodiny ale s doktorem jsme to celé prokecali. Druhý porod byl vyvolávaný hrozně silné kontrakce ale také do 4 hodin, ale na sále to byl fofr. Letos v březnu třetí v dokončeném 36 týdnu za 3 hodiny hotovo. Známá má 4 děti a všechny porody kolem 12 - 16 hodin.

iulia
27. bře 2019

Já mám za sebou dva překotné porody s masivním krvácením a první porod od první kontrakce 4,5h a druhý od první kontrakce 2h. Třetí porod mi již nedoporučili. PS: první kontrakci počítám po 10 minutách.

jikov
27. bře 2019

Ahoj, první za 3h od první kontrakce a druhý taky překotný a 2h od první kontrakce. Vždy mě to vzbudilo v noci a kontrakce byly hned po 7 minutách. 🙂

azanka
13. dub 2019

Syna jsem porodila za 1:13. Jsem fakt zvědavá, co mě čeká teď. Připravuju se i na to, že nedojedu do porodnice.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru